To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

samochód dla całej rodziny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mammamiamia
Jestem nowa na forum i potrzebuje porady.

Zastanawiam się nad zmainą samochodu na coś większego i rodzinnego. Jestem przywiązany do Toyek, więc teraz też chce wybrać jedną z nich. Podobają mi się dwa modele: Avensis Combi i Verso. Dużo jeżdże po mieście, więc chciałabym, żeby mało palił. Poza tym wiadomo, że spory bagażnik na rodzinne wakacje też się przyda.

Co sądzicie o tych dwóch autach? A Wy Rodzice czym jeździcie i jaki samochód rodzinny polecacie? icon_smile.gif
maminka43
a co sądzisz,autorze o dwupłciowości?Pogubiłeś się w poście:)))
ana84
CYTAT(maminka43 @ Fri, 23 May 2014 - 14:08) *
a co sądzisz,autorze o dwupłciowości?Pogubiłeś się w poście:)))


hehe, dobre ;p
Mart87
Ja jestem mniej spostrzegawcza, dobre icon_smile.gif
KiziaMizia89
Mi się podobają te większe, z kolem z tyłu, ale jaka nazwa to nie powiem, bo ciemna z tego zakresu jestem icon_biggrin.gif
Grafen
Yhym, uwielbiam patrzeć na takie kobiety, jak w wąskiej uliczce w mieście zawracają pół godziny, bo się nigdzie nie mieszczą tymi wielkimi krowami icon_biggrin.gif

Mój sąsiad ma dwoje dzieci i kupił rok temu Peugeota 807. Tylko szukaj z silniekiem 2.0 HDI w dieslu - spośród wszystkich francuskich, ten jest najbardziej niezawodny. Auto jest duże i ciężkie. Silnik ma około 150km, nie pamiętam ile dokładnie, ale mieści się spokojnie w mniej niż 10 litrach na 100km. Jest drogi w utrzymaniu, wystarczy popatrzeć na opony. Ale jeśli potrzebujesz czegoś duzego, to ten samochód doskonale się sprawdza. Mieści się duży wózek, ma dobre, praktyczne wyposarzenie. Auto jest bardzo przestronne. Siedzenia z tyłu można odwrócić i za linią siedzeń kierowcy i pasarzera, 4 osoby mogą sobie gać w karty przy stoliku.
Wiksenn
Według mnie jeśli szukasz samochodu dla całej rodziny to dobrym rozwiązaniem opel zafira. Tylko nie kupuj multipli bo sam wiesz jak to wygląda icon_biggrin.gif
Basia W
Wraz z mężem kupiliśmy niedawno Ceed Kombi dla nas i dwójki dzieci super. Polecam bo koszt utzymania nie jest tak duży z silnikiem 1,6 benzyna spala niecałe 7 po mieście icon_smile.gif
Ola_
Ja polecam Seata Alteę. Niedawno kupiliśmy. Duże, fajne auto. Zastanawiam się, czy kupić mężowi na urodziny taki specjalny mały odkurzacz samochodowy. Macie coś takiego? Warto? Jak macie, to jakiej firmy? Tutaj widziałam, że są https://hoover.pl/ .
aneta80
Macie na forum wyrobiona opinie na temat Dacii? Zastanawiamy sie z mezem nad zakupem jakiegos nowego auta. Rodzina sie powiekszyla i niestety jeden nam juz nie wystarcza. Chcemy go dac corce a sobie kupic cos wlasnie z Dacii. Przegladalismy ich oferte jest chodzi o samochody osobowe i jak narazie wpadla nam w oko Dacia Logan. Orientujecie sie jak wyglada eksploatacja tego samochodu? Nie chcielibysmy kupic czegos co bedzie drogie w utrzymaniu. Pozdrawiamy
jets
Zależy w jakim samochodzie czujesz się pewnie, bo mi się bardzo dobrze jeździ SUVem. Niemniej jednak kiedy zdecydowałem się na zakup nowego z salonu, zdecydowałem się na kurs doszkalający. Taka jazda po torze ferrari pozwoliła mi, lepiej opanować mój wóz, poznać jego możliwości, reakcje w różnych sytuacjach i warunkach na drodze. Dzięki temu teraz czuje się pewniej za kółkiem i lepiej jeżdżę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.