To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pomysł na jeden prezent urodzinowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Wika ma za niedługo urodziny, chcieliśmy jej kupić jeden a porządny prezent, taki rodzinno - składkowy. Ale nie wiem co. Każdy mnie pyta, to na co się składamy?
Dwa lata temu dostali z Piotrkiem basen, w zeszłym roku dostali trampolinę. A w tym kompletnie nie mam pomysłu co kupić jednemu i drugiemu. Myślałam może o dużym opakowaniu klocków lego friends dla Wiki, ale sama nie wiem. Macie jakieś pomysły?
jamana
Klocki to dobry pomysł o ile lubi je układać, osobiście polecam szczególnie duże zestawy icon_smile.gif
Becik
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif W jakim wieku są dzieci? Może rowerki?Dla małych dzieci sprawdzają się tę biegowe...dzieci bardzo szybko później uczą się jazdy na normalnym rowerku ponieważ już nie mają problemu z równowagą.A może zjeżdżalnie do tegoż basenu?
KajaStella
dla rodziców wózek/spacerówka dla maluszka jakaś cudna maskotka icon_wink.gif
netty5
Pati a może po prostu spytaj dzieciaki czy o czymś marzą. Moje na przykład razem zbierały na tableta a teraz razem zbierają na x-boxa. Może jest cos co twoje maluchy by chciały żeby w domu było dla dwójki.
lirena
a może jakiś basen? Teraz idzie lato i napewno sie przyda:)
pomidorro
pati.n a Wiki nie może Ci powiedzieć o czym marzy? ostatnio Ala mnie zaskoczyła- ona chce dostać duuuużo prezentów ale drobnych:) a to konika pony, a to domek dla lalek... tablet tez by chciała mieć 29.gif
W co Wiki lubi sie bawic? Czy woli zabawy ruchowe? U nas hitem jest babington, wszelkie prace plastyczne, gra farmer.... i warcaby, rolki. 'Dużych" prezentów składkowych ale nie dostaje... a i ostatnio chciała dostać hulajnogę bo niestety nie bardzo lubi na rowerze jeździć( to mógłby byc składkowy) . Ostatnio też wpadła na pomysł, żeby ją zabrać na urodziny na wycieczkę w góry:) albo nad morze...
Berenika88
Też myślę, że klocki w dużym zestawie to super pomysł. Moje dzieciaki uwielbiają właśnie kolcki albo puzzle także mamy ich spory zapasik icon_razz.gif
Lanzarotka
to najlepszy pomysł kupic jeden porządny prezent zamiast wiele małych, które potem tylko walają się po domu - popieram:) Inna sprawa, ze dzieciaki maja w tym wzgledzie odrwrocone myslenie - im wiecej tym lepiej!;)
sedda
Możliwości jest całe mnóstwo. Wszystko będzie zależeć od tego, co mała lubi. Można też wziąć pod uwagę lampkę do dziecięcego pokoju "jako dodatek".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.