To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ubezpieczenie przedszkolaka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kari27
Mój syn złamał rękę z tym ,że to było popołudniu po tym jak go odebrałam już z przedszkola.Czy będzie cos się nalezało z tytułu ubezpieczenia dziecka w przedszkolu?Miał ktoś taki przypadek?
netty5
Oczywiście.Mój Kuba rozciął sobie palca leżaczkiem na balkonie w domu -dostał 250 zł, w tamtym roku Maja zwichneła nogę w kostce w niedzielę w domu -dostała 220 zł , dwa tyg temu Kuba rozciął brodę na basenie o zjeżdżalnię-właśnie dostałam papiery z przedszkola i będę wysyłać do firmy ubezpieczającej.
Musisz wziąć papiery-wniosek z przedszkola , zaświadczenie od lekarza chirurga o zakończeniu leczenia i dokumentację medyczna. Wysyłasz do tej firmy która ubezpiecza dzieci w przedszkolu i czekasz na decyzję. Jeśli dostaniesz decyzję odmowną pisz odwołanie od tej decyzji to przeważnie załatwia sprawę.
Kari27
netty5 dziękuję za odpowiedź.
Tuni
Kari, już przy płaceniu składki ubezpieczeniowej powinniście być poinformowani co obejmuje ubezpieczenie.
Skoro nie posiadasz takiej wiedzy, najprościej zadzwonić do dyrekcji i spytać za jaki pakiet zapłaciłaś -wtedy będziesz miała jasność.

Zdrowia dla synka życzę icon_smile.gif
Kari27
Tuni ja pytałam panią dyrektor z naszego oddziału przedszkola ,ale niedoinformowana była bo takie sprawy załatwia się w głównej placówce przedszkola mieszczącej się i innej części miasta.Muszę podjechać tam i dopytać,ale mam nie po drodze do tamtego przedszkola i trochę mi zejdzie zanim się tam udam.
Tuni
Kari, podejrzewam, że macie wykupione ubezpieczenie na 24 godziny, bo takie zwykle wykupują szkoły/przedszkola, ale różnie bywa.
Dlatego napisałam, żebyś sprawdziła jakie macie akurat Wy, bo wypłata (lub nie ) odszkodowania zależy od wykupionego pakietu.
Powodzenia w bojach z papierologiÄ… i niedoinformowanymi paniami icon_confused.gif
azotic
A co z ubezpieczeniem przy wyjeździe za granicę? Czy ekuz będzie wystarczające?

Czy uważacie, że np. te porady w zakresie karty ubezpeczeniowej ekuz są warte uwagi ekuz białystok z polisaturystyczna.pl ? Co o tym sądzicie?
Kotelka
Z ubezpieczeniem przedszkolaka ogólnie jest ciekawa sprawa. Przedszkole na pewno przedstawi Wam ofertę ubezpieczenia. Nie polecam jednak tak do końca od razu sie na to ubezpieczenie decydować z uwagi na to, ze w wielu przypadkach jest to bardzo droga opcja oraz ubezpieczenia ma wiele wykluczen Wychodzi na to,ze samodzielnie mozna natrafić na o wiele lepszą opcję ubezpieczenia.

Zerknijcie sobie na porównanie ubezpieczen i samodzielnie porównajcie sobie warunki poszczególnych firm. To pozwoli Wam zdecydować sie na najlepszą opcję.
https://www.portalkonsumenta.pl/jak-nas-rzn...wiedziec-o-nnw/

Poczytaj sobie o tym tutaj
Ceda
Obecnie najsensowniejsze wydaje mi się ubezpieczenie na życie w przypadku:

posiadania dużego kredytu na mieszkanie

jak również w sytuacji w której jesteśmy głównymi żywicielami rodziny

Rózne rzeczy się zdarzaja, czasami człowiek traci pracę i w tej sytuacji, ubezpieczenie może być przydatne do opłacenia rat kredytu albo na rehabilitację czy leczenie (jeśli przyczyna utraty pracy to np wypadek).

Ubezpieczenia polecam porównac sobie tutaj https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-na-zycie
alka25
Szkoda tylko, że zazwyczaj te ubezpieczenia grupowe w placówkach są na żałosnych warunkach...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.