To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rwa kulszowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
Witam chyba dorwala mnie rwa bo z tyłu boli mnie gdzie są nerki o aż promieniuje na nogi aż do lydki,co mogę w aptece kupić bez recepty?dziekuje z góry za odpowiedź
zajÄ…c_Poziomka
Plastry. Ale jesli to faktycznie rwa to raczej bez zastrzyków się nie obejdzie.
mariola233
Nie wiem na 100% czy to rwa,bo bardziej mnie nogi z tylu bola niż kolo nerek i czasami pośladki mnie bola,jak chodze to nic nie boli,tylko jak siedze albo leżę
mariola233
Ale to taki ból jakby mnie krecilo Np.jak na zmianę pogody,dzisiaj juz 3 dzien
zajÄ…c_Poziomka
Rwa promieniuje na nogę. Mój mąż mial niedawno problem z biodrem. Okazało się, że to kręgosłup i to odcinek lędźwiowy.

Kup plaster albo jakąś maść rozgrzewającą i naklej/smaruj właśnie w miejscu rwy. Jesli poczujesz ulge w nodze tzn, że rwa lub inny nerw w okolicy.

Do ortopedy/neurologa wybierz się koniecznie. Jesli to rwa, to zaniedbana przysporzy Ci mnóstwa problemów. Od niemożności wstania z łóżka i chodzeniu na czworaka zaczynając.
Inkusia
Mój mąż prawdopodobnie miał rwę. Oczywiście do lekarza go nie mogłam zaciągnąć. Nagrzewał plecy takim kocem elektrycznym, brał tabletki przeciwzapalne i przeciwbólowe. W aptece mi tylko sprzedali Olfen jakąś słabszą dawkę bo bez recepty nic innego nie chcieli sprzedać.
mariola233
Wzielam apap i jak na razie mniej boli
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.