To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pediatra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
Witam mam takie pytanie,mojego lekarza rodzinnego niema,a zapisałam syna do lekarza,a czuje że będę miała anginę,czy jak poproszę pediatrę to spojrzy na migdały moje i jakby co przepisze mi coś,z góry dziękuję za odpowiedź
aniakuleczka
Wiesz co, trudno powiedzieć - to zależy od lekarza.
mi kiedyś pediatra przepisywał tabletki antykoncepcyjne, bo nie było już ginekologa icon_smile.gif
ale dziecko tez potem u niego leczyłam icon_biggrin.gif
mariola233
Mam nadzieję ze zbada mnie,niechce się na święta rozłożyć,a wiem na 100% że to angina bo mam często:(
mariola233
A więc moje kochane koleżanki udało się,trochę musiałam skłamać,przepisała mi antybiotyk
mówie do pani doktor że może być nawet za 5 zloty,bo z kasa krucho,a tu niespodzianka zapłaciłam aż 3.20:),ale mam pytanko,boli mnie troszke jeden migdał i mam biały nalot i tak się zastanawiam czy koniecznie mam brać juz antybiotyk czy może ratować się innymi sposobami?jak już jest nalot to nie pomoże nic tylko antybiotyk?z góry dziękuję za odpowiedź
barbara_7227
Czosnek i sok z cebuli nigdy nie zaszkodzi icon_smile.gif z antybiotykiem nie będą się gryzły, a mogą tylko pomóc. Słyszałam też od koleżanki o moczeniu stóp w wodzie z solą. Podobno mocno rozgrzewa. Sama jeszcze nie próbowałam
mariola233
Obyło się bez antybiotyku,icon_smile.gif,będę miała na czarną godzinę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.