To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

AZS

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szczurki2
Jaki krem dla młego atopowca- -noa latem rocznego?
Gdzieś wyczytałam, że mozna dziób smarować olejem lnianym . Ponoć dział dobrze, ale jakoś słabo mnie przekonuje.
Mamy kt·ore posprawdzaÅ‚y jeÅ‚si tu to Å‚amanie regulaminu(potrzebne nazwy firm) to proszÄ™ o pw.
Gremi
ja zazwyczaj stosujÄ™ to https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-za...zolu-p4193.aspx

Ewelinek
CYTAT(Gremi @ Wed, 02 Apr 2014 - 10:36) *


Gremi, ten produkt LRP troszkę zmienił formę w tym roku. Już nie będzie to aerozol multipozycyjny tylko spray z taką zwykłą pompką. Cena została ta sama ale jest za to większa pojemność.

Co do kremu dla dziecka z AZS, to można też stosować kremy z filtrami mineralnymi (np. Biała seria z avene). Filtry te nie wnikają w skórę tylko tworzą ekran na powierzchni, który odbija promienie słoneczne. Minusem takich kremów jest to, że zostawiają białą powłokę na skórze.
szczurki2
CYTAT(Ewelinek @ Wed, 02 Apr 2014 - 13:33) *
Gremi, ten produkt LRP troszkę zmienił formę w tym roku. Już nie będzie to aerozol multipozycyjny tylko spray z taką zwykłą pompką. Cena została ta sama ale jest za to większa pojemność.

Co do kremu dla dziecka z AZS, to można też stosować kremy z filtrami mineralnymi (np. Biała seria z avene). Filtry te nie wnikają w skórę tylko tworzą ekran na powierzchni, który odbija promienie słoneczne. Minusem takich kremów jest to, że zostawiają białą powłokę na skórze.

Myslę ,że Jaśkowi biała powłoka akurat nie będzie przeszakdzała.
szczurki2
A co stoswać na twarz w zaostrzeniu , kurcze ma teraz nadmiar sliny- ząbkowanie- i wokół ust i pod broda masakra. Dostałam maśc z Hydrokortyzonem ale się zastanawiam czy smarować.
Mam jeszcze maść cholesterolową
sofia_
[edit: moderacja]
kuna87
CYTAT(sofia_ @ Mon, 27 Apr 2015 - 18:54) *
Jeśli z olejem lnianym to możesz spróbować Atoperalu Baby,

Akurat tą serię moja koleżanka stosuje u swojego malucha.
I z tego co wiem, używa przez cały rok
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.