To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rower stacjonarny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Od jakiegoś czasu robię podchody do kupna roweru. Naczytałam się Internetów i mam mętlik - jaki rower wybrać. Do użytku domowego, zależy mi, żeby był cichy. Ogranicza mnie mocno cena, najchętniej do 250 zł (może być używany).

Czy któraś z was może coś napisać w tym temacie? Proszę o pomoc icon_smile.gif

JakieÅ› konkretne firmy?
Grafen
Powiem Ci, że za 250 zł ciężko będzie coś kupić. Chcesz dobry rower, to musisz wydać nawet i 1000zł. Wybrałbym mechaniczny.

A nie lepiej kupić normalny rower? Można jeździć na swierzym powietrzu icon_smile.gif
anga
Mam mechaniczny, ale średnio jestem z niego zadowolona, zresztą siedzenie boli icon_wink.gif Wolę ćwiczyć na orbitreku, szybsze efekty i ćwiczysz więcej ciała, nie tylko nogi. Tylko dobry orbitrek jest niestety droższy od rowerka...
Agula9
Ja mam magnetyczny LAUBR nie kosztował dużo, ma już kilka lat i dobrze się spisuje icon_biggrin.gif
mlovea
Udało mu się kupić rowerek w idealnym stanie One Fitness za 150 zł. Po byłej żone znajomego, której służył za wieszak na ciuchy (rower, nie mąż icon_wink.gif ). Jest cichutki, więc chyba magnetyczny.
Agula9
Super za takie pieniażki i jak mało używany icon_biggrin.gif
mlovea
CYTAT(Agula9 @ Wed, 20 Aug 2014 - 22:22) *
Super za takie pieniażki i jak mało używany icon_biggrin.gif

Nowa żona chciała sie pozbyć pamiątki po byłej icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.