To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cienie pod oczami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kalinka
Dziewczyny - pomóżcie !!! mam takie ogromne żółte obwódki dookoła oczu icon_sad.gif wiem, że to m.in. z niewyspania - mój synek wyjątkowo mało sypia ... ale może są jakieś (nie za drogie) kosmetyki, które mogłyby pomóc ???
Monic3
Kiedyś słyszałam, ze dobry jest żel ze świetlika dostepny w aptece, kosztuje chyba 5zł. Nie stosowałam, to nie powiem ci czy 100% działa, ale spróbuj.
Patison
Potwierdzam, ze wlasciwie wszystkie kremy zawierajace swietlik sa dobre na since pod oczami - rozjasniaja, rozswietlaja.
Dobrym i NIEDROGIM kremem jest krem pod oczy firmy Eva (ze swietlikiem łąkowym wlasnie) - koszt okolo 10-15zł (nie pamietam dokladnie) Kalinko, jestes z Wroclawia, wiec napisze Ci ze kupilam go w PDTcie na dole.
i.
Ja polecam żel ze świetlika Ziaja 4.70 zł.
kasiarybka
Na początek niezastąpiona witamina B complex , koniecznie, nie ma nic lepszego....trzeba tyko przyjmować konsekwentnie i dobrze sprawdzić czy zakupiona witaminka jest naturalna czy syntetyczna, bo ma to OGROMNE znaczenie.

Póżniej okłądy :
najpierw z rumianku...
póżniej z siadłego mleka...
potem z masła...takie naszego, zwykłego, pełnotłustego masła.
......i dopiero kiedy zacznie być widać jakiekolwiek efekty tychże zabiegów KREM POD OCZy z witaminą E i Q10....koniecznie NATURALNY!!
Kalinka
DZIĘKI - jak tylko uda mi się kiedyś chociaż trochę wyspać to będę próbować icon_smile.gif
i.
CYTAT(kasiarybka)
Na poczÄ…tek niezastÄ…piona witamina B complex , koniecznie, nie ma  nic lepszego....trzeba tyko przyjmować konsekwentnie i dobrze sprawdzić czy zakupiona witaminka jest naturalna czy syntetyczna, bo ma to OGROMNE znaczenie....


Kasia możesz polecić jakieś naturalne witaminy z grupy B?
kasiarybka
Ilka na privie icon_smile.gif
mamamikolaja
Ja polecam gorąco specyfik Lieraca, diopticreme się nazywa, są dwie wersje, jedna na zmarszczki, druga na cienie właśnie. Pomaga, sprawdziłam. Wadą oczywiście jest cena - ok. 80zł/10ml, dość wydajny, ale jednak. Też powinnam, ale mnie nie stać teraz, robię okłady z herbaty i zaparzanego świetlika, efeekty jednak marne. Podobnie jak po Ziai, niestety taki mam organizm.
Jaga
kasiarybka
Jaguś a ja myśle, że Twój organizm jest po prostu niedowitaminizowany.

Żeby cokolwiek mogło działać na zewnątrz musi być zdrowe w śrdoku.
i.
CYTAT("mamamikolaja")
Ja polecam gorąco specyfik Lieraca, diopticreme się nazywa, są dwie wersje, jedna na zmarszczki, druga na cienie właśnie. Pomaga, sprawdziłam. Wadą oczywiście jest cena - ok. 80zł/10ml, dość wydajny, ale jednak. Też powinnam, ale mnie nie stać teraz, robię okłady z herbaty i zaparzanego świetlika, efeekty jednak marne. Podobnie jak po Ziai, niestety taki mam organizm.
Jaga


Jaga faktycznie taki dobry? Podobno jest opcja tego kremu z kolorem - czy taki krem właśnie miałaś? Przymierzałam się do zakupu Dioprticerne, ale kilka osób mi go odradziło. Twierdziły, że nie pomaga. Ja mam straszne sińce pod oczami, ale taka już moja uroda od zawsze.
Gdyby nie cena może bym wypróbowała, a tak niestety...
Graz
Ilka, mam ten krem Lieraca z kolorem icon_wink.gif . Nie stosowałam go regularnie icon_redface.gif niestety... wiec tak naprawde nie wiem, czy jest skuteczny... Kiedy jednak po chorobie smarowałam sie nim przez kilka dni to mój mąż powidział: O, juz nie masz takich podkrążonych oczu. Więc może jednak coś w nim jest.

Aha, sama nie wiem, czy en kolorek-korektorek zawarty w mojej wersji kremu pomaga czy przeszkadza. Chyba wolałabym bez.

Graz
i.
Graz, krem z tym korektorkiem nadaje się chyba tylko jak robi się pełny makijaż(?) Ja b. rzadko się maluję, więc chyba wyglądało by to mało naturalnie...
Kotelka
Może spróbuj płatki hydrożelowe - różne opcje są dostępne na rynku, w tym specjalne na cienie pod oczami, a sama formuła hydrożelowego płatka daje uczucie i efekt chłodzenia, który zmniejsza opuchliznę. Upewnij się też czy nie wywołuje u Ciebie takiej reakcji tusz do rzęs - ja miałam problem z opuchlizną pod oczami po użyciu tuszu z jednej konkretnej marki. A co do cienkiej skóry to raczej nic nie poradzisz, jedynie dobry krem nawilżający i dobry kryjący korektor.

Jeśli to nie pomoże, to pozostaje chyba jedynie wizyta u dermatologa. https://instytut.bielenda.pl/oferta/dermatolog-krakow/
muppet
Okłady z kawy dają radę. Wystarczy waciki zanurzyć w naparze i położyć na oczy.
Evelona
Tylko żadnych okładów z kawy, herbaty, ziół! One zapychają gruczoły Meiboma i tylko problem można sobie zrobić icon_sad.gif Jak coś to schłodzone plasterki ogórka można położyć.
Ja mam od dziecka problem z obwódkami wokół oczu i sporo kosmetyków przetestowałam. Na ten moment mój faworyt w przystępnej cenie to https://www.drogeriaolmed.pl/product-zul-55...oczami-8ml.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.