To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przepisy Rosowe - ktoÅ› ma zapisane?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agarad
Może ktoś zapisał i się podzieli icon_wink.gif bo do Komunijnego menu chciałam wykorzystać.
Dirty Diana
Właśnie, jak to jest? Czy mamy prawo, nawet jeśli posiadamy te przepisy, podawać je do wiadomości publicznej? Rosa odeszła, kasując wszystkie wątki. Rozumiem więc, że nie chciała, żeby zostały na maluchach, a tym samym nie zgodziła by się dzielić jej "dobrem mentalnym". Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Joanna 81
W razie czego mam drożdżowe z kruszonką Rosy (mało komunijne, ale jej autorstwa).
agarad
CYTAT(Dirty Diana @ Tue, 22 Apr 2014 - 12:09) *
Właśnie, jak to jest? Czy mamy prawo, nawet jeśli posiadamy te przepisy, podawać je do wiadomości publicznej? Rosa odeszła, kasując wszystkie wątki. Rozumiem więc, że nie chciała, żeby zostały na maluchach, a tym samym nie zgodziła by się dzielić jej "dobrem mentalnym". Poprawcie mnie, jeśli się mylę.


Nie wiem jak z upublicznianiem na forum, ale podanie na PW chyba nie Å‚amie zasad,
zresztą był gdzieś już wątek na temat udostępniania tych przepisów.

Ja pytałam moderatorów i otrzymałam informację, że autorka nie miała nic przeciwko przekazywaniu sobie przepisów poza forum.

agarad
CYTAT(Joanna 81 @ Tue, 22 Apr 2014 - 12:14) *
W razie czego mam drożdżowe z kruszonką Rosy (mało komunijne, ale jej autorstwa).


Niestety na drożdżowe nie ma u mnie chętnych icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.