To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie na wakacje?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcelace
Lubicie aktywnie spędzać wakacje czy wolicie leżeć na plaży? ja swój urlop spędziłam aktywnie, żeglowałam, pierwszy raz latałam też na flyboardzie dzieciakom bardzo się podobało. Może znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można aktywnie wypocząć?
sylwia4012
My lubimy wakacje na plaży z dziećmi, one uwielbiają morze i piasek, zamki na piasku. Co roku wybieramy jak na razie inne zakątki Polskiego Morza. W tym roku co będzie chcieliśmy wybrać się bliżej granicy Niemieckiej. Oglądaliśmy kilka ofert, ale zainteresowała nas miejscowość Pobierowo , aparatment Kornel. Czy ktoś z was tam był? Może coś więcej powiedzieć nam. Z opisów i zdjęć wygląda na fajne i efektowne miejsce. Coś dla dzieci i dorosłych.
dissyl
Tam gdzie będziemy najlepiej się bawić. W następnym sezonie Nasze maluchy pojadą na "swoje" wakacje, My..., a potem "na wspólne".
amore
Gdy wyjeżdżam na urlop np.10 dniowy to zdecydowanie czynnie,chcę jak najwięcej zobaczyć.Poleniuchować na plaży to mogę bez urlopu,mam do niej dosyć blisko.
paleo
Ja bym się najchętniej nigdzie nie ruszała, ewentualnie w wodzie mogę trochę popływać. Do większych aktywności to już ktoś, mąż najczęściej muszi mnie zmotywować.
Jak szukacie fajnego miejsca na krótki wypad, to polecam ten aquapark pod Berlinem. On jest normalnie zadaszony i ogrzewany, tak że panuje tam prawie tropikalny klimat i nawet w zimie można pojechać. My byliśmy tam na jesieni, akurat znaleźliśmy ofertę w biurze AviaTour Travel i kosztowało nas to około 100 złotych od osoby. Jak juz wykupi się wstęp, to można szleć cały dzień. A miejsce ma naprawdę mnostwo atrakcji, te wszystkie zjeżdżalnie i tak dalej. Sama bałam się z większości korzystać. Ale na szczęście dość szybko znalazłam jakuzzi i tam się zaszyłam na dłuższy czas, a mąż dzieci doglądał na tych zjeżdżalniach.
ronia31
Pierwsza część wakacji na pewno nasze kochane Beskidy <3 a pod koniec mamy dla dzieciaków niespodziankę w postaci wyprawy do Legolandu w Danii i wracając zachaczamy od Hansa Park w Niemczech. Może ktoś z Was już korzystał z takiej wycieczki ? My zamówiliśmy w [edit: moderacja] liczę na 7 dobrej zabawy no i chce zobaczyć miny dzieciaków icon_smile.gif Jeszcze nic nie wiedzą icon_smile.gif))
tomunia
A my lubimy zwiedzać. O ile nie planujemy jechać w najbliższym czasie za granicę to praktycznie co miesiąc wybieramy się w jakieś ciekawe miejsce w Polsce.

Ostatnio byliśmy na przykład w Krakowie. Piękne miasto , bardzo zadbane, klimatyczne. Ma bardzo wiele do zaoferowania. Na miejscu dodam,że zdecydowaliśmy sie na wypożyczenie sobie samochodu. Konkretnie z [edit: moderacja]. W niewysokiej cenie mieliśmy naprawdę fajne autko i mogliśmy zwiedzić o wiele wiecej. Wybraliśmy się na przykład do Wadowic, do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Dzięki temu komunikacja była sprawniejsza
EdytaRola
ja lubie, zeby bylo wszystko, a wiec jak mam ochote to mozliwosc relaksu i lezenia na plazy, ale tez i atrakcje sportowe, jak rowniez zwiedzanie:)icon_smile.gif
Lideross
Ja niedługo jade nad morze, wiem może dziwne ale lubię icon_biggrin.gif Wybrałem komfortowe pokoje rewal . zobaczymy co z tego wyjdzie, uwielbiam jod icon_smile.gif
basia22
Bardzo fajne są okolice Kościerzyny, nocowaliśmy z rodzinką blisko jeziora Wdzydze w Agroturystyce Kaszubskiej pod Morwą, [edit: moderacja] udało zwiedzić nam się bardzo dużo atrakcji, jest to spokojna i piękna okolica położona w centrum Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
janinus
moje dziecko ma prawie 6 lat i zdecydowaliśmy z mężem, że w tym roku wybierzemy się na jakieś zagraniczne wakacje. Biuro podróży Proxima Travel już znalazło dla nas super ofertę w słonecznej Bułgarii. Już nie mogę się doczekać icon_wink.gif
Bogna7
my w tym roku planujemy Chorwację, ale co z tych planów wyjdzie, to się okaże..
byliśmy w podrózy poślubnej tam i było cudownie!
Szapi
A ja nie mam jeszcze planów, chociaż samych wakacji, słońca i wysokich temperatur nie mogę się doczekać. A teraz będą pierwsze wakacje z dwójką maluchów icon_wink.gif
kuchareczka
Ja zdecydowanie wolę się ruszać niż leżeć plackiem na plaży. W parku przygody Kulturinsel można na pewno aktywnie wypocząć. Mnóstwo atrakcji i przestrzeni do wspólnej zabawy z pociechami. Jeśli nie macie pomysłu na rodzinny wyjazd, to to będzie chyba najlepszy wybór icon_smile.gif
jola25
a ja już mam plany na tegoroczne wakacje, będę odpoczywać na Kaszubach. Wybór zakwaterowania nie był wcale prosty, bo ofert jest teraz mnóstwo. Jednak najbardziej przypadła mi do gustu mała wioska Ostrzyce,a w niej Zajazd Ostrzycki [edit: moderacja] , no i właśnie tam mam zarezerowowane pokoje icon_wink.gif Okolica ciekawa, blisko na plaże, atrakcji sporo, więc byle do wakacji.
vikav
Witam
Jeszcze parę lat temu spędzaliśmy wakacje aktywnie, uprawiając kitesurfing, odkąd pojawiły się dzieci trochę spasowaliśmy, ale nadal lubimy wyjazdy wakacyjne nad morze. Dla wygody wybieramy apartamenty Sun&Snow, które są dostępne w wielu nadmorskich miejscowościach.
annasao
Ja jestem miłośnikiem morza, także w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd do Polski do Rogowa, wydaje mi się, że warto wybierać mniejsze miejscowości. Zgadzam się z artykułem https://turystyka.wortale.net/poradnik-glob...kolobrzegu,4122 jak chce się naprawdę wypocząć to duże miejscowości turystyczne to zły pomysł.
śrubka
Ja zawsze szukam takich miejsc, gdzie można znaleźć dużo atrakcji dla dzieciaków
kociasta
My z całą rodzinką bardzo lubimy spędzać wakacje nad naszym polskim morzem. W zeszłym roku trafiliśmy na taki genialny hotel że szok icon_biggrin.gif A był to hotel Grand Lubicz w Ustce https://www.grandlubicz.pl/. Mają tam tyle atrakcji, że dzieciaki były wręcz wniebowzięte icon_biggrin.gif Jest tam i aquapark i basen i kręgielnia, no mnostwo jeszcze innych świetnych rzeczy icon_smile.gif
tetrus
W tym roku wakacje spędziłem w Albanii i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. W porównaniu do innych krajów basenu morza Śródziemnego cena tej wycieczki była zauważalnie niższa od innych ofert. Skorzystałem z usług biura podróży Arko-Travel https://www.arko-travel.pl/, które zaimponowało mi organizacją wyjazdu oraz wiedzą pilota na temat tego pięknego, ale wciąż nieodkrytego kraju.
kokosankaana
Wolę aktywnie, każdego zmęczy zwiedzanie, a zawsze to jakaś inspiracja. Najlepsze wspomnienia z dzieciństwa, to te gdzie człowiek się zmęczył, wybrudził, spał pod namiotem. Ile z tego było radości:)
metka
Ja lubię i troszkę odpocząć i trochę pozwiedzać, w tym roku byliśmy we Władysławowie. Tam rezerwuję domek na Bookaparcie niedaleko plaży icon_wink.gif
Stella25
my uwielbiamy plażę i morze icon_smile.gif i słoneczko icon_smile.gif więcej do szczęścia nie potrzeba.
brukselka
Wybieramy się na wakacje w góry mała zmiana teraz. Morze było w tamtym roku a teraz Krynica Zdrój będzie icon_smile.gif Już zarezerwowałam apartament w Halna Residence, jestem nauczona, że rezerwacje trzeba robić wcześniej, więc dlatego już wszytko załatwiłam icon_smile.gif Czytałam o tym mieście i atrakcji nie brakuje icon_smile.gif
snupi
jadąc na wakacje kupujecie dodatkowe ubezpieczenie?? Mam znajomych którzy korzystają z porównywarek ubezpieczeń aby wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę i czuć się bezpiecznie na wakacjach.
mika331
CYTAT(snupi @ Thu, 28 Mar 2019 - 13:40) *
jadąc na wakacje kupujecie dodatkowe ubezpieczenie?? Mam znajomych którzy korzystają z porównywarek ubezpieczeń aby wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę i czuć się bezpiecznie na wakacjach.

Warto, ja przez kiosk polis znalazłam sobie niezłą ofertę na ubezpieczenie na wakacje, wyniosło mnie to niedrogo, a jednak czułam się duzo spokojniejsza jak nie musiałam się martwić że jakby co to będę musiała z własnej kieszeni płacić.
caprice
Na Mazury icon_biggrin.gif
Garbila
mika331 kiedy kupiłaś ubezpieczenie? Pytam, bo teraz na KioskuPolis na kod PLICE jest 10-15% zniżki.
anja84
My lubimy urlopy zawsze spędzać aktywnie i czemu nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie pojechać nad nasze polskie morze? Wynajęliśmy apartament w Gdańsku z https://billberry-apartments.pl/apartamenty...d-morzem-gdansk który bardzo się spodobał dzieciakom i rano chodziliśmy na plaże a po obiedzie braliśmy się za zwiedzanie icon_wink.gif
śrubka
Ja jeszcze nie wiem gdzie na wakacje, ale to pewnie się okaże bliżej lata
Maniak234
Osobiście polecam złote piaski. Dużo ciekawych informacji znajdziecie tu https://www.polisaturystyczna.pl/poradniki/...musisz-wiedziec . Ja się tym kierowałem i wakacje wyszły przednio!
Ramonnka
W sumie to ja bym zabrała gdzieś na pole namiotowe icon_biggrin.gif Tak nawet na półtorej dnia, tak by dzieciak się przespał gdzieś właśnie w takim polu razem z nami icon_smile.gif
lillou
My na pewno część wakacji planujemy spędzić w Krakowie, mam z tym miejscem miłe wspomnienia i lubię wracać. Zwiedzimy na pewno Wieliczkę, przejdziemy się Sukiennicami, koniecznie nad Wisłę i zobaczyć Wawel i smoka, znalazlam ładny apartament przez https://www.sunandsnow.pl/ w Rakowickiej Podkowie, luksusowo urządzony i w fajnej lokalizacji.
Evvka
Może Hiszpania? Ale jakieś mniej komercyjne kierunki, np. Walencja czy Malaga? Mają tam świetne plaże.
zofialipska
Ja w czerwcu wybieram się z mężem do Krakowa na krótki urlop. Planujemy zwiedzić okolice i samo misto trochę na własną rękę a trochę z profesjonalnym przewodnikiem https://www.krakkos.pl/, który pokaże nam najważniejsze zabytki i coś o nich opowie.
ElzbietaKorcz89
Najlepsze finy oraz inne akcesoria surfingowe możesz znaleźć tu – https://fcspolska.pl/kategoria/finy-surfingowe.
Evvka
Wow już dawno nie słyszałam, żeby ktoś jechał na wakacje do Albanii, a pamiętam, że swojego czasu ten kraj był niezwykle popularny... Może to dobry moment, by tam wrócić.
śrubka
Ciekawe czy w przyszłym roku zakończy się pandemia, by móc normalnie gdzieś wyjechać.
alka25
Fajne pomysły na wakacje z dziećmi można znaleźć w tym artykule - dla każdego coś miłego: rowery, morze, Mazury i zagranica icon_smile.gif

Artur4421
Polecam Wam stronę https://systemtourguide.com/audio-guide/ , na której znajdziecie ofertę od firmy Mexpo. Moim zdaniem są to eksperci w przypadku systemów tour i audio guide, które są używane w wielu branżach na całym świecie.
Blare
Jedziemy na tydzień w góry. Ale będzie to dość intensywny wyjazd, bo w planach zdobycie kilku szczytów (w tym dwa z Korony Gór Polski). Do wyjazdu zainspirowało mnie kilka wpisów na blogu podróżniczym Hasające Zające https://hasajacezajace.com Potrafią zarazić pasją do gór jak nikt inny icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.