To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piosenki o mamie szukam!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Dziewczyny! Kiedyś dodatkiem do Dziecka była płyta z piosenkami o mamie, śpiewają je dzieci.
Mój Maksio je uwielbia/ł ale niestety icon_cry.gif jak każdy ciekawy świata dwulatek porysował płytę - koniec słuchania icon_cry.gif
Dwadzieścia razy dziennie słyszę, że chce piosenki o mamie icon_cry.gif
Płyty nie można kupić icon_cry.gif

Czy ktoś mógłby mi albo pożyczyć albo przegrać (zapłacę z CDRa!!!!)???
Arwena.
Hmmm, mam w domu płytkę z piosenkami o mamie " Kocham moją mamę", śpiewają na niej dzieci ale jest z Wyborczej a nie z Dziecka.

Może to ta??
Potwora
To ta!!!!!!!!!!!!!!!! to ta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potwora
To ta!!!!!!!!!!!!!!!! to ta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arwena.
No to podaj mi adres na pw to Ci jutro wyślę.

Jak masz na czym przegrać to przegrywaj a jak nie to możesz zatrzymać

icon_razz.gif
Potwora
Arwen kochana! Czy ta płytka jest Ci potrzebna? Jeżeli nie to może ją odkupię?
Jeżeli potrzebna to możesz mi ją przysłać, ja przegram i odeślę, ok?

Tak, czy inaczej poproszę na priva nr konta a ja wysyłam swój adres icon_biggrin.gif
Arwena.
Nie jest mi potrzebna. Kubuś jakoś jej nie słucha, leży na pólce i się kurzy.

Możecie ją zatrzymać. Jako prezent dla Maksia icon_smile.gif
Potwora
Zrobimy tak: podaj mi nr konta aby mogła zwrócić koszty przesyłki.

Płytkę przyjmę, z tym, że jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebowała piosenek o mamie zwrócisz się do mnie, a ja ją (albo kopię) odeślę, ok?
Arwena.
Olaart, koszty przesyłki przewiduję na góra 3 zł - wiecej chyba zapłacisz opłaty w banku.

Wysyłam jutro. icon_biggrin.gif
Potwora
Tak sobie teraz pomyślałam - a może mogę się odwdzięczyć czymś materialnym icon_wink.gif
Zbierasz bajki grajki na ten przykład icon_question.gif Może mogłabym coś przegrać i odesłać w podzięce icon_question.gif Mam: Króla Bula, Piotrusia Pana, Księżniczkę na Ziarnku Grochu, Ali Babę, Pinokia.
Arwena.
Olu ja naprawdę nic nie chcę za te płytę.

Cieszę się,że mogę Twojemu synkowi radość i to mi wystarczy.

Płytkę właśnie wysłałam icon_smile.gif
anita
CYTAT(olaart)
Tak sobie teraz pomyślałam - a może mogę się odwdzięczyć czymś materialnym icon_wink.gif
Zbierasz bajki grajki na ten przykÅ‚ad  :?:  Może mogÅ‚abym coÅ› przegrać i odesÅ‚ać w podziÄ™ce icon_question.gif Mam: Króla Bula, Piotrusia Pana, KsiężniczkÄ™ na Ziarnku Grochu, Ali BabÄ™, Pinokia.


olaart czy bajki grajki to płyty CD do słuchania z radia? Bo moja Jula takich słucha jak zasypia, a tytuły wymieniłaś jakich nie mamy... może by się dało coś z Tobą załatwić icon_wink.gif Oczywiście przelałabym kasę za płyty i wysyłkę.
Potwora
To bajki, które ok. 20 lat temu były wydawane na płytach winylowych, są wspaniałe! Nie tylko przypominają mi dzieciństwo icon_wink.gif ale i moje dziecko zaczyna je uwielbiać, dużo tam wesołych piosenek, doskonały warsztat czołowych polskich aktorów.
Zobacz tu: www.bajki-grajki.pl
anita
CYTAT(olaart)
To bajki, które ok. 20 lat temu byÅ‚y wydawane na pÅ‚ytach winylowych, sÄ… wspaniaÅ‚e! Nie tylko przypominajÄ… mi dzieciÅ„stwo icon_wink.gif ale i moje dziecko zaczyna je uwielbiać, dużo tam wesoÅ‚ych piosenek, doskonaÅ‚y warsztat czoÅ‚owych polskich aktorów.  
Zobacz tu: www.bajki-grajki.pl


dzieki wielkie icon_smile.gif
Potwora
[size=18]Arwen - dziękuję, list dotarł icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Bardzo bym chciała się jakoś odwdzięczyć icon_wink.gif
Hehe coś wymyślę icon_exclaim.gif icon_idea.gif
Arwena.
Uhh, Olu ale jesteÅ› uparta icon_lol.gif

Cieszę sie, że doszło bez problemów icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.