To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie żyje dr Skawiński

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Inanna
Być może są tu również inni jego pacjenci.
Był fantastycznym człowiekiem, pełnym humoru, ze świetnym podejściem do dzieci.
Przyjmował o każdej porze, gdy była taka potrzeba.
ZginÄ…Å‚ wczoraj w wypadku.
[*]
Sokolica
Wczoraj w wiadomościach TV pokazywali samochód po wypadku. Wtedy nie wiedziałam jeszcze o kogo chodzi. Rano kolega z pracy mi powiedział. Wiele razy o nim wcześniej opowiadał. Zawsze jakieś zabawne, sympatyczne rozmowy.
AnWoj
[*] [*] [*]
oliweczkas
Nie znałam go, ale słyszałam o nim.
Niestety, warunki na drodze były kiepskie a on nie dostosował prędkości do tych warunków. Szkoda, że trochę na własne życzenie zginął [*]
Inanna
Oliweczkas, nie wiadomo, co się stało. Nigdzie nie znalazłam wiadomości że nie dostosował prędkości do warunków.
oliweczkas
A co wg Ciebie mogło być przyczyną wypadku? Super luksusowy samochód, padający śnieg, slisko jak jasny p.....n - chyba że zasnął za kierownicą?
Tuni
Oliweczko, ja CiÄ™ proszÄ™...
Inanna
CYTAT(oliweczkas @ Wed, 29 Jan 2014 - 08:40) *
A co wg Ciebie mogło być przyczyną wypadku? Super luksusowy samochód, padający śnieg, slisko jak jasny p.....n - chyba że zasnął za kierownicą?

A może miał zawał, nie pomyślałaś?
Może mu tętniak pękł?
A może samochód miał wadę techniczną, która powodowała, że na śliskim tracił stabiliność (taką wersję podał ktoś w komentarzach - że te samochody tak mają).
mama_do_kwadratu
Ciszej, ciszej...
(*)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.