To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opadanie brzucha

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ptysiak
jak to jest z opadaniem brzucha ?

czy np. budzicie sie rano, patrzycie a brzuch jest nisko, czy np. w ciagu dnia jest to jakos zauwazalne?

jak to sie odbywa? icon_rolleyes.gif
i.
Mi w ogóle brzuch nie opadł ani w pierwszej ani w drugiej ciąży - przynajmniej było to niezauważalne.
Monisia
CYTAT(ilka)
Mi w ogóle brzuch nie opadł ani w pierwszej ani w drugiej ciąży - przynajmniej było to niezauważalne.

Mi tak samo.
midia
Ptysiu u mnie wyglądało to w ten sposób, że na tydzień przed terminem nie bolały mnie już tak bardzo żebra :-) W ten sposób wyczułam, że brzuch jest niżej.. a był ogromny! Nie ma co!;-)))

Teraz Twoja kolej! Zobaczysz jaka będziesz zakręcona;-)

Pozdrawiam
adzia
Mnie pierwszy brzuszek opadł w trakcie porodu (po paru godzinach skurczy), a drugi to opadł dopiero po porodzie icon_wink.gif
Lua
Mnie pierwszy brzuszek nie opadł wcale, teraz mam podobny i pewnie też nie opadnie icon_lol.gif
Adusiowa Mama
u mnie wyglądało to mniej więcej tak , że jakieś trzy tygodnie przed porodem mogłam lżej oddychac i zrobiło sie troszke wieęcej miejsca między piersiami a brzuszkiem icon_biggrin.gif
inaczej nie potrafie tego opisac icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
AdusiaR
Ja byłam w ciązy to miałam bardzo nisko brzuch (sam lekarz często podkreślał, że bardzo niska ciąża), a przed rozwiązaniem to opadł jeszcze bardziej co było oznaką zbliżającego sie porodu icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.