To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla rocznej dziewczynki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dominika899
Hej! icon_smile.gif
Zamierzam niedługo odwiedzić znajomą ze studiów, która jest mamą rocznej Malwinki. Nie chcę jechać tam z pustymi rękoma, jakiś prezent zawsze cieszy icon_wink.gif Znalazłam zestaw zabawek w rozsądnej cenie [edit: moderacja]
Wasze maluchy bawią się takimi zabawkami? nie chcę aby prezent był zupełnie nietrafiony...
Misiula81
Jak dla koleżanki, to dobry prezent. Ja mam chytry plan podkraść dziecko mojej siostry pewnego dnia jek ją do mnie przywiezie...i... zabrać je do fotografa:>:> Hania będzie mieć roczek pod koniec stycznia, więc mam niewiele czasu. Jestem tak podekscytowana swoim pomysłem, bo znalazłam fotografa dokładnie takiego o jakiego mi chodziło i to niedaleko mojego domu - [edit: moderacja] ! <3 Trochę mam tylko stres, że może się wydać i perspektywa zabrania nie mojego dziecka do obcych ludzi trochę mnie przeraża a jednocześnie bardzo ekscytuje!!! Bo prezent zapowiada się super - i jak wszystko wypali, to będzie świetna niespodzianka myślę icon_wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.