To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

badania tsh,morfologia,cukier,czy mogÄ™...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
Witam,jutro rano mslam na czczo zrobić te badania,czy mogę wypić kawę bez cukru rano? Serdecznie dziękuję za odpowiedź
rysa154
Mi laborantki w tamtym tyg pobierały krew i ponieważ nie mogły pobrać,nie chciała lecieć powiedziały,zeby następnym razem wypić kawe bez cukru.
gosiagosia
u mnie tez jest problem, bo czesto krew nie chce leciec. pompki przed badaniem pomagaja, glebokie oddychanie w trakcie i rozluznienie.

kalarepa78
Kawę przed badaniem glukozy to chyba niekoniecznie, lepiej wypić 2-3 szklanki wody mineralnej, właśnie o to, żeby krew lepiej leciała
gosiagosia
mi lekarz mowil, ze przed glukoza nie wolno pic. gdzies widzialam necie do jakich badan wolno, a do jakich nie, jesc i pic.
rysa154
ja miałam badaną glukoze i padło własnie z ust pielegniarek,zeby wypic ze 2 szklanki wody albo kawe.chociaz mnie to strasznie zdziwiło,bo tez myslałam,ze przed glukoza nie wolno pic...
gosiagosia
mi wyszedl cukier wtedy 99 i pytal czy cos pilam, bo nie wolno. a jaki to ma wplyw, to juz nie pytalam.
mariola233
Kurcze,a ja wypiÅ‚am rano kawÄ™ 😢
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.