To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pizamy dzieciece

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
jak w temacie? chodzi o pizame dla chlopca. glownie zalezy mi na dobrym jakosciowo materiale. te, ktore sa w sprzedazy w sklepach w moim miescie smierdza farba i w ogole sa okropne. chce kupic via internet, bo nie mam czasu jechac do poznania.
MamaJulki
Jeżeli w Twoim mieście jest Lidl to polecam ich piżamy - są ekstra ! kupuję zarówno te dla dorosłych jak i dziecięce i za rozsądną cenę można kupić fajną gatunkowo, nie śmierdzącą piżamkę icon_wink.gif Fajnie się je pierze, nie blakną nie rozciągają się.
Tamara79
Z biedronki tez sa fajne, własciwie to chyba ta sama jakośc co LIDL, cena oko 30zł za sztukę.
moko.
Ja dla syna kupuję piżamy tylko w h&m, bo jako jedne z nielicznych nie rozciągają się, nie mechacą, są dobrej jakości, są dobrze dopasowane, rękawy nie podciągają się mu do łokci, a nogawki do kolan, bo mają ściągacze.
Cenowo są sporo droższe od tych, co dziewczyny wymieniały, ale ja polecam je.
OLA77
Lidl, hm, smyk i rekids. Wprawdzie ja dziewczece kupuje, ale jakosciowo chyba takie same.
gunia86
u nas wiekszośc z Lidla , do tego H&M- dla nas super!
agnese
miałam lidlowe ok są , ale najlepszą jaka nabyłam to firmy wadima (kupowana w necie na pizamy24 - ale warto polukac w kilku sklepach na ceny )
bb
Co prawda dziewczece testujemy ale najlepsze to H&M (zwlaszcza na wyprzedazach), Tchibo, Zara, czasami ze Smyka (ale tutaj to loteria gatunkowa).
Z Lidla letnie.
pesciorka
CYTAT(OLA77 @ Wed, 29 Jan 2014 - 21:09) *
Lidl, hm, smyk i rekids. Wprawdzie ja dziewczece kupuje, ale jakosciowo chyba takie same.

też te firmy polecam plus Kappahl icon_smile.gif
lena77
do lidla trudno sie u nas dopchac jak cos rzuca. biedronkowe sa, wg mnie kiepskie.szkoda, ze h&m nie prowadzi sprzedazy przez internet. jechac 50km w 1 strone po pizame nie usmiecha mi sie:) moze znajde cos w tchibo.
w wadimie, faktycznie , fajne pizamy, ale kurcze, rozmiaru 134 nie ma
o ta jest super
https://sklep-wadima.pl/pl/p/Pizama-chlopieca-50427/157
Żabolek
polecam jak wiekszosc lidla i h&m. Natomiast odradzam smyka i biedronkÄ™.
Nessi
polecam NEXT, kupiłam z drugiej ręki i sprawdzają się już drugi rok a i kolory nadal żywe i piękne.
annad
CYTAT(MamaJulki @ Wed, 29 Jan 2014 - 20:16) *
Jeżeli w Twoim mieście jest Lidl to polecam ich piżamy - są ekstra ! kupuję zarówno te dla dorosłych jak i dziecięce i za rozsądną cenę można kupić fajną gatunkowo, nie śmierdzącą piżamkę icon_wink.gif Fajnie się je pierze, nie blakną nie rozciągają się.


Równiez polecam piżamki z Lidla icon_smile.gif

Jesli jednak nie preferujesz tego sklepu to moja córcia ma tez kilka z Tesco z kolekcji F&F ... kupiłam kilka ocieplanych na zimę. Po praniu nic się z nimi nie dzieje, nie straciły koloru, nie powyciagały się.
renata19750702
Prawda jest taka, że w LIDL-u i Biedronce jak się trafi. Próbowałam kupować i nie wiem od czego to zależy, ale dokładnie z tych samych firm bywają i rewelacyjne i beznadziejne (gatunkowo, bo farbą nie śmierdzą). Poza tym, ja nie lubię piżam, w których bluzka natychmiast (w spaniu) zsuwa się na wysokość połowy pleców. Najcześciej (niestety) kupuję przez allegro GAP-a, GYMBOREE, OSHKOSH czasem OLD NAVY, czasami znajdę też coś w H&M. Te piżamy w pełni spełniają moje oczekiwania: są ładne, dobre gatunkowo, nie rozciągają się i nie wichrują. Na dodatek nie są szerokaśne, nie podciągają się w spaniu, przez co myślę, że też wygodne dla mojego dziecka. Jakbym miała polecać, to tylko takie.
pati.n
lidl - cena fajna, jakość super
karoleenka
CYTAT
kupuję przez allegro GAP-a, GYMBOREE, OSHKOSH czasem OLD NAVY, czasami znajdę też coś w H&M. Te piżamy w pełni spełniają moje oczekiwania: są ładne, dobre gatunkowo, nie rozciągają się i nie wichrują. Na dodatek nie są szerokaśne, nie podciągają się w spaniu, przez co myślę, że też wygodne dla mojego dziecka. Jakbym miała polecać, to tylko takie.


Te co powyżej wymienione moja ulubione - przede wszystkim są charakterystycznie obcisle i dzieki temu sie nie rolują icon_smile.gif
W h&m tez siÄ™ takie zdarzajÄ…

ale od biedy kupione w tesco też nam sie sprawdziły - młodemu do przedszkola kupiłam dwie i juz drugi rok sie z nimi nic nie dzieje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.