To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wózek zapp plusy i minusy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

koralikowa
Witajcie, nie znalazłam tematu na temat wózka zapp,a chciałabym się dowiedzieć coś więcej o nim.Spodobał się mojej siostrze i tak pomyślałam że może bym jej kupiła na prezent,w zasadzie to mojemu chrześniakowi;] Jednak chciałabym wiedzieć czy ten wózek jest na prawdę dobry i łatwy w poruszaniu się,żeby jej nie przyspożyć szarpania się z wózkiem
EdytaRola
no to maluszek ma wspaniałą chrzestną skoro mu wózeczki kupuje heheh icon_smile.gif a rozmawiałaś na ten temat z rodzicami maluszka? w końcu to oni będą prowadzać wózeczek, ale problemów być nie powinno, bo zapp jak i inne modele quinny to bardzo lekkie wózeczki z dobrych materiałów, raczej wyższa półka niż badziew wszechobecny. Ja sądzę, ze wyboru powinnaś dokonać z mamusią maleństwa
koralikowa
no właśnie bratowej się podobał ale nie wiem czy tylko z wyglądu czy też w użyciu gdzieś widziała,słyszała,dlatego chciałam podpytać i może kupić albo odradzić i pomyśleć o innym,mnie się podoba wygląda yezz ale przede wszystkim to że jest lekki i praktyczny
Ryjek
wiec ja mam zapp spacerowke. Na rowne drogi, chodniki, supermakety jest jak znalazl icon_smile.gif Gorzej jezdzi sie nim w terenie lub po sniegu icon_smile.gif Niemniej wozek jest lekki, zwinny i szybko sie go sklada/rozklada. Standardowy koszyk montowany pod siedziskiem jest maly. Ja mam zappa nie rozkladanego, ale akurat moje dziecko nie spalo w wozku.
ana84
Dość istotne wg mnie przy wyborze spacerówki jest to jak bardzo się rozkłada, czy będzie wygodna dla dziecka. Poza tym proponuję zwrócić też uwagę na łatwość składania i sposób pakowania podręcznych rzeczy czy zakupów do kosza.

Moja spacerówka (co prawda nie zapp) jest idealna pod względem dwóch pierwszych cech jednak włożenie większej torebki czy też zakupów do kosza za każdym razem doprowadza mnie do nerwicy icon_sad.gif
koralikowa
Jeśli chodzi o zakupy to wiem że jakiś limit dopuszczalny dla wózków dziecięcych właśnie nie za wielki bo jak sprzedawcy tłumaczą wózki nie są na zakupy tylko dla dziecka.Wózek yezz też się podoba ale jednak za jakiś czas,na starsze dziecko.
ana84
no tak tylko zwróć uwagę na to jak się będzie jakiekolwiek torby pakować do tego koszyka. Ja mam problem, żeby wcisnąć tam swoją torebkę :/
aniu23
jak bylismy na etapie kupna wozka to sie szukalo rozgladalo tu i tam i miedzi innymi ogladalismy zappa, bardzo nam sie spodobal, moze i ma maly koszyk na zakupy ale wiadomo jak sie idzie z dzieckiem do sklepu to nie bedziesz zgrzewki wody targac... na standarowe bulki i mleko powinno starczyc... A plusami tego wozka to jest przede wszystkim latwosc w prowadzeniu lekkosc i fajny design.
Becia123
my posiadamy zapp xtra! i jestem z niego w 100% zadowolona. jest lekki, łatwo i szybko się składa, zajmuje mało miejsca po złożeniu, lekko się prowadzi, ma stabilną konstrukcję.
minusów przez pół roku jeszcze się nie dopatrzyłam icon_wink.gif
boję się trochę śniegów icon_wink.gif ale zobaczymy, jak to będzie- chodniki pewnie odśnieżą icon_wink.gif
EdytaRola
mnie interesuje ta ostatnia wersja zappa (xtra 2) juz ogladalam, bo przesiadkę z głebokiego planuję na wiosnę
Becia123
CYTAT(EdytaRola @ Fri, 30 Jan 2015 - 18:34) *
mnie interesuje ta ostatnia wersja zappa (xtra 2) juz ogladalam, bo przesiadkę z głebokiego planuję na wiosnę

my trafiliśmy akurat na fajną promocję, dlatego się zdecydowaliśmy akurat na ten model starszy.
męzowi jeszcze jezz bardzo się podobał icon_smile.gif
EdytaRola
ja mysle o tym xtra 2 dlatego, ze wiem, ze tam jest siedzisko rozkladane do spania, a to mi potrzebne bedzie
Becia123
CYTAT(EdytaRola @ Sun, 01 Feb 2015 - 10:18) *
ja mysle o tym xtra 2 dlatego, ze wiem, ze tam jest siedzisko rozkladane do spania, a to mi potrzebne bedzie

a kiedy będziecie się przesiadac?
oglądałaś już na żywo? jak masz taką możliwość, to włóż swojego malucha i sprawdz jak się prowadzi icon_smile.gif będziesz mile zaskoczona, dla nas nawet plucha na drodze nie sprawia kłopotów w prowadzeniu icon_smile.gif
EdytaRola
wiosnÄ…, pewnie w kwietniu/maju, wsadzalam Maksa do siostry spacerowki bo ona ma zappa starszego, wiele siÄ™ nie roznia, mnie sie podoba dokladnie taki kolor https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q...ry26NfQV5SQiLiZ
Becia123
CYTAT(EdytaRola @ Tue, 10 Feb 2015 - 17:27) *
wiosnÄ…, pewnie w kwietniu/maju, wsadzalam Maksa do siostry spacerowki bo ona ma zappa starszego, wiele siÄ™ nie roznia, mnie sie podoba dokladnie taki kolor https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q...ry26NfQV5SQiLiZ

no to widzisz nie masz się co zastanawiać,k tym bardziej, że siostra tez ma quinny icon_smile.gif wie co dobre icon_wink.gif

Å‚adny kolorek icon_smile.gif
EdytaRola
muszę poszukac dobrego sklepu, gdzie beda mieli rozne kolory quinny wlasnie, a moze wy cos polecicie? może być lublin, siedlce, warszawa...
Majka35
Mój poprzedni wózek po roku był już wyblaknięty przez słońce i wyglądał jakby był zupełnie sprany, a teraz mam quinny i kolor jest tak soczysty jak podczas zakupu.
Bogna7
a ile czasu masz ten wózek od Quinny? masz 3w1 czy tylko spacerówkę/parasolkę?bo my dopiero kupiliśmy 3w1 iod quinny , ale pewnie ze 2 lata to spokjnie będziemy go użytkować, a że mamy rodzinę nad morzem, to często jeździmy do pobierowa i tak sie własnie zastanawiałam nad tym słońcem icon_smile.gif
Majka35
ja mam około 2 lat iżadnych zniszczeń i uszkodzeń, świetnie się sprawuje i myśle że jeśli zdecudujęsię na kolejnego maluszka to i on będzie z niego korzystał. Quinny to wózki wielopokoleniowe icon_smile.gif
rosie
CYTAT(Majka35 @ Sun, 13 Sep 2015 - 21:56) *
ja mam około 2 lat iżadnych zniszczeń i uszkodzeń, świetnie się sprawuje i myśle że jeśli zdecudujęsię na kolejnego maluszka to i on będzie z niego korzystał. Quinny to wózki wielopokoleniowe icon_smile.gif



A jaki dokladnie model wozeczka masz z Quinny? icon_smile.gif
Majka35
Quinny xtra 2, bardzo lekki chociaż może tak nie wygląda. Porządnie wykonany i stabilny. Opórcz tego jest bardzo pakowny więc idąc na zakupy nie biorę dodatkowych toreb. Juz parę kobiet mnie zaczepiło żeby zapytać jaki to model icon_smile.gif
Majka35
Quinny ma teraz dużo fajnych promocji z kolekcji letnich, warto sie zaoptrzyć w jakąś fajną spacerówkę lub inny gadżet przydatny na cieplejsze dni.
Bogna7
to , że wózki Quinny są dobre, to już wiem, mam pytanie czym sie różnią modele zapp, zapp xtra i zapp xtra2?
jedyne co wiem, to że w tym ostatnim siedzisko można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, a czym się różni zapp od zapp xtra?
rosie
CYTAT(Bogna7 @ Tue, 03 Nov 2015 - 15:38) *
to , że wózki Quinny są dobre, to już wiem, mam pytanie czym sie różnią modele zapp, zapp xtra i zapp xtra2?
jedyne co wiem, to że w tym ostatnim siedzisko można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, a czym się różni zapp od zapp xtra?



Dobre pytanie. Na pierwszy rzut oka roznia sie na pewno w jakims stopniu wygladem icon_biggrin.gif chociaz sa do siebie dosc podobne icon_smile.gif Mysle, ze najlepiej zapytac sprzedawcÄ™ w sklepie albo nie wiem, moze na fan page'u quinny zadac im takie pytanie? W koncu oni najlepiej beda znali odpowiedz icon_biggrin.gif Tez chetnie sie dowiem icon_smile.gif
wioletaa1
wybierając wózek to właśnie wybrałam się do sklepu stacjonarnego quinny, bo ciężko było mi dobrać wózek. Ostatecznie wybrałam model moodd ze względu na wagę chociaż reszta modeli jest tez dosyć lekka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.