To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przewlekly bol podbrzusza i ledzwi...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Mam przewlekle bole w obrebie miednicy mniejszej. Uplawow i innych objawow brak. A jednak czuje tepy bol w okolicy ledzwi, jak i podbrzusza...od jakiegos czasu, znowu non-stop. Po prostu tak mnie 'tepo' boli, i zupelnie nie przestaje ?
Lekarz pomyslu juz nie ma icon_sad.gif
malgosia1968
jakie badania miałaś robione w tym kierunku?( USG brzucha, kolonoskopia, USG dopochwowe)
tyczka
Malgosiu, z wymienionych przez Ciebie, to jedynie to ostatnie... Przy czym wydaje mi sie bardzo wyraznie, ze to porblem ginekologiczny jest, a nie dotyczacy jelit, czy innych czesci ciala... icon_confused.gif
netty5
Tyczka a chociażby wstępnie podstawowe wyniki ? Ob, morfologia , CRP itd? Mocz?
Dziwny troszkę ten lekarz który poza wykonaniem USG nie ma pomysłu...
malgosia1968
ja przy takim bólu jaki opisałaś dostałam skierowanie na kolonoskopie i wyszło, że miałam polipa i to on dawał takie objawy bólowe, po wycięciu ból przeszedł
mam też podobne bóle w czasie owulacji USG dopochwowe nic nie wyłapało, jajniki w porządku reszta narządów też
gosiagosia
mnie przez 3 tyg w miesiacu boli podbrzusze, przez tydzien piersi i tak caly czas. lekarz wszystko zwala na hormony, ewentualnie hemoridy czy problemy z jelitem grubym.
netty5
TYCZKO a czy twój drugi temat dotyczący częstych infekcji "wiadomo gdzie"nie ma przypadkiem związku? Może posiew?
jaAga*
Nie wiem czy robiłaś analizę moczu, ewentualnie posiew, przy zapaleniu układu moczowego boli podobnie.
tyczka
Netty, nie bardzo. Zakazenia grzybicze nie sa przyczyna dolegliwosci bolowych w obrebie brzucha. Do tego ciagle, niezalenie od tego, czy akurat zakazenia nie ma, czy jest. Posiew mialam robiony juz porzadnie rok temu, prawie poltora, wowacza wyszla bakteria E. Coli.

Meczylam sie z bolami przez wiele miesiecy i 'pozarlam' caly sloik ibuprofenu icon_redface.gif Biegalam po lekarzach, ale od jednego uslyszalam "przykro mi, nie umiem ci pomoc", a od drugiego skierowanie...na fizjoterapie wallbash.gif

Na moja informacje, ze robilam w Polsce posiew i wyszla powyzsza bakteria, dostalam..krem dopochwowo, zreszta kompletnie niezgodny z wynikami posiewu, do tego zadnych dolegliwosci z 'tej' strony nie mialam.

JaAga, analizy nie robilam, ale zapalenie ukladu moczowego przeszlam przed dwoma miesiacami i wtedy przeszlam tez ( znowu ) kuracje antybiotykowa icon_confused.gif

Malgosiu, to nie sa bole owulacyjne, umiem je swietnie odroznic. Bole sa typowo "miesiaczkowe", z tym, ze nie powiazane z zadna faza cyklu: ot, potrafi bolec przez kilka tygodni z rzedu. Po tym okresie, gdzie 'zjadlam' tyle srodkow przeciwbolowych, w koncu przestalo mnie bolec. Polski lekarz skwitowal jedynie: "widocznie organizm poradzil sobie z tym sam".

Tylko, ze znowu zaczelo. A ja nie chce znowu borykac sie z dolegliwosciami bolowymi przez...miesiace wallbash.gif
kalarepa78
A endometrioza wykluczona?
tyczka
Kalarepo- nie icon_sad.gif I ja sama zaczynam ja podejrzewac.
kalarepa78
To trzymam kciuki, żeby to nie była ona - mam trzy bliskie koleżanki, które zmagają się z tym świństwem; parszywa choroba.
netty5
TYCZKO a rezonans? Masz możliwość?
tyczka
Hmm, jesli zaplace, to pewnie tak - ale dlaczego ?!
tomberowa
jeszcze proponuję cytologię - mnie bolał kręgosłup przy nadżerce...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.