To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciąża a badanie tomografem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alizzz
Witam!
To mój pierwszy post, mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc, bo umieram z niepokoju...
Kilka dni temu okazało się, że jestem w ciąż icon_wink.gif)) Miałam problemy z hormonami, a tu niespodzianka bo bez lecznie taka nowina icon_wink.gif))
Ale bardzo mnie martwi jedna kwestia ;( Półtorej tygodnia przed zapłodnieniem miałam robiony tomograf komputerowy kręgosłupa... Naczytałam się na forach strasznych rzeczy, że dzidziuś może być chory itd.
Podczas wizyty u lekarza mówiłam o tym, powiedział że to spora ingerencja w organizm, zapytał czy krwawiłam, ale nie. Nie ma żadnych powikłań lub nieprawidłowości. Moje maleństwo ma kilka milimetrów, to początek ciąży.
Jeśli któraś z Was dziewczyny wie coś na temat powikłań jakie mogą mi lub dziecku grozić proszę o odpowiedź....
Na jednym z forów znalazłam informację, że dziewczyna miała tomograf brzucha w ciąży i też czytając fora była przerażona, ale lekarz powiedział jej, że jeśli nie poroniła to on nie spotkał się z sytuacją, żeby po tomografie dziecko było chore.
Proszę o podpowiedź
rysa154
Chyba nie rozumiem jaki wpływ może mieć tomografia na przyszła ciążę,bo jak rozumiem robilas to badanie zanim doszło do zapłodnienia.
Zostań Rodzicem
[edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.