To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dentysta...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiola
Poszukuje dobrego dentysty dla 3 letniego dziecka... dodoam ze ona ma juz doswiadczenia z dentysta i zalezy mi bardzo na kims z podejście do dzieci..
InteresujÄ… mnie okolice Gliwic i Zabrza..

Czekam pilnie na inforamacje.
Agusek
Wiola ja takÄ… znam icon_smile.gif

Sabina Machel w Gliwicach
ul. Jana Pawła II 13
tel 230 71 45

Właśnia zaczęłam chodzić z Alą (listopad 2001)

Najpierw oswaja z gabinetem daje łapówke icon_smile.gif i tak ze 2-3 wizyty aż dziecko samo paszczy nie otworzy chętnie.

Alucha zadowolona wyszła. Mają odległe terminy, ale na wizytę przyzwyczajającą znajdą czas. Czyjesz się tam jak u rodziny na wizycie. W poczekalni urzęduje jej mąż, Mariusz, straaasznie miły gościu .

Pozdrawiam
Agusek
wiola
Agusek bardzo CI dziekuje ..zaraz tam dzwonie.. a powiedz mi co to za gabinet?? to prywatny czy jakias pzrychdnia?? uff az sie boje jak to bedzie!!
Agusek
Całkiem prywatny i mało widoczny.
Dla ułatwienia podam, że wchodzi się koło "ŻABKI", na II piętro i korytarzem cały czas w prawo icon_smile.gif

Są to bardzo cenne wskazówki. Zapamiętaj je dobrz.

Acha i do tanich nie należa. Zapytaj o cenę, bo ja nawet nie wiem ile za plombę dla malucha. Ale plomba nikomu jeszcze z moich znajomych i rodziny nie wypadła, a ja leczę się tam już lat kuuuupę.
oczywiście co rusz z czymś nowym icon_smile.gif

My będziemy czyścić wredny osad
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.