To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

frezarka do pięt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
...serio, serio, z takimi nazwami się spotkałam icon_smile.gif

Konkretnie chodzi mi o Velvet smooth firmy scholl

Używacie?

Warto??
zajÄ…c_Poziomka
Nie warto. Aby urządzenie dobrze wyczyściło pięty i się przy tym nie zacinało, musi miec odpowiednią moc. Żadne takie nieprofesjonalne wynalazki jej niestety nie mają.

Dobra tarka. Np z Peggy Sage (dostępna w Douglasie) - i naprawdę nie potrzeba żadnych frezarek. Po każdym użyciu ładnie wyszorować i wyszyć. Służy mi lata. I pomimo, że mam w domu profesjonalna frezarkę to zdecydowanie wolę te tarkę.
drucik
a naturalny pumeks ?
Tuni
Chciałam sobie ułatwić życie, bo mnie zawsze ręka boli jak tak sterczę i trę icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka
A tarką, którą podalam nie trzeba aż tak trzeć icon_smile.gif Poważnie icon_smile.gif Ja 2 razy w tygodniu po prysznicu poświęcam na każdą stopę góra pól minuty icon_smile.gif Za pierwszym razem trzeba zrobić porządny pedix, a później tylko regularność i naprawdę jest rewelacja icon_smile.gif Na stópki jakiś dobry krem - maść z witaminą A jest genialna (przypominam, że nie dla kobiet w ciąży icon_wink.gif )A wiem, co mówię, bo zajmuję się tym zawodowo icon_razz.gif

Moja siostra wzbraniala się przed tą tarka ze 2 lata icon_razz.gif Twierdziła, że próbowała wszystkiego i z jej stopami nie poradzi sobie sama, kropka. W końcu nie wytrzymałam i jej podarowałam. Po pierwszym użyciu zadzwoniła i na mnie nakrzyczała, że wcześniej jej nie zmusiłam icon_razz.gif
Tuni
O z tym kremem to będzie problem. Ja w ogóle nie lubię się smarować a już stóp w szczególności bo potem trzebaby siedzieć chyba z nogami do góry czy jak icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka
A co? Wkładasz skarpetki i już icon_smile.gif Albo smarujesz tuż przed pójściem spać icon_smile.gif
Tuni
Ja w skarpetkach w domu nie potrafię icon_smile.gif Z resztą krem wtedy wsiąknie w te skarpetki przecież zamiast w stopę icon_smile.gif
A do spania to jak? W pościel krem wetrę. A ręce? Takie tłuste z tego kremu do stóp? Nie zasnę, nie ma szans.
Muszę się dopisać do stosownego watku chyba icon_wink.gif
golamar
Scholl Velvet, jak dla mnie za droga, część, która trze i trzeba ją wymieniać, też drogawa. Ta Peggy Sage ma dobre opinie w internecie, i cena nie jest aż tak straszna, mam zamiar kupić.Też mam problem z piętami, kiedyś wystarczał pumeks z Scholla i krem do stóp lawendowy z Yves Rocher'a, ale teraz coś kiepskawo.Ja smaruje wieczorem, chwilkę czekam i zakładam frotowe skarpetki przeznaczone tylko do tego celu, ale też mam wrażenie, ze część kremu/maści siłą rzeczy wsiąka w skarpety.
Tuni
No dobra, co to jest ta peggy sage? Bo chyba źle szukam, wyskakuje mi taka zwykła tarka z rączką ale to chyba nie to skoro galamar pisze, że "cena nie jest aż tak straszna" ( czyli rozumiem, że też tanio nie jest? ) ?
mama_do_kwadratu
Również proszę o info o Peggy Sage pięknie icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka


Na allegro z przesyłka mozna nawet do 30zł znaleźć. W Douglasie chyba 37zł kosztuje
Tuni
Dzieki Poziomko.
No to faktycznie drogo jak na taką zwykłą tarkę.

Ale skoro ta elektryczna jest do niczego, to pozostanie mi trzeć jak do tej pory icon_sad.gif
zajÄ…c_Poziomka
Biorąc pod uwagę jej jakość - nie jest droga, naprawdę icon_smile.gif I służy lata icon_smile.gif
tyczka
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Tue, 11 Feb 2014 - 17:38) *
A co? Wkładasz skarpetki i już icon_smile.gif Albo smarujesz tuż przed pójściem spać icon_smile.gif


To ja również będę się musiała przekonać... Do tej pory bowiem, świadoma stanu swoich pięt, omijałam je szerokim łukiem po prysznicu, nie bawiąc się w kremu- bajery, a jedynie żywiąc głęboką nadzieję, że stan stóp po pedicure będzie się utrzymywał dłuuugo. Wiara naiwna, bowiem stopy mam zaniedbane i traktowane zdecydowanie "po macoszemu", jak na właścicielkę całkiem przyzwoitych innych części ciała, jak i partnerkę chłopa, który stopy hołubi icon_redface.gif
annad
Zajączku przekonałaś mnie...zamówię sobie taka tarkę. Nigdy nie miałam problemów ze stopami ale po ciąży mam straszne pięty icon_sad.gif Licze, że tarka pomoże.
zajÄ…c_Poziomka
Pomoże, na pewno icon_smile.gif
Polecam z tej samej firmy krem do stóp z liśćmi baobabu. GENIALNY! Choć nie najtańszy icon_sad.gif Ale za pół litra i świetną wydajność warto. Jak mi wpadnie troszkę kasy to sobie kupię, bo w ciąży planuję bardziej zadbać o stopy - przed miesiącami, w których sama nie dam rady icon_smile.gif

Te produkty są używane w wielu gabinetach kosmetycznych icon_smile.gif

Chyba trzeba temat przenieść i zmienić tytuł icon_wink.gif
tyczka
Spieszę donieść, że omawiana tutaj tarka do pięt, kosztuje obecnie 29,90 zł w sieci Douglas, bowiem właśnie wróciłam z nią do domu 06.gif
Mineralka
a ja do smarowania stóp stosuję olej rycynowy i jest mi z tym dobrze.
zakładam skarpetki i nie przejmuję się,że coś tam w nie wsiąknie.
a jeśli tatarka taka dobra,to chyba się na nią skuszę.
chociaż przy takich rzeczach zawsze się boję,że jednak nie różnią się
tak bardzo od tych które mam na stanie
Marta M
ja mogę polecić świetną tarkę,nie testowałam peggy sage,ale bywałam na pedicure u kosmetyczki i z tym mam porównanie,ta tarka jest na prawdę skuteczna
Elak
CYTAT(tyczka @ Wed, 19 Feb 2014 - 22:30) *
Spieszę donieść, że omawiana tutaj tarka do pięt, kosztuje obecnie 29,90 zł w sieci Douglas, bowiem właśnie wróciłam z nią do domu 06.gif


Tyczko, czy jesteÅ› zadowolona z nabytku? icon_wink.gif
anetadr
Ja kupiłam tę tarkę i uważam, że jest warta każdych pieniędzy. Nic nie dawało rady moim piętom (a walczyłam od lat), a ta tarka pomogła za pierwszym razem. Dzięki za radę i polecenie.

Aneta
tomberowa
CYTAT(anetadr @ Thu, 20 Mar 2014 - 19:00) *
Ja kupiłam tę tarkę i uważam, że jest warta każdych pieniędzy. Nic nie dawało rady moim piętom (a walczyłam od lat), a ta tarka pomogła za pierwszym razem. Dzięki za radę i polecenie.

Aneta


się podpiszę icon_smile.gif zresztą Zając Poziomka mi ja poleciła tez w podobnym wątku jakos rok temu icon_smile.gif
Kaszanka
Ja również skusiłam się na tarkę choć bez większego przekonania. Machnełam stopy tylko parę razy pod prysznicem, bo nie miałam czasu na bawienie się w nic dłużego i nadal jestem w szoku. Nie wiem na czym polega jej cudowna moc 06.gif ale szczerze polecam.


Elak
Po przeczytaniu tych wszystkich cudownych opinii, również zakupiłam tarkę i polecam icon_smile.gif.

Ale mam teraz stopy 06.gif



Pilawianka
Skoro tak chwalicie, to ja też zamówiłam. Akurat trafiła się darmowa wysyłka na All.
Mam nadzieję, że na moich stopach też zdziała cuda.
Maskę do stóp już kupiłam (Z Anidy, bardzo przyzwoity skład a kosztuje grosze), niestety nie chce działać od samego stania na półce 29.gif
Muszę popracować nad systematycznością.
Paula.
Mam w planach nabyć to cudo czyli tarkę peggy sage, powiedźcie mi tylko czemu plastikowa jest tyle tańsza od drewnianej? Bo nie wiem czy warto dać dwa razy więcej tylko z powodu tego, że jedna ma podstawę drewnianą a druga z tworzywa.
zajÄ…c_Poziomka
Dlatego, że ma inną powierzchnie trącą. Poza tym, drewniana jest bardziej wytrzymała i posłuży lata. To są dwa różne produkty, niestety

Cieszę się, że mogłam pomóc tylu osobom icon_smile.gif Ta tarka, regularność plus jakiś kremik (masło do ciała z Bielendy arbuzowe, dostępne w Biedronce za ok 6zł sprawdza sie świetnie na moich stopach icon_biggrin.gif ) i naprawdę nie trzeba korzystać z usług kosmetyczek (choć moze takimi opiniami sama sobie krzywdę robię icon_wink.gif
Paula.
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Tue, 13 May 2014 - 15:24) *
Dlatego, że ma inną powierzchnie trącą. Poza tym, drewniana jest bardziej wytrzymała i posłuży lata. To są dwa różne produkty, niestety

Cieszę się, że mogłam pomóc tylu osobom icon_smile.gif Ta tarka, regularność plus jakiś kremik (masło do ciała z Bielendy arbuzowe, dostępne w Biedronce za ok 6zł sprawdza sie świetnie na moich stopach icon_biggrin.gif ) i naprawdę nie trzeba korzystać z usług kosmetyczek (choć moze takimi opiniami sama sobie krzywdę robię icon_wink.gif

Dzięki. No to kupię drewnianą icon_smile.gif.
ajakielka
Ponieważ temat dotyczy frezarki, postanowiłam co nieco napisać. Mam takową, ale nie Scholla tylko z Lidla 08.gif
Do tego jestem również posiadaczką tarki, o której tutaj piszecie i powiem tak- tarka ok, rzeczywiście, ale przy regularnym stosowaniu, można wówczas utrzymać stopy w dość dobrej kondycji, ale że osobiście czasem nie jestem "regularna" to efekty są od razu zniesione... Mam ciężkie w pielęgnacji stopy i jak znajdę chwilkę czasu (i chęci) to siadam z frezarką- bez porównania efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po tarce. Ta z Lidla ma niewielką moc (mój mąż mówi, że się dziwi, że mi cierpliwości wystarcza), zajmuje to trochę więcej czasu niż tarka, ale warto, wg mnie od czasu do czasu wspomóc się nią. Mam w planach zakup tej "Schollowej", ale cena regularna jest jak dla mnie zaporowa, poczekam ma promocję wink.gif
jaAga*
Kupiłam tą tarkę (Peggy Sage) na allegro za 25 zł - rzeczywiście jest rewelacyjna. Dziś na grouponie są one po 39,90 za 2 szt, 69,90 za 4 szt lub 99,90 za 6 szt z przesyłką już.
agnese
i teraz mam dylemat zainwestować w tarkę czy jednak w scholl (frezerką)


jest ktoś kto jednak użytkuje scholl ? warto?
Maciejka
Ja też jestem fanką tarki Pegy coś tam. Wszystkim ją polecam.
tomberowa
no to ja się dopiszę - zajączek mi ja już dawno poleciła w innym wątku ta tarkę do stóp, w tym roku wreszcie zawzięłam się i korzystam z niej regularnie - jak ostatnio byłam u kosmetyczki to powiedziała, że mam super stopy i właściwie nie ma co frezarki używać (ale kwotę za zabieg zainkasowała pełną icon_twisted.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.