To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podkładka do rysowania w aucie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Chciałam kupić dzieciokom od zajączka, bo zazwyczaj jak się bardzo już nudzą, to rysuję na starym paragonie, który opierają o płytę CD icon_wink.gif

To jest boskie, ale nie dała bym tyle za coś takiego, dodatkowo potrzebuję dwie sztuki.

Ten pomysł wydaje mi się mooooocno zawyżony cenowo.

Chyba stanie na czymś takim plus wilokolorowy długopis.

Czego używacie i co polecacie?
dankin-82
a moje panny wożą książki, które uwielbiają przeglądać w trakcie a które są duże i z twardymi okładkami i genialnie nadają się do rysowania w trakcie jazdy
moje korzystajÄ… z "Masteczek Mamoko" icon_smile.gif
dodatkowo wożą piórniki lub ładują kredki do pojemnika w foteliku na picie, nic się nie wysypuje a wszystko jest pod ręką icon_smile.gif
Tigerek
Takie podkładki z klipsem w Tesco widziałam po 3,99 ostatnio icon_smile.gif
pati.n
A takie polecacie?
Tuni
Dziewczyny, przepraszam, że się wcinam, ale muszę.
Młodemu czasami pozwalam rysować a nawet wycinać podczas drogi ale zawsze robię to z drżeniem i modle się, żeby nic się nie stało. No jakoś mi wyobraźnia bardzo pracuje jak podczas jazdy ma w ręce coś ostrego ( nożyczki, kredki i tp).
też tak macie, czy tylko ja taka przewrażliwiona jestem?
ewqa
CYTAT(Tuni @ Fri, 28 Mar 2014 - 17:06) *
Dziewczyny, przepraszam, że się wcinam, ale muszę.
Młodemu czasami pozwalam rysować a nawet wycinać podczas drogi ale zawsze robię to z drżeniem i modle się, żeby nic się nie stało. No jakoś mi wyobraźnia bardzo pracuje jak podczas jazdy ma w ręce coś ostrego ( nożyczki, kredki i tp).
też tak macie, czy tylko ja taka przewrażliwiona jestem?

no i masz rację . wycinaniu w czasie drogi mówię zdecydowane nie . zreszta nawet o rysowaniu nie myślałam .
podobnie ta drewniana podkładka , od razu miałam wizję jak leci przez samochód w razie zderzenia 43.gif
bardzo mi się podoba ten polski stoliczek z pierwszego linku icon_wink.gif ,chociaż ten stolik od laptopa tez fajny , tylko nie wiem , czy nie byłby za daleko od siedzącego w foteliku dziecka .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.