To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pościel z allegro

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Poszukuję jakiegoś dobrego sprzedawcy ze sprawdzoną pościelą na allegro icon_biggrin.gif Muszę kupić taką 220x200, bawełnianą, taką przyjemną, nie sztywną. Macie jakieś namiary? Bo pełno tego...
Tigerek
Podepnę się, bo poszukuję tego samego a zastanawiam się także nad mikrofibrą...
ATeFKa
eee... a ja myślałam że jakąś ofertę dostałam icon_biggrin.gif
tomberowa
ja polecam pościel z andropolu - satyna bawełniana, jak wpiszesz sobie w all to wyskoczy sporo linków...
netty5
Ja mam ten sam problem.Też szukam czegoś po necie i nie moge nic sensownego znalezć. Wszędzie jest teraz właśnie satyna bawełniana a ja nie chcę . Szukam bawełnianej.
rysa154
Satyna baawelniana to nie to samo co satyna.srawdz w google.
Mam i moge poleci.
Andropol jest fajny a jak coś tańszego to lubie firmę elway
netty5
CYTAT(rysa154 @ Sat, 29 Mar 2014 - 06:47) *
Satyna baawelniana to nie to samo co satyna.srawdz w google.
Mam i moge poleci.
Andropol jest fajny a jak coś tańszego to lubie firmę elway


tak wiem .
Mam pościel z satyny bawełnianej i szukam bawełnianej.Dostałam od teściowej jeden komplet z prawdziwej bawełny takia komunistyczną jeszcze i jest rewelacyjna. Szukam już od kilku mies. w necie i wszędzie jest satyna bawełniana.
Znalazłam bawełnianą w jakimś sklepie z pościelą hotelową ale trzeba było kupić kilka kompletów w opakowaniu zbiorczym 32.gif
agnese
netty też lubię bawełniane - właśnie z X lat temu
gunia86
ja ostatnio nabyłam z H&M pościel, mąż zachwycony. Pisze 100% bawełna (tylko ja sie nie znam 37.gif - czytam metke)
Litka
polecam Andropol
ATeFKa
kupiłam wczoraj z ELWAY i jestem bardzo zadowolona icon_biggrin.gif Nie dość że już dziś miałam na miejscu, to pościel bardzo ładna, czysta bawełna, po praniu nic sie nie poprzekształcało. Suszy się. Dzięki. I polecam Elway!

aha, i prać w 40*, tego na aukcji nie doczytałam, ale trudno, to i tak tylko dla nas icon_biggrin.gif
rysa154
CYTAT(ATeFKa @ Fri, 04 Apr 2014 - 17:01) *
kupiłam wczoraj z ELWAY i jestem bardzo zadowolona icon_biggrin.gif Nie dość że już dziś miałam na miejscu, to pościel bardzo ładna, czysta bawełna, po praniu nic sie nie poprzekształcało. Suszy się. Dzięki. I polecam Elway!

aha, i prać w 40*, tego na aukcji nie doczytałam, ale trudno, to i tak tylko dla nas icon_biggrin.gif

ProszÄ™ bardzo.mam 4komplety i nic sie nie dzieje.
ATeFKa
Dzięki za polecenie icon_biggrin.gif na pewno zakupię jeszcze 1-2 komplety!
netty5
Skoro sprawdzona to ja też się skuszę .Dzięki...
BożenkaM
Ja też polecam pościel bawełnianą Andropolu. Wiadomo, że jak każda pościel po jakimś czasie trochę się zmechaci, ale warto.
mamapiotrusia7
A ja mam dwa komplety z allegro tzw bawełna satynowa 3D już chyba 5 lat i jest świetna. Nic się przez ten czas nie odkształciło a na dodatek nie straciły kolorów, co jest ważne ponieważ jedna jest praktycznie czarna . Pościel naprawdę super.
Natalka6
Ja jednak postawiłam na sprawdzoną już przeze mnie firmę Sleepee i to od nich mam zestawy pościeli- wysoka jakość, 100% bawełny, materiał bardzo przyjemny w dotyku z ładnym designem. Podczas prania nic się złego z pościelą nie dzieje! Moja córcia uwielbia ich produkty!
EdytaRola
nienawidze poscieli z satyny, fuj, strasznie mnie wkurza ten śliski materiał jesli chodzi o spanie, zdecydowanie bawełna i to mięsista dobrej gramatury a nie cieniutka, poszukaj room99, spr4zedaja taka posciel icon_smile.gif
martaszybko
Ja nie zamawiam pościeli przez Internet. Nacielam się już 2 razy. Zamówiłam pościel 3d w piękne pieski a dostałam coś co psa raczej nie przypominalo. Nie był to nawet pies zmielony z buda. Zwrotu nie przyjęli, ba, nawet na maile nie odpisywali. Pieniądze przepadły.

Nie wszystko co pięknie wygląda na obrazku, w rzeczywistości też dobrze wygląda.
Misiulek12
Grunt to mieć sprawdzone i pewne miejsca na zakupy w necie.
nastka09
Ja mam kilka sprawdzonych miejsc jeśli chodzi o zakupy w sieci. Dla mnie to bardzo wygodna forma. Dostaję towar bez wychodzenia z domu i tracenia cennego czasu icon_smile.gif Jeśli chodzi o pościel, ale też ręczniki na przykład to już nie raz robiłam zakupy w sklepie dobraposciel24. Fajnie bo spory wybór mają i co ważne jakościowo jest ok.
Mięta
Ja nie zwracam takiej dużęj uwagi na sprzedawcę pościeli ale na to jakiej marki pościel kupuję Jak również z czego jest pościel wykonana. Odradzam kupowanie pościeli syntetycznej. Pościel taka nie jest wygodna do spania, dobrze się pierze ale nie daje nam takiego dużego komfortu spania. Ciało musi oddychać.

Jesli miałabym tutaj polecić dobrą markę to będzie to pościel Elegante:
https://www.calvado.com/sypialnia/posciel/k...a/elegante.html

Mam dwa komplety od dobrych kilku lat i pomimo częstego prania (jestem alergikiem), pościel nadal wyglada bardzo dobrze icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.