To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KREM POD OCZY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

netty5
Do dziewczyn które maja taki problem jak ja i znalazły dobry krem. Podpowiedzcie coś. Ja już mam takie "balkony"pod oczami że nie daję rady. Ludzie czasem się mnie pytaja czy jestem chora albo zmęczona. Odkąd pamiętam mam spuchnięte oczy ale teraz to już mam dość !!!
zajÄ…c_Poziomka
Próbowałaś żeli z Flos Leku? są dostępne w Hebe (nie wiem, jak inne drogerie) i apteki. Do tego zimne okłady (nie lód!) - np możesz kupić maseczki żelowe.

Ale skoro piszesz, że masz od kiedy pamiętasz, to warto się zastanowić czy to opuchlizna (schodzi pod wpływem chłodu?) czy tzw worki, które jeżeli występują u Ciebie naturalnie, to nie zrobisz nic. No i badania też by sie przydały.

Dopisek:

Fajnie opisane worki pod oczami KLIK
netty5
ZAJĄC ehhh nie pocieszyłaś mnie 32.gif
Wygląda na to że nic z tym nie zrobię. Nie chciałam kupować drogich kosmetyków w ciemno.Liczyłam na to że może ktoś zna dobry, wypróbowany krem który chociaż troszkę zniweluje czy opózni pogłębianie się tego problemu ale widzę że chyba się nie da.
Te worki mam od dawna ( od dziecka ) i zawsze wiedziałam że taka moja uroda . Ale z biegiem lat te opuchnięte worki zaczynają mi ciążyć i są coraz bardziej widoczne.Żadne okłady z lodu cz herbaty nie działąją. Nie maluję się już bo nawet ładny makijaż nie wygląda efektownie. I mam już dość uwag że zle wyglądam , że chyba jestem zmęczona albo chora.
Badania miałam kiedyś robione.Badano głównie nerki.
Najgorsze że widze że Kuba też będzie miał takie worki jak ja . Ja mam po mamie.
zajÄ…c_Poziomka
Gdzieś widziałam film o tym jak malować worki wypukłe i wklęsłe, żeby je ukryć. Poszukam icon_smile.gif
muppet
Korzystam z kremu pod oczy z AA. Całkiem skuteczny, niedrogi. Ostatnio wypatrzyłam też w hebe płatki kolagenowe pod oczy - ale jeszcze za krótko stosuję by móc obiektywnie ocenić efekty.
Tigerek
Mi pomagają wspomniane już żele z Flos leku icon_smile.gif
Pilawianka
Żele w Flosleku są bardzo fajne. Na worki najlepszy jest ze świetlikiem i babką lancetowatą. Nie są drogie, więc warto spróbować.
misia.xs
A na cienie pod oczami bardzo dobry jest Vichy Idealia, ładnie rozświetla i wyraźnie redukuje cienie pod oczami. Fajnie się go dozuje bo ma specjalną końcówkę, która to ułatwia.
Mama_Małej_Mi
To akurat mogę potwierdzić, bo mam ten krem od niedawna. Dokupiłam do normalnego kremu na dzień, bo jestem z niego zadowolona. Gdyby któraś szukała zgranego duetu do zmęczonej buzi, to naprawdę - jak znalazł! Bardzo ładnie poprawia koloryt.
jamana
Tak ten ze świetlikiem jest super polecam icon_smile.gif
alka25
Ziaja ma fajne kremy pod oczy. Całą gamę produktów znajdziesz w SuperPharm icon_smile.gif
Lenka88
CYTAT(alka25 @ Wed, 16 Jul 2014 - 16:38) *
Ziaja ma fajne kremy pod oczy. Całą gamę produktów znajdziesz w SuperPharm icon_smile.gif


ja mam żel ziaji z serii med i sobie go chwalę. kupiłam go w aptece dbam o zdrowie, chyba za nieco ponad dyszkę icon_wink.gif
Ludek
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Sat, 12 Apr 2014 - 16:34) *
Gdzieś widziałam film o tym jak malować worki wypukłe i wklęsłe, żeby je ukryć. Poszukam icon_smile.gif


U mnie nestety tez ten typ urody icon_sad.gif, więc ęde wdzięczna za filmik.
dusika
ja od roku używam kosmetyków produkcji sensilis - są mało znane, doradziła mi je babeczka w aptece. Nie są może tanie, ale działają naprawdę świetnie. Zobacz krem pod oczy z serii Glacier albo Ritual Care - miałam oba, dobrze działaly. Teraz używam głównie serii so'bio'etic. Nie są testowane na zwierzętach, za to są naturalne icon_biggrin.gif Ogólnie mi jedno opakwoanie starcza na dwa, trzy miesiące, są bardzo wydajne. Zerknij do nich na fanpage, kiedyś można było tam zamówić próbki, robią też konkursy.
krupczatka
Ja też głównie ratuję się floslekiem, ale tak naprawdę, to nie jest to efekt, który zadowala mnie w 100%...
rosa20
Ja kupuje dobry markowy krem z Vichy po dobrej cenie w aptece Ziko Dermo lub na ich stronie www, strona jest przejrzysta i jest wiele promocji. Teraz na święta kupiłam tam siostrze i mamie kremy w super cenie!
alutka80
A byłaś może w sklepie ziko dermo? Zlokalizowany jest przy każdej aptece ziko i tam też mają świetne promocje a dodatkwoo organizują różne spotkania z dermokonsultantkami.
netty5
No i znalazłam rozwiązanie. Może ktoś skorzysta z porady. Kosmetyczka pokazała mi jak robic masaż limfatyczny oka. Masaż robię nakładając sporą warstwę kremu :"Intensywny krem redukujący cienie i worki pod oczami" Opti-Capilaril Pharmaceris.
.....pierwszy masaż odbił się na drugi dzień na węzłach chłonnych więc chyba działa. W pracy zauważyli że mam mniejsze worki pod oczami 06.gif
sofia_
[edit: moderacja]
alutka80
Ja jednak wolę dermokosmetyki, świetny wybór mają w ziko dermo w naprawdę kuszących cenach.
kuna87
Ja właśnie skończyłam używać taki

i bardzo zadowolona byłam.
Tylko nie wiem czy pomoże na opuchnięte, a może zimne okłady ?
kejsi1987
Często w punktach superpharm hebe itp są wyspecjalizowane w tym zakresie osoby, najprościej jest udać się do takiego punktu i wypytać. Ja polecam produkty naturalne często działają podobnie a nie powodują różnych zapaleń i dodatkowych wysypek.
MamaStokrotki
A ja się zakochałam w żely pod oczy z avonu - seria planet spa taki czarny z kawiorem icon_smile.gif Idealnie koi i pomaga na opuchnięte po cięzkiej nocy.
kuna87
Tej z avonu całkiem mi nie podszedł..
jak dla mnie jedyny krem który nic nie dawał...
Aniakl
To prawda ja często korzystam właśnie z pomocy farmacetek tak jak mówi Kejsi. W Ziko Dermo panie również bardzo dobrze się na tym znają ( przynajmniej u mnie tak jest icon_smile.gif ), więc jak macie mozliwośc podpytać to polecam skorzystać icon_wink.gif
vikis
Mój ulubiony, Clinique all About eyes, ale to już niestety wyższa i droższa półka icon_sad.gif szukam tańszego zamiennika
pszczolkamaja
Polecam krem pod oczy Eveline, Exclusive Snake. Ma formę maski, więc działa bardzo intensywnie. Nakładam go na noc i rano czuję, że skóra jest mega gładka, nawilżona, od razu makijaż lepiej wygląda, powieki sa wypoczęte.
marrysia

bardzo dobry krem przeciwzmarszczkowy pod oczy ma bielenda w serii kuracja młodości. To ta linia z ekstraktem ze śluzu ślimaka, którego dobroczynnego działania dla skóry nie bede nawet przytaczała bo jest go ogrom. Dla mnie kosmetyk zdecydowanie na plus
aska89
Spróbuj olejów do twarzy które zmniejszają opuchliznę np. kawowy albo pod oczy jest też dobry opuncjowy, tyle, że własnie on jest jednym z droższych... icon_smile.gif
milenka20
Ja ostatnio odkrylam bardzo dobry krem pod oczy od dermofuture, nie wiem czy kojarzycie ta serie power bees? eliksir z miodu czarnych pszczol w skladzie. uzywam regularnie, fajnie sie sprawdza pod makijaz , napina, wygładza icon_smile.gif o taki efekt wlasnie mi chodzilo
Mięta
Pisalam juz w jakims temacie o moim problemie z cieniami pod oczami - od 3 tyg. uzywam Skin Doctors - Eye Circle i jestem bardzo zadowolona, cienie nie znikly zupelnie, ale zdecydowanie sie rozjasnily, krem nie uczulil mnie, co dosc czesto sie zdarza i ma fajna konsystencje - ogolnie jestem zadowolona....

Jeśli macie problem z doliną łez to krem niekoniecznie pomoze, bo tutaj wymagane są już raczej zabiegi na twarz. Mi pomógł zabieg z kwasem hialuronowym. https://instytutboczarska.pl/nici-laser-czy-wypelniacze/
bufcia
Ja uzywam kosmetykow z bielendy. Mam krem przeciwzmarszczkowy serii red ginseng, maseczke z pilingiem rewitalizujaca (2w1 luffa w stylu koreanskim) i czasem zamiennie z red ginseng stosuje krem pod oczy nawilzajaco kojacy z vegan muesli tez z bielendy
muppet
Kremy z dodatkiem kofeiny rozświetlają cienie. Stosowałyście kiedyś taki?
Brigit
Podobno świetny jest krem pod oczy Sisley Paris, ale tez ma swoją cenę.
bufcia
Clinique All About Eyes to najlepszy kosmetyk jesli chyodzi o oczy, obrzek pod oczami i cienie
snickersika
CYTAT(bufcia @ wto, 21 cze 2022 - 11:57) *
Clinique All About Eyes to najlepszy kosmetyk jesli chyodzi o oczy, obrzek pod oczami i cienie


najlepszy bo co? bo wielofunkcyjny czy ze tani?
bufcia
no drogi nie jest ale fakt wielofunkcyjny.. wiele kremow testowalam i ten jest najfajniejszy, poczytaj o nim zobacz opinie i zamow a przekonasz sie sama https://www.notino.pl/clinique/all-about-ey...-skory/p-66639/
nataliakoziol
Możesz porównać właściwości kremu do skóry wrażliwej i trądzikowej przez https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32...5108710330.html. To w pełni naturalny, produkcji polskiej specyfik pasujący do prowadzenia domowej terapii dermatologicznej. Umożliwia leczenie zaczerwienienia potrądzikowego, o czym też mówi wiele recenzji. W razie czego masz 14 dni na zwrot. Gdyby ktoś chciał to po wpisaniu kodu 3HRABAT dostajecie 20% rabat, ważny do końca sierpnia icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.