To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

temperatura po cc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

operetka
20 lutego miałam cc. wczoraj temperatura podskoczyła mi do 37,5 stopni. przez noc spadła ale teraz jest 38,6. na początku myślałam, że to wina piersi bo są wielkie i ciepłe. laktator nic nie ściąga bo mam poranione brodawki, syn je co 2-3 godziny. ale z drugiej strony słabo się oczyszczam. od kilku godzin mam czystą podpaskę. jutro idę na zdjęcie szwów więc ktoś mnie pewnie zbada ale ciekawa jestem czy któraś z Was miała podobnie i jak się to skończyło? martwię się ...
dodam, że po pierwszej cc też miałam temp ale to była ewidentnie wina piersi.
netty5
mnie przez temperaturę po cc nie wypuścili ze szpitala a moją coicię wysłali już z domu z powrotem na oddział. może zadzwoń do przychodni czy na pogotowie i zapytaj co robić.Może to przez piersi ale lepiej dmuchać na zimne. Takie moje zdanie.
operetka
netty5 tego właśnie się boję. powrotu do szpitala. jak pisałam jutro rano będę na IP więc mnie zbadają. oprócz temp, słabego oczyszczania i bólu piersi nie mam innych objawów więc czekam do rana.
Maadzik
Operetko w szpitalu jak nagle pojawiła się u mnie temperatura to położna krzyczała, że za mało piję. Nie wiem, co to ma wspólnego ale od tego skoku temperatury byłam bardzo pilnowana z piciem i rzeczywiście pomogło. W każdym razie na oddziale bardzo poważnie traktowano wszystkie stany podgorączkowe. Za to jeśli chodzi o słabe oczyszczanie to po cesarce bardzo zaskoczył mnie fakt skąpego krwawienia. Zdarzało się, że cały dzień zmieniałam prawie czyste podpaski co po doświadczeniach z poprzedniego połogu (po porodzie sn) było dla mnie bardzo dziwne i niepokojące, choć, jak zapewniał mnie lekarz, zupełnie normalne. W każdym razie jutro na zdjęciu szwów wypytaj koniecznie o wszystko. Lepiej wrócić do szpitala na kilka dni niż zlekceważyć coś poważnego.
netty5
Ja po cc bardzo krwawiłam a mimo to słabo obkurczała mi sie macica i lekarz był wyraznie zaniepokojony. Kazali mi masować piersi i ściągać pokarm (nie mogłam przystawiać dzieci bo leżały w inkubatorach) bo to podobno pobudza obkurczanie się macicy.

OPERETKO jeżeli trzeba będzie to kładz się do szpitala bo przecież zdrowie najważniejsze a maluszek potrzebuje mamy w pełni sił. Mam nadzieje jednak że to nic poważnego. Zdrówka życze dla ciebie i maluszka.
Tamara79
Miałam trzy cesarki, po kazdej ilośc wydzieliny była mała, jak przy okresie. Więc przyjmuję, ze to norma. Trzeba tez zwracac uwage na zapach. Ma byc neutralny lub lekko słodkawy.
Z tÄ… temp to obstawiam piersi jednak.
annad
Operetka ja po cc miałam przez 1,5 tygodnia temp podchodząca do 39. Po karmieniach zawsze spadała węc ja tez typuje piersi.
ania.m
A z blizną wszystko w porządku? Czasem potrafią się zrobić tam stany zapalne. Nie masz wrażenia, że zbiera się gdzieś jakiś płyn? A może uczulenie na szwy?
operetka
Maadzik wiem, że trzeba pić bo po pierwszej cc, jeszcze w szpitalu skoczyła mi temp i wystarczyło, że zwiększyłam ilość pici i było ok.

Kanuś tyle, że u mnie przez jakieś 12 godzin tej wydzieliny w ogóle nie było.

ania.m blizna ok.

byłam na zdjęciu szwów. pani ginekolog pomacała mi brzuch. powiedziała, że macica się obkurcza, blizna ok a takie przerwy w oczyszczaniu też są normalne. położna powiedziała, że jedna pierś jest twarda i to ona winna jest temperaturze. temp mam dalej podwyższoną ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać aż się laktacja sama unormuje 32.gif
Marta M
może liście kapusty potłuczone postosuj
ana84
operetka czyli sprawa się wyjaśniła icon_smile.gif

ja tylko dodam, że po powrocie ze szpitala na drugi albo trzeci dzień (rodziłam przez cc) dostałam nagle potwornej telepawki. Nie miałam temp. a trzęsło mną niesamowicie. Trwało to chwilę, minęło i się już więcej nie pijawiło. Do dziś nie wiem co to było icon_smile.gif

W każdym razie wracając do tematu - jeżeli w czasie połogu masz jakiekolwiek obawy czy dzieje się cokolwiek to w szpitalu lekarz dyżurny na oddziale ma obowiązek zbadać kobietę i nie mają prawa odesłać na prywatną czy tam nieprywatą wizytę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.