To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kuchnia zabawkowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniakuleczka
Nie jestem przekonana do tego prezentu, ale reszta rodziny jest i postanowiłam zebrać wasze doświadczenia.

Jaka kuchnia? Dla trzylatki.
pati.n
Myśmy mieli zwykła palstikowa - większą - Wika się bawiła, ale Piotr to oszalał na jej punckie. A jaka poszliśmy do znajomych i tam mieli ze światełkiem i dzwiękiem, to mieliśmy dziecko z głowy do końca imprezy. Do dziś się bawi w gotowanie i uwielbia dzbaek co "gotuje i leje wodę" i toster co wyskakuą grzanki - z biedronki.
Nessi
Kupiłam Mai na all za jakieś 80zł. Chwiejna i rozpadała się praktycznie przy każdej zabawie 21.gif
Może dlatego, że walizkowa wersja (kuchnia w walizce).
mama_do_kwadratu
Ikea jest fajna.
matylda315
W Smyku też fajne icon_smile.gif Dwa rodzaje są .
kalarepa78
Ania, jeśli nie jesteś przekonana (też nie jestem 29.gif ), to wybierz jaką, która Tobie się podoba. Ja bym chyba obstawiała drewnianą
Tamara79

mamy taką, jestem zadowolona, chociaż drewno ma to do siebie, że trudno zmyć pisaki icon_wink.gif a tak ogólnei to bez zarzutu. dzieci srednio zainteresowane.
kalarepa78
Kanuś, a próbowałaś magicznej gąbki do zmycia pisaków?
ana84
Ja ze swojego doświadczenia wiem, że drugą kupię byle jaką. Paula bawiła się nią krótko, stała i kurzyła się. Przy przeprowadzce się porozwalała i generalnie uważam, że szkoda kasy było.
aniakuleczka
Cenna informacja.
ja nie jestem przekonana, bo nie znoszę pić wyimaginowanej herbatki ani bawić się w gotowanie zupy z klocków.
ale niewykluczone, że moja córka to lubi i .....

Jednak chyba kupię plastikową, żeby była jak z przedszkola, bo choć drewinany design mi się podoba to chyba plastikowa będzie bardziej funkcjonalna
Honey*
my mamy taka

stoi juz z 4 lata. moje dzieci bawia sie, gotuja zupki itp
justine1980
My kupiliśmy Majce na trzecie urodziny plastikową,skręcaną śrubkami,do tego jak się włączy to świeci i wydaje dźwięk,ma ją do tej pory chociaż już się raczej nie bawi.Ale w tamtym czasie był szał na robienie herbatki obiadów itp.
Pogoda
Gdyby moje dzieci mialy kuchnie, to bylaby to na pewno kuchnia z Ikea. Jest droga. BARDZO droga, moim zdaniem. A mimo to - ta i zadna inna. Jest swietna, dobrze wykonana, z dbaloscia a detale. I jest TAKI WYBOR WYPOSAZENIA, ze mozna sie przewrocic... ;-P.

Zamiast wiec kupic rozowo-rozowy plastikowy kicz, wolalabym skrzyknac wieksza czesc rodziny i kupic drozsza, ale funkcjonalna i ladna Ikee icon_wink.gif
Agnes84
Podpiszę się pod Pogodą, mając na stanie różowo-różowy plastikowy kicz....
aniakuleczka
sprawdziłam,
jest mega droga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.