To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SPOTKANIE OPOLANEK czyli nani nani :)))) hi hi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Guśka
wiecie co?!??????

w środe przyjeżdzam do Opola nani nani icon_smile.gif
i zostaje do świat jupiiiii

no i w związku z tym mam pytanie, może miałby ktoś ochote na spotkanko?????

No nie bądźcie takie, spotakajcie się ze mną!!!!
madama
Hmm, ja jako że nigdy, przenigdy nie byłam na żadnym forumowym spotkaniu, ani na niczym podobnym... chętnie się piszę icon_cool.gif
Jeszcze rozrusza siÄ™ to Opolskie, co icon_question.gif icon_lol.gif
To co, kto dołącza icon_question.gif icon_question.gif
Mogę nawet Piotrusia przyprowadzić. icon_wink.gif
Modii
Można dołączyć icon_question.gif Tylko nie wiem czy będzie wam odpowiadać toważystwo młodszej koleżanki z forum icon_redface.gif Ale jak tylko chcecie to z miłą przyjemnością do was dołącze. Tylko Guśka gdzie i o której icon_question.gif
Modii
Przepraszam za błąd icon_redface.gif Tam miało być towarzystwo (szybko pisałam)
Guśka
CYTAT(adriana)
Hmm, ja jako że nigdy, przenigdy nie byÅ‚am na żadnym forumowym spotkaniu, ani na niczym podobnym...  


ja też icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

CYTAT(Modii)
Można doÅ‚Ä…czyć  Tylko nie wiem czy bÄ™dzie wam odpowiadać toważystwo mÅ‚odszej koleżanki z forum


Modii hmmm zastanówmy się... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
no dobra mi nie będzie przeszkadzało hi hi



CYTAT(Modii)
Tylko Guśka gdzie i o której


eeeeee nie mam zielonego pojęcia icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

Powiem szczerze, że ja nie mam zielonego pojęcia. Gdy przyjeżdzam do Polski to czas spędzam w domu albo we Wrocku (mąż stamtąd pochodzi)
Wy jako że jesteście na miejscu może macie jakieś ulubione miejsce?

ja mogę rano, w południe i wieczorem, z dzieckiem lub bez, do koloru do wyboru icon_smile.gif
znaczy do świąt bo na Wielkanoc będziemy pewnie we Wrocku
Modii
Dzięki icon_wink.gif
Ja powiem tylko tyle. Mieszkam w centrum więc w mieście wszedzie mi blisko, pora także dowolna, no może oprócz weekendów. Niech ktoś rzuci jakąś propozycje. A może inaczej. Wolicie się spotkać w jakiejś kawiarni, knajpce czy na "wolnym powietrzu"? Znam bardzo dobrze Opole więc jak coś wybierzecie (gdzie wolicie) to mogę rzucić pare propozycji icon_smile.gif
eDorka
Ja niestety nie bede mogla sie z wami spotkac, bo musze lezec icon_sad.gif . Szkoda. Ale czekam na relacje ze spotkanka icon_cool.gif .
anonimowy
Pierwsze, co mi przyszło do głowy jeżeli chodzi o termin, to 4.04 w niedzielę, ale jeżeli tobie Modii nie pasuje to ja mogę też w tygodniu, chociaż przyznam, że wolałabym w weekend ( oprócz 3.04).

Na powietrzu czy w knajpie icon_question.gif
Jak z dziećmi, to może w Zoo, czy ja wiem... icon_question.gif
Jeżeli same, to może 103,2 (teraz chyba Radiowa icon_confused.gif ) na wyspie ( eDorka ty tam mieszkasz - cały czas leżysz?)

Guśka proponuję przykleić wątek ( można jeszcze?) , dodać w temacie np. "Spotkanie Opolanek", może jeszcze ktoś dołączy, a może inne Opolanki " z emigracji" icon_wink.gif zjadą na święta.

Alatanta a ty siÄ™ nie wybierasz icon_question.gif

To takie wstępne przemyślenia icon_cool.gif

Odzywajcie siÄ™ Opolanki icon_smile.gif
Pozdrawiam.
madama
to byłam ja - zapominalska icon_redface.gif wink.gif
Guśka
CYTAT(Anonymous)
 GuÅ›ka proponujÄ™ przykleić wÄ…tek ( można jeszcze?) , dodać w temacie np. "Spotkanie Opolanek", może jeszcze ktoÅ› doÅ‚Ä…czy, a może inne Opolanki " z emigracji" icon_wink.gif  zjadÄ… na Å›wiÄ™ta.
Pozdrawiam.


no nie mogę temat jej się nie podobał, też coś hi hi
no ale dla dobra większości zmieniłam a co mi tam icon_smile.gif

Mi osobiście 4.04 odpowiada, ale oczywiście jeśli Modii nie to w tygodniu też przydreptam icon_smile.gif

ja osobiście wolałabym chyba bez dziecka przyjść, bo moje spotkanie będzie polegało na gonieniu Pulpeta podczas gdy Wy będziecie sobie plotkować icon_smile.gif no ale oczywiście, jak będzie zbiórka "dzieciowa' to ją wezmę lekki jogging mi nie zaszkodzi icon_wink.gif
eDorka
Mieszkam niedaleko, ale leze caly czas, wstaje tylko do ubikacji i juz teraz uparlam sie wstawac na jedzenie. Tak wiec, nie bedzie mnie, na razie przynajmniej (w kwietniu), chociaz strasza mnie tym lezeniem do konca.
alatanta
.........
Modii
Przepraszam Was icon_sad.gif ale naprawde mi 4.04 nie pasuje - tym bardziej że właśnie w sobote wraca teściowa z niemiec i niedziela pewnie będzie uczczona obiadkiem. No a po drugie trzeba będzie rochę z nią posiedzieć i pogadać. Ale czy np. 2.04 (piątek) wam pasuje? godzina już do wyboru, każda mi pasuje.
A jeżeli chodzi czy chcecie z dzieciakami czy bez to mi bez różnicy, bo jak narazie ja bez swojego i tak się nie ruszam. Siedzi 24 w moim brzuszku icon_wink.gif . Ale i tak i tak będzie dobrze icon_biggrin.gif

Pozdrowionka
madama
PiÄ…tek mi pasuje.icon_smile.gif

Przemyślałam kwestię dzieci i też jednak wolę bez. icon_wink.gif icon_cool.gif


eDorka ciężko Ci musi być w tym łóżku:( , mam nadzieję , że będzie lepiej.
Modii
Dziewczyny przepraszam Was z gory, ale chyba nie bede mogla. Musze pilnie wyjechac w sprawie rodzinnej i nie wiem czy uda mi sie wocici do piatku. Ale jak zdaze to napewno przyjde. Tylko blagam powiedzcie gdzie i o ktorej sie spotykacie, zebym wiedziala. Nie bede miala dostepu do internetu icon_cry.gif . Jestem do dzisiaj wieczor.
Jak cos mam prośbe, zeby ktoras mi wyslala smsa z godzina i miejscem spotkania. Moj numer to 504567537. Bede ogromnie wdzieczna.
PA
Guśka
No to co robimy????
ja jade jutro do Wrocka i wracam w czwartek. Oczywiscie jak cos postanowimy to moge zwaidomic Modii.
ja moge sie spotkac w piatek ale moge tez poczekac na reszte icon_smile.gif
czyli pomyslcie i piszcie przeczytam w czwartek jak wroce
buziaki
azetka
dziewczyny chcę do was dołączyć!!!!!!!! czy piątek jest aktualny?
- zapisujÄ™ siÄ™ bez dzieciaczka (prawie 3 letni synek) icon_biggrin.gif
azetka
madama
To myślę, że możemy poczekać na Modii i przełożyć spotkanie na poniedziałek lub wtorek ( wszystkim pasuje?).
Proponuję spotkać się ok. 17-18, w centrum ( Radiowa 103,2 ; Wirtualna lub Melba).
Piszcie co wy na to. icon_biggrin.gif
Ja zaraz wyślę sms-a do Modii, czy jej pasuje, a może uda jej się dojechać w piątek?
madama
Mam wieści od Modii icon_smile.gif
Pasuje jej poniedziałek.
madama
Wiecie co, zapomniałam, że mi nie pasuje poniedziałek. icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
A może być wtorek icon_question.gif icon_question.gif
Napiszcie, że może być. icon_wink.gif
azetka
ja wole poniedziałek, a jeśli wtorek to dojadę ok 19. Mam nadzieję, że bedziecie jeszcze plotkować!!!! czy wy juz się kiedyś spotykałyście?znacie się? ja obstawiam 103,2!!!! ale jutro sprawdzę co ustaliłyście
A.
madama
Nie znamy siÄ™. icon_cool.gif
To może spotkamy się we wtorek o 19:00 w 103,2.
Czy ktoś zgłasza sprzeciw icon_question.gif wink.gif
azetka
Czyli na obecna chwilÄ™: wtorek ok 19 na wyspie......... mamy miec znaki rozpoznawcze? hahaha - koszulki z napisem maluchy.pl icon_biggrin.gif
A.
anonimowy
mi pasuje icon_smile.gif
anonimowy
CYTAT(Anonymous)
mi pasuje icon_smile.gif


to ja Guśka tylko z "obcego" komputera, więc zapomniałam się zalogować icon_smile.gif
madama
No to co dziewczyny, spotykamy siÄ™ we wtorek o 19 przed 103,2 icon_question.gif
Modii mam nadzieję, że Tobie też pasuje.
Napiszmy może jak wyglądamy, będzie łatwiej się rozpoznać. icon_cool.gif icon_wink.gif

Oto ja: 167 wzrostu, po dwóch porodach szczupła już nie jestem icon_redface.gif, włosy ciemny blond, chciałabym żeby były gęste, ale nie są icon_rolleyes.gif , za to są długie do łopatek ( zdecydowanie kwalifikuję się do fryzjera icon_twisted.gif ). Mam 26 lat ale chyba wyglądam młodziej. icon_wink.gif Poza tym będę prawdopodobnie w brązowej skórzanej kurtce, pod spodem może czarna bawełniana bluzka, spodnie szare albo zielone.
Guśka
CYTAT(adriana)
No to co dziewczyny, spotykamy siÄ™ we wtorek o 19 przed 103,2  :?:


mi oczywiście pasuje icon_smile.gif

co do wyglądu to macie fotkę hi hi tylko że teraz mam jaśniejsze włosy, znaczy blond pasemka icon_smile.gif

jako znak rozpoznawczy - będę miała na bank (bo nic innego z sogą nie wzięłam icon_smile.gif ) jasno beżowe wdzianko taki kożuszek i jasną torbę raczej mało elegancką hi hi
No to chyba tyle się najbardziej rzuci w oczy, oprócz mojego kichola hi hi
jakby co to szukać największego hi hi
azetka
a ja będę w skórzanej bordowej kurtce. włosy mam wczoraj ścięte - więc raczej krótkawe - do ramion, jasny brąz - jeszcze!!!!!
do zobaczenia przed 103,2 - a dlaczego przed a nie w środku?
A.
Modii
Dziewczyny przyepraszam, ale dopiero wyszlam ze szpitala. W srode wyladowalam w nocy w szpitalu i nie mialam nawet jak wam odpisac bo nie mialam juz nic na koncie. Wybaczcie, ale moj maly za bardzo spieszy sie na swiat.
Jak tylko bedzie nastepna okazja to postaram sie byc.
A teraz przez dluzszy czas mozliwe ze nie bede miala dostepu do komputera wiec nie obrazcie sie ale musze chwilowo zastopowac z dyskusjami icon_cry.gif .
Jak tylko bede mogla to sie odezwe.
PA
eDorka
Modii, trzymam kciuki, lez i odpoczywaj jak najwiecej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.