To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotoksiążka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zajÄ…c_Poziomka
Czy warto sobie samej stworzyć fotoksiążkę w Fotojokerze lub Rossmannie? Czy jest róznica w cenie i jakości?
monte
Fotojokera polecam - korzystałam, robiłam dwie fotoksiążki w odstępie kilku lat i było OK.
Natomiast nie umiem porównać ani cen, ani jakości z Rossmanowymi bo z tymi nie miałam styczności.
iza1982
to ja dopiszÄ™ siÄ™ z innym pytaniem icon_smile.gif

Chciałam wywołac kilka zdjeć w większym formacie (do powieszenia na ścianie) i zależy mi na dobrym efekcie (papier, kolory, może lekki retusz). Czy możecie polecić takie usługi w Warszawie?
Ammm
CYTAT(iza1982 @ Fri, 30 May 2014 - 21:51) *
to ja dopiszÄ™ siÄ™ z innym pytaniem icon_smile.gif

Chciałam wywołac kilka zdjeć w większym formacie (do powieszenia na ścianie) i zależy mi na dobrym efekcie (papier, kolory, może lekki retusz). Czy możecie polecić takie usługi w Warszawie?


Absolutnie mogę polecić Profilab: https://www.profilab.pl/
iza1982
dzięki Ammm! nawet mam ich punkt w pobliżu icon_smile.gif
Iwona Rz.
ja robiÅ‚am w mdruk. WyszÅ‚o dobrze – miaÅ‚am sporo zdjęć do wrzucenia:) Pan grafik Å‚adnie to uÅ‚ożyÅ‚ a odebraÅ‚am książkÄ™ po 2 dniach (wczeÅ›niej itak nie mogÅ‚am;) jestem zadowolona bo książka powedrowaÅ‚a do przyjaciół z ktorymi byliÅ›my na wakacjach – bardzo siÄ™ ucieszyli icon_smile.gif
ewela
jakosc porównywalna.
CEWE fotoksiązka (odbiór w Rossmanie)

RobiÄ™ ksiÄ…zki od kilku lat i CEWE mi sie najbardziej sprawdza. RobiÄ™ ksiÄ…zki z wakacji i album z Komunii. Goscie tez dostali fotoksiÄ…zki z Komunii Emi:-)

Inna firma...zrobiłam ksiązkę w promocji za 8zł....ale "szła" z Francji za 20zł....więc 28zł i 2tyg czekania.
lilinka
Kochane, a czy któraś z Was zamawiała gdzieś fotoksiążkę szytą? Bo przeglądam CEWE i tam nie ma takiej opcji icon_sad.gif
Amisia
Zobacz sobie w Kserkopie, tam majÄ… szyte.
troskliwa_mama
ja się zdecydowałam na fotoksiążke i uważam że to fajna pamiątka i/lub prezent :) Ja już zamawiałam fotoksiążkę z Polimax. Wyszła bardzo fajnie :) solidna, estetyczna... no i tania :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.