To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bardzo Was prosze...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Użytkownik usunięty
PaskudlÄ…tko jest 2,5 tygodniowym szczeniakiem rasy japanes chin. Naszym. Jedynym z tego miotu. Wychuchanym i wychowanym przez nasza corke. Paskudlaczek nie przybiera na wadze od dwoch dni, kiedy to wysunela sie z pudelka do wazenia i spadla z 20 cm na podloge... Wrocila, zyje, ale ja wciaz z calej sily o nia drze. A drze tym bardziej, ze jesli nie daj Boze cos jej sie stanie, nie wyobrazam sobie naszej corki po tym icon_sad.gif(((

Ja wiem, ze nie wszystkie lubicie psy, ale jesli mozecie...pomyslcie prosze o malym gremlinie... Wierze w Wasze kciuki z calego serca, a to wazne dla dziecka, ktore juz przezylo traume. Podobno powinnam nauczyc dzieci mniej kochac zwierzeta... Kiedy to dla mnie samej jest abstrakcja...
Agnieszka AZJ
O rany, trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif



P.S. a Tobie sie podforum nie pomyliło ? Nie chciałas tego dac na ogónym ?
Maciejka
Jak można nauczyć kogoś mniej kochać? Trzymam kciuki!
anetadr
Trzymamy i my.

Aneta
Tuni
[użytkownik x], ja też potrzyma &&
..ale, na litość, dlaczego na moderatorskim, przecież nas tutaj jest tylko garstka, to i kciuków mniej icon_smile.gif
agak
&&&&
Czy poza przybywaniem wagi coÅ› CiÄ™ w maluchu martwi?
Użytkownik usunięty
No jasne, ze pomulilam podfora... Baaaardzo przepraszam. Pisze z telefonu, jak widac, nie jestem w tym mocna :/ Przekonana bylam, ze poszlo na zyczenia, potem ze wcale nie poszlo, bo nie widzialam, a mialam dzisiaj pogmatwany dzien. Dopiero pytanie AgnieszkiAZJ mnie natchnelo do poszukiwan :/ Jesli moge prosicDobre Dusze od moderatorskiego, przeniesciena wlasciwe podforum. Jeszcze raz przepraszam.

Paskudlak po kontroli lekarza. Ma sie dobrze. Zaczela przybierac. Je. Zachowuje sie zupelnie normalnie. Osluchowo w porzadku, serduszko jak dzwon. Prawdopodobnie albo to byl wstrzas, albo jakis ucisk na osrodek oddechu, stad niedotlenienie. Wyglada to dobrze, ale jeszcze kilka dni bede wielce prisic o kciuki... I juz dziekuje!

Maciejko, mojej mamie chodzi o przekazanie dzieciom swiadomisci, ze zwierzeta umieraja szybciej, wiec nie powinno sie az tak do nich przywiazywac... Sek w tym, ze my wszyscy sie przywiazujemy. Z mama na czele icon_biggrin.gif
malgosia1968
moja &&&&&&&&&&&&&&& masz zapewnione, niech Paskudek rośnie zdrowo

edit lit
karoleenka
[użytkownik x] - trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&

będzie wszystko dobrze icon_smile.gif

A Malucha zostaje z Wami ?
Mi
My też mocno trzymamy &&&
milutka
Niech rośnie zdrowo &&&7

Powiem Ci, że moja znajoma wybrała od mojej siostry najmniejszego, najsłabszego kotka z miotu, a teraz niezły już grubiutki fajny kotek z niego jest icon_smile.gif
szczurki2
Trzymamy
Pilawianka
Moje kciuki też macie.
Ja również przywiązuję się do zwierząt, no nie wyobrażam sobie inaczej.
bel
Tez zaciskam kciuki &&&&.
Użytkownik usunięty
Paskudlaczek przybiera na wadze i wygląda, że wszystko z nim w porządku...

Teraz trwajÄ… negocjacje w sprawie imienia icon_smile.gif Ja proponoujÄ™ Japanes Jazzy Jumbo Jet icon_biggrin.gif

Ale drżenie zostanie mi chyba już na zawsze...

Dziękuję i proszę jeszcze, potrzymajcie...
Dorotka
tez trzymam i wierze że będzie dobrze &&
pokaż zdjęcia psiaka, bo bardzo ciekawa jego jestem po wstępnym imieniu Paskudlak icon_smile.gif

Tez zaczynam zastanwiać sie juz jak to bedzie jak nasze psy odejda, jak chłopcy to przeżyja.
Pani weterynarz stwierdziła że Karma trzyma sie super choc na owczarka 9 lat to podobno duzo, Szari ma 7 i cały czas jest taki sam gdy jako schorowane szczenię trafił do nas. Głupol niesamowity właśnie wciskający łep pod kominek choć na grzbiecie grubasne fotro icon_smile.gif
kalarepa78
brawo_bis.gif Rośnij zdrowo Paskudlaku! Ja jestem za Just One icon_smile.gif
isaa
[użytkownik x] i my trzymamy
semi
i ja trzymam-dopiero przeczytałam.
bel
kciuki zaciśnięte. &&&& Cieszę się, ze z pieskiem już dobrze icon_smile.gif. Niech rośnie zdrowo. icon_smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.