To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy Wrocław wybiera się na zlot?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monic3
właśnie, czy wrocławianki wybierają się na zlot w maju? A pytam tak, bo miałabym ochotę pojechać , ale... no własnie - jedziecie? jedziecie autami? pociągiem? z dziećmi? mężami/ niemężami? może planujecie podróż razem?
W sumie to ja nikogo nie znam, jestem tu od niedawna, na spotkanie wrocławskie nie udało mi się przyjść i teraz teź nie będe mogła... no juz sama nie wiem.
Dajcie znać czy planujecie ten wyjazd.
Potwora
Ja bym bardzo chciała ale na dzisiaj niestety icon_cry.gif i samochód i pociąg jest po prostu za drogi icon_cry.gif
Ja wierzę, że nasza sytuacja finansowa ulegnie gwałtownej, niesamowitej odmianie icon_wink.gif wtedy popędzę, najwyżej zanocuję u koleżanki w Warszawce.
Doruśka
Ja tak jak Ola.. wink.gif
użytkownik usunięty
Ja nie mogę, bo się boję, że mogłabym porodem ubogacić część artystyczną icon_lol.gif
anonimowy
Ja też pojechałabym z chęcia, ale koszty podróży za wysokie., Gdyby ktos się wybierał, to może jakos razem ?
Samia
Ila
Dziewczyny my jedziemy w trojke, czyli Duszek, KamiÅ› i ja.
Myslimy, ze do naszej Astry moglby sie jeszcze ktos zmiescic...
Jesli bylaby to sama mama, to na pewno, jesli z maluchem, to byc moze tez sie uda icon_biggrin.gif to zalezy od rozmiarow fotelikow i od gabarytow... moich lub tej mamy wink.gif (bedzie trzeba porownac i wybrac optymalnie icon_biggrin.gif ).Ale ja zaczelam wlasnie dietke i mam zamiar w niej wytrwac icon_biggrin.gif

Buziaki

Moze jeszcze ktos wybierze sie samochodem i tez moglby zabrac kogos ze soba.
Anita.W
A gdzie jest ten zlot? w jakim mieście?
Doruśka
W Osiecku pod Warszawą, z mojej ulicy jedzie się 4 h i 37 minut, Aluc podała adres do mapy, i wiem to z taką dokładnoscią.
Potwora
CYTAT(Dorusia)
W  Osiecku pod WarszawÄ…, z mojej ulicy jedzie siÄ™ 4 h i 37 minut, Aluc podaÅ‚a adres do mapy, i wiem to z takÄ… dokÅ‚adnosciÄ….


Ha, z mojej ulicy jedzie się dokładnie tyle samo icon_wink.gif
ez
ja odpadam koniec 8 miesiÄ…ca icon_sad.gif
Doruśka
Mam wielka ochote jechać,,,,i sa nawet jeszcze miejsca....
Ale sie boje dalekiej drogi z Kaliną,bo to kawał łobuza jest....
Ila,a twoja propozycja taka kuszÄ…ca...
i po co ja tu wszłam buuuuu
dumiczowa
Ja nie wrocławianka, ale tez nie jadę na zlot z prostej przyczyny jadę w tym czasie nad jezioro, bede ryby łowic icon_wink.gif
pozdr.
Doruśka
Dumi ja też chce te ryby:)
zjeść
icon_smile.gif
dumiczowa
Dorucha, zamroze i zjesz na grillu, zgoda??
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ewcia!
Wygląda na to, (użytkownik usunięty), że będziesz jedyną reprezentantką naszego miasta na zlocie (oczywiście poza Ilą i Duszkiem)

miałam szczrerą ochotę, ale w niedzielę rocznica 1. Komunii

Bawcie siÄ™ dobrze!
szkoda,ze nie będzie jakiejś kamery internetowej albo innego podglądu icon_sad.gif

A po waszym powrocie nadałoby się jakieś spotkanko po-zlotowe ze wspominkami itepe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.