To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kot i myszy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanaz
Moja kochana kotka codziennie obdarowuje mnie myszami. Z uwagi na temeperaturę mam otwarte okan w nocy - w nocy wchodzi do domu ze swoja zdobyczą - najczęsciej już martwą, troche sie pobawi i zostawia mi na dywaniku przed łóżkiem. Zdarza sie także taki prezent w ciągu dnia - śrenia wychodzi 1.5 myszy na dobę.
Nie wiem co robic z tymi truchełkami - czy wyrzucać je do pojemnika na śmieci przed domem, wyrzucać na pole.
Brodka (kotka) miała przez jeden dzień dzwoneczek przyczepiony do obroży - wtedy przyniosła , jakby pokazując, że dzwonek nić nie da, ptaka i mysz.
Mieszkam naprzeciwko pola uprawnego - stąd te myszy, Brodkę mam od 1.5 roku. Wcześniej moje koty tez polowały, ael sporadycznie. Nie muśłałam, że dokoła mnie żyje tyle gryzoni.

joanna
katarakta
Ja mam trzy koty i czesto mam na podworzy cale badz w czesciach myszy, ptaki ( od wrobli, kosow, golebi, raz byl dzieciol), ryby. Kiedys kiedys inny kot przyniosl zywego pisklaka od kury icon_razz.gif ( a pies reklamowke z kaszankami ). Ja wywalam do kosza. Ostatnio dwa razy przyniosl jeden zywe myszy do domu. Jak pokazalam gdzie ta mysz zaden z trzech nie chcial jej zlapac po czym usiadly obok myszy i siedzialy. Az maz musial polowac icon_biggrin.gif
janosik
Kot to drapiżnik, więc ciężko zapanować nad jego instynktem. Ale to w sumie ciekawe. Chwalenie się zwierząt przed człowiekiem swoimi trofeami, to jak dla mnie dowód, że zwierzęta myślą, może na prymitywnym poziomie, ale jednak myślą.

wypożyczalnia samochodów warszawa najtaniej
kubono
Mój kot robi dokłądnie to samo... Przynosi mysz, pokazuje, a później bawi się nią z 30 minut i na koniec zjada... Czasem jest to na prawde obrzydliwe... ;/
karmazyt
Włąśnie dlatego niezbyt przepadam za kotami ;/
mulanka
niestety kota nie da się oduczyć polowania icon_sad.gif
megi88
Nic z tym nie zrobisz, ale to dobry znak, że przynosi ci zdobycze icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.