To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przepuklina brzuszna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lublinianka
wczoraj dowiedzialam ze ze mam to 32.gif dzis z kolei bylam u chirurga a chirurg mi odpowiedział tak ma pani przepuklinę musi pani zchudnac 5kg nosić pas i wszystko będzie wpozadku normalnie zamurowało mnie jak to usłyszałam nie wiedzialam co mam powiedziec w pierwszej chwili ale wkoncu powiedzialam ze jestem po 3-ch ciazach i wcale duzo nie waze a on odpowiedzial prosze przyjsc za tydzien to zobaczymy czy pani zchudla z jednej strony to jest smieszne bo kurde ja poszlam do chirurga a nie kurcze jakiegos plastyka co by mial mi figure wyzezbic 04.gif
czy ktos moze mi podpowiedziec co dalej robic?
Honey*
Ja z przepuklina chodzilam rok. W koncu zdecydowalam sie na zabieg. Przepuklina wg chirurga nie byla duza.
W dni zabiegu okazalo sie ze mam tez rozstep miesni brzucha. Pytali czy czuje jakis dyskomfort w zwiazku z tym. Powiedzialam ze nie. Bo nawet nie wiedzialam o zadnym roztepie. Zrobili mi tylko przepukline. Bylo to w listopadzie
Waze 69kg. Nie wiem czy waga ma cos do rzeczy ale mi o wadze nic nie mowili.
z tego co czytalam to z przepuklina nie mozna za dlugo chodzic bo moze sie jelito wydostac i dojsc do jakiegos zadzierzgnięcia czy jakos tak.
wez skierowanie do poradni przyszpitalej i tam idz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.