To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

biegunka,a wyniki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
Witam jutro miaÅ‚am iść na badania krwi,morfologia,ob i jeszcze coÅ›,ale mam drugi dzieÅ„ biegunkÄ™,czy przez to mogÄ… być zÅ‚e wyniki?,może poczekać aż mi przejdzie,a robiÅ‚am tsh 4 miesiÄ…ce temu u miaÅ‚am w normie,ale ze mam Hashimoto to musze brać leki i bralam eothyrox 25,i tydzieÅ„ temu z nowy robiÅ‚am tsh i wyszÅ‚o 5.99,i rodzinna kazala brać mi dawkÄ™ 75,i mam pytanie,czemu wyniki mi siÄ™ pogorszyÅ‚y,byÅ‚o Już ok do edno mam wizytÄ™ dopiero na listopad😡z góry serdecznie dziÄ™kujÄ™ za odpowiedź
mariola233
A może być biegunka po zmianie na większą dawkę euthyroxu?mam eothyrox25 i biorę 3 tabletki,tak można?czy brać jedna tabletkę 75,
kajetanka
Tabletki można jak najbardziej łączyć aby zwiększyć dawkę. Mnie zastanawia zalecenie Twojej pani doktor rodzinnej icon_eek.gif Może warto jednak skonsultować się wcześniej z endokrynologiem? Bujam się z niedoczynnością już jakiś czas i z tego co mi wiadomo, nie podwyższa się dawki od razu o 200%! Tym bardziej, że wynik 5,99 to nie jest tragedia. Osobiście zwiększyłabym dawkę o 25mg.

Moje TSH sukcesywnie zwiększało się pomimo brania euthyroxu, na początku wynik się normował, po kilku tygodniach/miesiącach znów wyskakiwał poza normę, tym sposobem z dawki 25 przeszłam w końcu na 88.
Zawsze jednak lekarz zalecał dawkę o 25mg większą i badanie krwi po 4-6 tygodniach, żeby sprawdzić jak zareagował organizm.
Dobrze się czujesz przy takim przeskoku? Nie masz zawrotów głowy? Biegunki bym temu nie przepisywała.
mariola233
Odstawiłam eothyrox75 i biegunka przeszła,jak ręką odjął
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.