To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

internet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Kończy mi się umowa z play i szukam dostawcy internetu. Dostaję oczopląsu od czytania ofert. W domu korzystamy z 2 komputerów i chciałabym wydać max 60 zł miesięcznie.
Z czyich usług korzystacie? Kogo polecacie a kogo nie?
aniakuleczka
właśnie się zdecydowałam na play LTE
ale to dlatego, ze nie mam kabla w domu
agnese
ja mam z netii, płacę ok 50 zł i nie narzekam icon_smile.gif
malgosia1968
ja obecnie mam Play i tu w Piotrkowie śmiga mi bardzo szybko (w Pruszkowie odbierał tylko na parapecie w pokoju 37.gif )
ale mam limit 5 GB na miesiąc płace 39 zł
kiedyś to mi wystarczało teraz już nie, umowę mam do lipca więc będę czytała wątek bo chciała bym internet w rozsądnej cenie i bez limitu 06.gif
a Wy macie w swoim internecie limit?
agrafkaa
a internet od lokalnych dostawców? U mnie jest progresnet. w mieście obok vectra ale mnie zasięgiem nie łapie.u was jest chyba fast net
netty5
Mój brat -informatyk z Vectry zrezygnował bo ciagle u nas jakies problemy w dostawie były.
Teraz i on i ja mamy Interarenę.Płace 30 zł mies. i starcza (dla mnie). Ale nie wiem czy to nie lokalny dostawca jest.
W Orange mój brat mi nie polecał -ale nie pytajcie dlaczego-ja się nie znam. Może po prostu indywidualnie do mnie nie pasował -jak wspomniałam -ja się nie znam.
agrafkaa
pewnie z orange chodziło o zasięg.w rodzinie mają vectre i są zadowoleni.dlatego isze aby oszukać lokalnych dostawców oni są najtańsi
Nessi
ja mam w Netii 20Mb/s ( nielimitowane) za 49,90. Router WI-FI. Jestem zadowolona.

edit
i teraz tak patrzę, że jest promocja walentynkowa i pierwsze 3mc za 1 zł icon_wink.gif
Pilawianka
CYTAT(malgosia1968 @ Sat, 15 Feb 2014 - 19:20) *
ale mam limit 5 GB na miesiąc płace 39 zł

Gosiu, ja też mam w Play. Za limit 15 GB + brak limitu w nocy płacę 49 zł
Mam od nich internet już chyba 5 rok i nie narzekam.
Wcześniej miałam od lokalnego dostawcy i to była porażka. Wystarczyła jakaś większa burza i już nie miałam internetu. Najczęściej w weekend więc naprawiali w poniedziałek. Co prawda obniżali mi zawsze rachunek ale i tak z nich zrezygnowałam.
Pilawianka
edit: wysłałam 2 razy
Ryjek
Ja wczoraj podpisalam umowe w Play 25G za cos ok 65zł. Ale mi zalezało na internecie na wyjazdach, bo w domu mam internet radiowy lokalny za 50zł bez limitu.
Agapa
Ja mam od kilku lat Netię i jest ok, nie było z nią nigdy problemów. A płacę koło 50 zł za sam internet.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.