To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak dyskretnie konrolować nastolatka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sylwia4012
kochani!
mamy nastoletnią córkę, której ostatnio towazystwo niestety, ale zmieniło się, na szczęście jeszcze ona nie sprawia większych kłopotów.Komputer jestem w stanie kontrolować, ale z komórką jest nieco gorzej. Gdzieś czytałam o takim programie dzięki któremu można śledzić telefon dziecka dzięki GPS, kontrolowac połączenia, sms.Może ktoś z rodziców korzystał już z takiego programu spyphone? opiszcie jak to dokładnie działa, może macie jakieś inne pomysły?
Katech
A dlaczego chcesz w ogóle córkę kontrolować? Jeżeli jej nie ufasz, to żadne GPSy ani prywatny detektyw nie rozwiążą tego problemu. Tylko szczera rozmowa.
Iwona Rz.
Kochana, a masz jakieś powody do tego żeby śledzić/kontrolować swoje dziecko?? Może napisz nam więcej i wtedy będziemy mogły coś poradzić, ale ja bym na Twoim miejscu uważała - nadszarpnięte zaufanie ciężko potem odbudować. Jeśli nie podoba Ci się jej towarzystwo to może z nią porozmawiaj? szukanie w telefonie to trochę bezsensu...
dankin-82
chcesz aby córka cię znienawidziła to oczywiście sprawdzaj, kontroluj, szpieguj........ nic nie zastąpi szczerej rozmowy!
przykre że matka nie ufa dziecku (piszesz że nie masz z nią kłopotów) ale zaraz te kłopoty mogą się pojawić właśnie z twojego powodu
wiesz, piekło jest usłane dobrymi chęciami


Naprawdę lepiej szczerze porozmawiać z dzieckiem, powiedzieć wprost że się boisz itd
Ammm
A ja myślę, że zaraz pojawi się link do tego programu do śledzenia. Autorka reklamowała już sztućce, kaloryfery, jakiś sklep...
bb
CYTAT(Ammm @ Fri, 30 May 2014 - 22:14) *
A ja myślę, że zaraz pojawi się link do tego programu do śledzenia. Autorka reklamowała już sztućce, kaloryfery, jakiś sklep...


Witaj w klubie podejrzliwcow icon_wink.gif
dankin-82
CYTAT(bb @ Sat, 31 May 2014 - 09:25) *
Witaj w klubie podejrzliwcow icon_wink.gif



no tak, patrząc po ingerencji Mod. w posty tego użytkownika wszystko możliwe, choć myślę że liczył ktoś po prostu na ciekawość ludzką, bez linka już będzie 04.gif
Iwona Rz.
Oj dziewczyny, dziewczyny:) nie ma co się denerwować, może faktycznie taki problem zaistniał u kogoś w domu, ale jednak chyba zostanę przy swoim zdaniu rozmowa a nie kontrola...bo im bardziej się naciska tym dziecko bardziej się zapiera i tym większe problemy się szykują..
Pronto
Strasznie nieprofesjonalne są teraz te zagrywki "marketingowe", wręcz przezroczyste. Trzeba być kompletnie naiwnym, żeby się dać na nie nabrać.
ulla
Abstrahując od naszej nabytej podejrzliwości, i oczekiwania linków i niedozwolonej reklamy, muszę się zgodzić z postulatem, że trzeba rozmawiać. Nastoletniego dziecka się nie da kontrolować, przynajmniej na dłuższą metę. Trzeba wszelkimi sposobami zamienić potrzebę kontroli, na samokontrolę....a tego bez wielu rozmów i przekonania osobnika/osobniczki, że tak będzie lepiej dla niej, a przy okazji lepiej dla rodziców, się nie zrobi.
kasiakowa06
Wydaje mi się, że przede wszystkim powinnaś zacząć od rozmowy z dzieckiem. Jeśli wpadła w nieciekawe towarzystwo to rozumiem, że jest to powód do niepokoju aczkolwiek działając od razu z grubej rury, kontrolowanie jej, zatrudnianie prywatnego detektywa tylko pogorszą sytuację bo córka poczuje, że jej nie ufasz. Nie znamy jednak szczegółów i jeśli sprawa jest na tyle poważna, że potrzebujesz pomocy osób trzecich spróbuj porozmawiać z polecanym i zaufanym człowiekiem jak 24detektyw.pl prywatny detektyw Wrocław cennik.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.