To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Magiczna wycieraczka - magic clean step mat

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agarad
Ma ktoÅ› takowÄ…? czy faktycznie jest "magiczna" icon_wink.gif i nie wnosi siÄ™ wody do domu?
Ryjek
ja mam icon_smile.gif I do czasu kiedy maz mi jej nie zabrudzil dawala rade, ale obecnie musze ja wyprac icon_smile.gif Choc nie pochlaniala calej wody, ale byla lepsza niz inne do tej pory icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
aż musiałam na all zerknąć co to takiego- wow!
Agnieszka_82
Eee to by było dobre na psie łapy icon_smile.gif
U mnie ciagle w wiatrołapie leży ręcznik a i tak pies robi wilgotne ślady na podłodze ....
Pilawianka
Myślałam, że chodzi o niewidzialną wycieraczkę do samochodu. Taką kupiłam po namowie kierowniczki, tylko jakoś nigdy nie mam czasu, by nałożyć ją na szybę.

Jeśli ta magiczna faktycznie działa, to ja ją chcę. Pies nie robił by śladów, brak błota na przedpokoju w taką pogodę jak teraz, rewelacja.
mama_do_kwadratu
CYTAT(młodziutka @ Fri, 31 Jan 2014 - 22:13) *
niewidzialnÄ… wycieraczkÄ™ do samochodu


23.gif 23.gif 23.gif 23.gif 23.gif
Pilawianka
Też zrobiłam takie oczy, jak usłyszałam, że coś takiego istnieje.
Podobno jest super przy prędkościach większych niż 70km/h. Przekonam się, jak użyję.
Do pracy jadę ekspresówką i kawałek autostradą więc dość szybko. Gdy pada i koło mnie jedzie jakiś tir to są chwilę, że nic nie widzę a to bezpieczne nie jest. Jeśli ta wycieraczka działa, to super.
Martwi mnie tylko, jak będzie zachowywała się przy niższej prędkości- tzn czy zwykłe wycieraczki nie będę się po niej ślizgały. Zobaczymy.
Agnieszka_82
Młodziutka, to taki płyn który nakłada się na przednią szybę ??
Mąż kiedyś miał w swoim aucie i był zadowolony ale tak jak piszesz, działa dobrze przy większych prędkościach.
Ryjek
Niewiem czy psa lapy wytra sie dokladnie w wycieraczke icon_smile.gif Ja kupilam ciemnoszara i wycieralam raz buty i nie bylo sladow na jasnych kafelkach. Bez wycierania byl slad. Wiec nie do konca ona jest magiczna icon_smile.gif
agarad
CYTAT(Ryjek @ Sat, 01 Feb 2014 - 14:54) *
Niewiem czy psa lapy wytra sie dokladnie w wycieraczke icon_smile.gif Ja kupilam ciemnoszara i wycieralam raz buty i nie bylo sladow na jasnych kafelkach. Bez wycierania byl slad. Wiec nie do konca ona jest magiczna icon_smile.gif


Na reklamie Å‚apy psa wycieraja siÄ™ skutecznie icon_wink.gif

nie rozumiem - piszesz, że nie było śladów po użyciu wycieraczki, a bez były.
Ryjek
CYTAT(agarad @ Sat, 01 Feb 2014 - 21:02) *
Na reklamie Å‚apy psa wycieraja siÄ™ skutecznie icon_wink.gif

nie rozumiem - piszesz, że nie było śladów po użyciu wycieraczki, a bez były.



trzeba wytrzec nogi w wycieraczke, samo przejscie po niej nie osusza butow.
Joanna 81
w życiu nie słyszałam o takowej icon_eek.gif Co też ludzie nie wymyślą ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.