To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaka chusta dla laika?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karoleenka
Jak w tytule proszę o radę -nigdy nie chustowalam a teraz mam wielka ochotę ale ilośc informacji na ten temat mnie przytłacza takze proszę o radę jaka chustę mam kupić na dobry początek ?
dankin-82
na dobry początek można kupić używaną natkę, nawet lepiej by była złamana
w elastyki nie ma sensu się bawić icon_wink.gif
na stronie Vegi jest tabelka z rozmiarami chust, bardzo pomocna w doborze długości
na chustoforum jest kilka wątków gdzie można poczytać o wyborze pierwszej chusty, zresztą dziewczyny mogą doradzić w konkretnym przypadku


ja nosidłowo się polecam icon_wink.gif ale to potem
dankin-82
a możesz poszukać u siebie doradcę chustowego, wtedy można chusty pomacać i zobaczysz co Ci fizycznie podpasuje
Little Frog też fajna icon_smile.gif

generalnie większość chust nadaje się ma pierwsze motanie, tylko że często trzeba się uzbroić w cierpliwość bo za pierwszysm razem może nie wychodzić i potrzeba będzie poćwiczyć icon_wink.gif
moko.
karoleenka,

Mam dwie chusty - elastyczna i tkana - rapalu coÅ› tam ;p

Jestem mojego kształtu, więc pożycze, przetestuj sobie obie icon_smile.gif

Ja wolałam na początek elastyczną a potem tkana!

p.s
chusty mam z instrukcjami, i sa u koleżanki na Ołtaszynie icon_wink.gif
Aneczka
co do elastycznych sie nie wypowiem, bo nie posiadam
jeśli tkana, to tylko skosno-krzyżowa,

na poczatek - koniecznie używana, porządnie złamana, najlepiej bawełna

fajne i niezbyt drogie sÄ… natibaby i little frog

jesli masz kasę na zbyciu i chcesz inwestować w coś super, to polecam indio firmy didymos - splot żakardowy, inaczej trochę się ją dociąga, moim zdaniem lepiej (ja miałam pierwszą bawelne niezłamaną - maskara, potem kupiłam indio złamane - to moja najlepsza chusta)
karoleenka
Dzięki wielkie za oddzew!:)dla mnie to czarna magia trochę..złamane ,niezlamane , tkane...ratunku;) jeśli zdążę to faktycznie postaram sie spotkać z kimś na żywo coby mnie poinstruowal. Narazie nie chce inwestować mega kasy bo nie wiem czy w ogóle sie w tym motaniu odnajdę ? Czyli polować na bawełniana używana coś tam frog i Nati? Moko a kiedy będziesz miała te chusty we Wrocławiu ?icon_smile.gif
matunia
tak, ja też potwierdzam, nati baby bawełniana używana jest super icon_smile.gif na początek najłatwiejsze wiązanie - kieszonka. Jest mnóstwo filmików w necie które można sobie obejrzeć - nie powinnaś mieć większych problemów. Powodzenia! icon_biggrin.gif
dankin-82
rapalki są grube i niezbyt fajne jak na naukę, potem oczywiście poniosą i kolosa ale dla maleństwa lepiej wybrać coś innego; elastyk starcza na chwilkę


Karoleenka myślę że warto się pokusić się o złamaną czyli używaną właśnie NATI lub Little Frog; dobierz długośc mniej więcej z tej zalinkowanej tabelki; filmików od groma na YT; fotki instruktażowe krok po kroku znajdziesz też w sieci
na all można upolować Natkę za grosze
Przy wertowaniu chust na all patrz żeby była skośnokrzyżowa; bo są też "podróbki/pościelowe" gdzie pisze że chusta i bawełniana ale tak naprawdę z prawdziwą chustą nie mają niczego wspólnego


Nową Natkę czy LF kupisz do 160zł, używane tańsze icon_wink.gif przykładowo:

np nowa natka https://allegro.pl/natibaby-najwyzej-ocenia...3987726766.html

nowa LF https://allegro.pl/chusta-tkana-4-6m-grafit...3972102390.html


i uważaj na pościelówki: https://allegro.pl/chusta-tkana-pl-5-m-najt...3967411209.html




edit: tak się zastanawiam kto mi powycinał linki we wcześniejszych postach, nic nie reklamowałam ehhh


chodzi o tabelkę z rozmiarami chust, pomocną w doborze długości: https://www.chusty.com.pl/artykul-26-Jak-do...sc-chusty-.html



**** od razu też dla pewności napiszę że niczego nikomu nie reklamuję, nic nie sprzedaję a linki wrzucone przez mnie są tylko dla przykładu by nakreślić odrobinę temat Koleżance icon_smile.gif
karoleenka
Strasznie Wam dziekuje !!!
jak coś upatrzę bede Was jeszcze męczyła..ok ? icon_wink.gif
moko.
Karoleenko,

pisze pw.
Chusty mam we Wrocławiu,

karoleenka
Moko - opróżnij skrzynkę icon_wink.gif
moko.
Już icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.