To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co na prezent dla koniary???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamara79
Chciałabym coś fajnego związanego z końmi na Komunię. Mam ok 100zł.
Dziewczynka jeździ od 3 lat.
Nic, nie mam pomysłu, a właściwie to nie mam wiedzy na ten temat. Proszę o wsparcie.
Pogoda
Jeśli masz w pobliżu Decathlona, to warto tam zajrzeć - mają trochę "sprzętu" i "gadżetów" jeździeckich. Na pewno nie jest to super-hiper sprzęt z górnej półki, ale na upominek "do 100 zł" nada się na pewno, ponadto będzie bezpieczne i użyteczne.
anetadr
Zaprenumerować "końskie" czasopismo:

- Konie i Rumaki

lub

- Koń Polski

a będzie się co miesiąc cieszyć z prezentu icon_smile.gif.


100 zł starczy akurat na półroczną prenumeratę.

Aneta
Agnieszka AZJ
Te pisma są IMO zbyt poważne dla dziewięciolatki. Julka kupiła chyba dwa numery i więcej już nie chciała.

Jeśli dziewczynka jeździ juz dłuższy czas, to na pewno ma wyposażenie, więc to też chyba nie ma sensu, a za 100 zł to nawet w Decathlonie niewiele się kupi.
Ja bym poszła raczej w gadżety "okołokońskie" icon_wink.gif Julka bardzo by chciała jakiś obraz z koniem do pokoju - dziś byliśmy w BRW i tam były po 129 złotych. Już nawet bym wzięła, tylko: raz, że nie wiedziałam, ktory wybrać, a dwa - miały ramę, która nie bardzo by do jej pokoju pasowała.

Może zegar albo zegarek ? https://pasi-konik.pl/pl/c/Zegarki/308/1
Plecak albo torbÄ™ ? https://pasi-konik.pl/pl/p/HORZE-Plecak-Happy-Go-Lucky/3594
rysa154
Może jakiś wisiorek srebrny z koniem,podkowe,albo bryloczek srebrny(sa bardzo ładne).
Tamara79
https://allegro.pl/naklejki-scienne-na-scia...4171362867.html
a co sÄ…dzicie o takiej naklejce.
Jeszcze myślałam o książce w formie albumu, gdzieś mi mignęła np.: Psychologia koni (ale to pewnie za trudne).
rysa biżuteria dobry pomysł.
Agnieszka AZJ
Fajna naklejka, ale czy ma miejsce na ścianie, żeby ją przylepić ? BTW - to co jest na zdjęciu przy tej aukcji IMO nie ma podanych tam wymiarów 60 x 90 cm, tylko jest sporo większe.

Julka na urodziny dostała taki atlas i była zachwycona icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Poza tym "Akademia jeździecka" - podstawowy podręcznik w szkoleniu na odznaki jeździeckie.
Tamara79
Dziękuję za wszystkie propozycje, postanowiłam kupić książke z ostatniego linku Agnieszki.

Bo poza tym, że to miłośniczka koni to uwielbia czytać icon_smile.gif nawet jeśli książka będzie za trudna to stopniowo myślę, że się przyda. A już sama oprawa (taka dorosła) będzie jej się podobać. Taka profesjonalna icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(KanuÅ› @ Fri, 02 May 2014 - 23:35) *
Dziękuję za wszystkie propozycje, postanowiłam kupić książke z ostatniego linku Agnieszki.

Bo poza tym, że to miłośniczka koni to uwielbia czytać icon_smile.gif nawet jeśli książka będzie za trudna to stopniowo myślę, że się przyda. A już sama oprawa (taka dorosła) będzie jej się podobać. Taka profesjonalna icon_smile.gif


icon_smile.gif

To może dołóż jej jeszcze coś do czytania na szybciej ? Np. Heatrland albo książkę Nele Neuhaus ?
mamami
Akademia jest ciężko strawialna nawet dla dorosłego. Jest to typowy podręcznik, tak jak pisała Agnieszka, do wykucia wiedzy na egzaminy do odznaki.
Może lepiej ksiażki Monty Robertsa
.
Ja bym proponowała jeszcze kantar z uwiązem, powinien się zmieścić w zakładanej cenie, a to taka rzecz że nie dość że sie przyda (mimo że w każdej stajni są) to dziewczynka będzie zadowolona że ma własne.
Tamara79
CYTAT(mamami @ Sat, 03 May 2014 - 13:18) *
Akademia jest ciężko strawialna nawet dla dorosłego.


trochu się zmartwiłam, bo już zamówiłam.
No nic będzie na później tylko odpowiednią dedykacje muszę wpisać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.