To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pytanie o sklep we Wrocławiu dla przyszłych mam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Angie
Mam do Was, Wrocławianek pytanie: gdzie we Wrocławiu jest sklep z ciążowymi ciuszkami w przystępnych cenach icon_question.gif
skanna
Ubrania ciążowe są na pl. Kromera w "Mama i ja" i w sklepie na Traugutta (na przeciwko MPO), ale jak tam z cenami to nie wiem.
Na rogu Gajowickiej i Hallera jest niewielki lumpeks z ciuszkami głównie dziecięcymi, ale są też ciuchy ciążowe.
Ptysiak
ogolnie ubrania ciazowe nie sa zbyt tanie

np. spodnie sztruksowe od 150 zl wzwyz - w kazdym sklepie

bluzki po 70, 100

jest tez kilka ubran ciazowych w Kappahlu w Galerii
Dorka
Ostatnio widziałam, że w "Smyku" (Obecnie "Galeria Centrum" kiedyś PDT) jest trochę rzeczy dla przyszłych mam. Ale cen nie oglądałam, choć pewnie nie są małe...
Magda C
Ceny we wszystkich sklepach dla mam wysokie w porównaniu do "normalnych" ubrań, szczególnie, że wiele z tych ubrań nie jest najlepszej jakości. Np koszule ciążowe po 150 zł, nie różniące się wiele od zwykłych, które kosztuję ok 30-40 zł o lekka przesada. A jeśli chodzi o wybór to również niewielki. Panie w sklepie Mama i ja gdy m-c temu szukałam cieńkich spodni, odesłały mnie na za prę m-cy - wówczas wisiało tam kilka spodni z kolekcji zimowej, którą przeglądałam przed zimą tylko o znacznie ogranioczonym asortymencie, była zdziwiona, że w lutym można chcieć spodnie z cienkiego materiału - jakby nie wiedziała, ze w tym stanie jest człowiekowi strasznie gorąco. Bardzo mnie zniechęciła swoim podejściem, że nieby kolekcja "się szyje". Zresztą ceny od 150 wzwyż. W rezultacie kupiłam spodnie i koszulę "normalnego" kroju 2 rozmiary większe i za całośc zapłaciłam mniej niż za jedne spodnie, bądź koszulę na Kromera, czy Traugutta. Zresztą nie lubie ubrań z ponaszywanymi metkami na zewnątrz lub jakimiś smokami na całej nogawce - takie m-in spodnie zaproponował mi pan na Traugutta. Zresztą jeansy ciążowe z tkaniny pozstawiającej wiele do życzenia, w cenie zbliżonej do firmowych również nie przypadły mi do gustu. Ale warto pojechać i samemu się przekonać. Ale wybór jest niewielki, a wręcz żaden.
Potwora
Widziałam na wystawie w sklepie dziecięcym na Pl. Legionów - podejrzewam, że tam bardzo drogo icon_sad.gif
I kiedyś przejeżdzałam Traugutta - mignął mi sklepik z ciążową odzieżą.

Najlepiej to chyba po lumpeksach poszukać.
moonk *
nie chodziłam po wrocławskich sklepach z ciszkami ciążowymi ale oglądałam stronki oferujące tego typu odzież, można znaleźć coś naprawdę ładnego! nie wiem jak z jakością? ceny jednak mnie skutecznie odstraszyły poza tym wolę dotknąć/przymierzyć zanim kupie icon_wink.gif
za to zrobiłam 2 tygodnie temu zakupy w "szmateksie" - kupiłam nie ciążowe ciuszki w których pochodzę pewnie do końca ciąży, uważam że świetnie w nich wyglądam i co dla mnie ważne za 2 pary spodni zapłaciłam mniej niż 20 zł! a za superową spódnice typu "ogrodniczki" coś około 15 zł! czy to nie piękne? icon_redface.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Marta
Właśnie wczoraj zobaczyłam nowy sklep 'Ubrania Ciążowe 9 Miesięcy" przy ul. Powstańców Śl. Nie bardzo pamietam w którym dokładnie to było miejscu, ale gdzieś za Hallera jadąc od centrum, po lewej stronie, w bloku, wejście było za rogiem. Wyglądał ciekawie, ale nie wchodziłam do środka.
kasia_wp1
Witam, będąc w ciąży zaopatrzyłam się w kilka par super spodni ( od dzinsów po bojówki) w lumpeksie przy ul. orzeszkowej ( ta strona bliżej ul. Prusa ikońcowych numerów) , sklepik mieści się w plombie. Niestety dawno tam nie zaglądałam bo synek ma już 2 latka, ale komu po drodze można zajrzeć.
Potwora
CYTAT(Marta)
Właśnie wczoraj zobaczyłam nowy sklep 'Ubrania Ciążowe 9 Miesięcy" przy ul. Powstańców Śl. Nie bardzo pamietam w którym dokładnie to było miejscu, ale gdzieś za Hallera jadąc od centrum, po lewej stronie, w bloku, wejście było za rogiem. Wyglądał ciekawie, ale nie wchodziłam do środka.


Widziałam dzisiaj ten sklepik, jechałam Powstańców w stronę Hallera, minęłam Jaworową po prawej stronie, sklep mieści się w bloku ale prostopadle do ulicy, w ciągu handlowym, były tam ( a może są?) m.in. meble kuchenne Forte.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
ANTENA
Mam dostęp do ciuchów, wprawdzie nie są one szyte na kobiety w ciązy, ale z fasonu bardzo fajne dla przyszłych mam. Większość spodni na gumce, żakiety bez wcięć, luźne tuniki, koszule itp. Ceny umiarkowane, ale gwarantowana dobra jakość materiału.
Jeżeli, któraś z przyszłych mam jest zainteresowana to może dać znać na maila (ze względów reklamowcyh nie podaje danych firmy).
Jalla
Może ktoś wie gdzie we Wrocławiu można kupić dżinsową spódnicę na szelkach? Ja sobie taką wymarzyłam, ale nigdzie nie mogę znaleść. icon_mad.gif Ogrodniczek ciążowych nie chcę!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.