To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki samochod na 3 foteliki na tylnych siedzeniach?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta M
Jakie macie i polecacie samochody,w ktorych na tylnych siedzeniach mieszcza sie3 foteliki?Opel Zafira,WV odpadaja.
Agusek
moj ford mondeo dał radę na 3 foteliki do 36kg.
1xcocnord lift i 2x cybexy. concord musiał być w środku icon_smile.gif pasowało na styk.
Agnieszka_82
Citroën C4 grand picasso. Z tylu są 3 pełnowymiarowe fotele wiec foteliki sie zmieszczą. Duży wygodny samochód.
Agnes84
Może Honda FR-V? Ma 3 fotele z przodu i trzy z tyłu. I z tego, co słyszałam, z tyłu ma możliwość montażu 3 fotelików z isofixem.
karoleenka
My w podobnej sytuacji - tez szukaliśmy i do tych powyżej dodam jeszcze forda s- maxa, wv Turana , scenic bodajże i espace i pewnie tez Ford galaxy i wv Sharan
Marta M
Agnieszka82 Citroen to dla mnie jeden z faworytow,podoba mi sie
chyka
A ja nie o samochodzie tylko SERDECZNIE GRATULUJĘ icon_smile.gif
alecta
Temat mi bliski icon_smile.gif
Też jesteśmy na etapie szukania takiego auta i postawiliśmy ba Nissana Almere Tino.
Nie jest za wielki jak Sharan czy Alhambra, ma 3 fotele z tyłu no i jego największa zaleta jak dla mnie - Japończyk.
Na citroena czy renault bym się nie zdecydowała ze względu na to, że są to auta w miarę tanie w zakupie, ale części są drogie, a francuzy lubią się psuć.
A już nie daj boze jak są w dieslu.
yennefer
My mamy Renault Espace. Jesteśmy zadowoleni, cała nasza piątka wygodnie pakuje się do niego, nawet na wakacje z tysiącem bagaży.
Marta M
Chyka dzieki
Z zalozenia samochod ma byc bezpieczny malo awaryjny i porzadnie wygladac
mama_do_kwadratu
VW Touran nie wygląda najpiękniej, ale jest po prostu rewelacyjnym samochodem- pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku. Super
Marta M
Tak jak pisalam, wazny jest wyglad auta,vw odpadaja
mama_do_kwadratu
No wiesz, de gustibus- mnie siÄ™ VW podobajÄ…, a na Citroeny mam alergiÄ™ icon_wink.gif

Owocnego szukania i dobrego wyboru!
Marta M
mama_do_kwadratu nie będę rozwijała tematu,ale do póki nie wiedziałam o ciąży planowaliśmy kupić dość wysokiej klasy auto osobowe,teraz z racji mojej ciąży potrzebujemy auta większych gabarytów
może jakieś SUV?
słyszałam dobre opinie o Peugeocie 5008,tylko nie bardzo mi się podoba
grzałka
.
Honey*
My mamy dwoje dzieci, więcej nie planujemy
ale samochod który mamy renault laguna chętnie zamieniłabym taki większy.
mnie siÄ™ podoba espace.
co do tego czy siÄ™ psuja czy nie to siÄ™ nie wypowiem bo siÄ™ nie znam
Karol K.
JakiÅ› minivan, np. https://moto.onet.pl/aktualnosci/top-10-rod...5-tysiecy/b4753
Ryjek
Moj maz jako fanatyk i mechanik Opli twierdzi, ze w Zafirze zmiescisz 3 foteliki na sile. Ogolnie Zafira jest waska, jak Astra II. Juz Omega jest szersza. My posiadamy obecnie m.in. Chryslera Grand Voyagera w wersji long. Jest duzo miejsca i bagaznik pakowany icon_smile.gif Juz sama Sintra byla mniejsza icon_smile.gif Ale wiadomo, ze kazdy woli co innego icon_smile.gif
Marta M
samochody klasy Zafiry,choćby foteliki się mieściły ,odpadają
mama_do_kwadratu
Moja przyjaciółka jeździ BMW X5- może to?
Bardzo przestronne auto.
Marta M
Rzeczywiście przestronny,bardzo duży,a przede wszystkim bardzo drogi,za drogi
Evii
Ja am kiepskie doświadczenia z renówką. Nie na polskie drogi. Psuło się to drogo icon_wink.gif

Może rozważ Kię, jesli myslisz o suvie? NIe wiem jak tam z miejscem, ale cenowo wypadają dośc rozsądnie chyba i wizualnie też ok.

A to ma byc nowe auto czy używka?


PS. nie rozważaj opla insigni. Nie ma szans, żeby się zmieściły trzy foteliki. Nie wejdzie nawet podkładka między dwa foteliki i mam problem jak mam zabrać jakies dodatkowe dziecko.
Marta M
wczoraj widziałam mondeo z 2 fotelikami z tyłu,na trzeci nie ma miejsca
ania.m
A ja jeżdżę Berlingo i nie narzekam. Spokojnie mogę usiąść między dwoma fotelikami, więc trzeci pewnie też by się zmieścił (z tyłu są trzy oddzielnie składane fotele).
Psuć mi się nie psuje, a i bagażnik dość pojemny ma.
Może piękny nie jest, ale swoje zadania spełnia.
gosiagosia
CYTAT(karoleenka @ Fri, 15 Aug 2014 - 22:00) *
My w podobnej sytuacji - tez szukaliśmy i do tych powyżej dodam jeszcze forda s- maxa, wv Turana , scenic bodajże i espace i pewnie tez Ford galaxy i wv Sharan


scenic nie. kanapa jest dzielona wprawdzie na oddzielne fotele, ale ten srodkowy jest na fotelik dla lalki raczej, niz dziecka icon_wink.gif
rysa154
CYTAT(Marta M @ Tue, 19 Aug 2014 - 16:09) *
Rzeczywiście przestronny,bardzo duży,a przede wszystkim bardzo drogi,za drogi

napisz jakie modele wam się podobają,to może ktoś z doświadczenia podpowie czy wejdą 3foteliki...
Marta M
mi właśnie chodzi o podpowiedź modeli,nie znam dużo,podoba mi się mazda cx 5 i 7 np
ania_411
Golf variant kombi, osobiście dziś przetestowalam icon_biggrin.gif
monte
CYTAT(Marta M @ Sun, 24 Aug 2014 - 13:39) *
podoba mi siÄ™ mazda zx 5 i 7 np

W mazdzie 5 nie zmieszczą się trzy foteliki w jednym rzędzie, ale jest trzeci rząd siedzeń i tam wejdą nawet kolejne dwa.
Jako samochód rodzinny 5 sprawdza się wyśmienicie.
Marta M
monte piszesz o mazdzie 5 czy CX5 ?
Paka
CYTAT(gosiagosia @ Sat, 23 Aug 2014 - 13:44) *
scenic nie. kanapa jest dzielona wprawdzie na oddzielne fotele, ale ten srodkowy jest na fotelik dla lalki raczej, niz dziecka icon_wink.gif

Potwierdzam. U nas nawet dziecko bez fotelika się kiepsko mieści na środku między dwoma skrajnymi.
monte
CYTAT(Marta M @ Tue, 26 Aug 2014 - 08:53) *
monte piszesz o mazdzie 5 czy CX5 ?

O klasycznej maździe 5. Nie doczytałam, że Ty o CX5. Sorry za wprowadzenie w błąd. icon_wink.gif

BTW, dziś siedziałam w maździe 6 kombi i tam też nie da rady z trzecim fotelikiem, choć to wygodny samochód. Powinnaś zobaczyć minę mojego męża (który przymierza się właśnie do wymiany 5 na 6), kiedy rzuciłam od niechcenia, że trzeci fotelik to tu się nie zmieści. Nie znał chłopina kontekstu, że ja tak z myślą o Tobie i zbladł normalnie. 06.gif
paulap
CYTAT(monte @ Thu, 28 Aug 2014 - 01:09) *
O klasycznej maździe 5. Nie doczytałam, że Ty o CX5. Sorry za wprowadzenie w błąd. icon_wink.gif

BTW, dziś siedziałam w maździe 6 kombi i tam też nie da rady z trzecim fotelikiem, choć to wygodny samochód. Powinnaś zobaczyć minę mojego męża (który przymierza się właśnie do wymiany 5 na 6), kiedy rzuciłam od niechcenia, że trzeci fotelik to tu się nie zmieści. Nie znał chłopina kontekstu, że ja tak z myślą o Tobie i zbladł normalnie. 06.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Marta M
monte dobre icon_smile.gif
my kiedy jeszcze nie byłam w ciąży chcieliśmy właśnie mazdę 6 ,to mój faworyt,na szczęście mój M jest zwlekaczem,wiem,niestety,że 3 fotele tam nie wejdą icon_sad.gif
agrafkaa
CYTAT(monte @ Thu, 28 Aug 2014 - 03:09) *
O klasycznej maździe 5. Nie doczytałam, że Ty o CX5. Sorry za wprowadzenie w błąd. icon_wink.gif

BTW, dziś siedziałam w maździe 6 kombi i tam też nie da rady z trzecim fotelikiem, choć to wygodny samochód. Powinnaś zobaczyć minę mojego męża (który przymierza się właśnie do wymiany 5 na 6), kiedy rzuciłam od niechcenia, że trzeci fotelik to tu się nie zmieści. Nie znał chłopina kontekstu, że ja tak z myślą o Tobie i zbladł normalnie. 06.gif


LubiÄ™ to !!!!
alecta
Z Mazdy my rozważamy Permacy.
Moja znajoma kupiła jakiś czas temu właśnie ze względu 3 fotelików i jest bardzo zadowolona.
No, ale my szukamy auta do 9000 zł.
Marta M
my chcemy samochód nowy lub do 3 lat,premacy chyba już nie produkują?
Ewunia123
A nie słyszałeś o tym nowym adapterze dla dzieci zamiast fotelika? Zaoszczędzilibyście trochę miejsca.
camilla
CYTAT(Ewunia123 @ Fri, 15 Mar 2019 - 11:02) *
A nie słyszałeś o tym nowym adapterze dla dzieci zamiast fotelika? Zaoszczędzilibyście trochę miejsca.



Możesz powiedzieć coś więcej w tym temacie, bo szczerze mówiąc nie słyszałam o żadnej konkurencji dla fotelików
kozieradka
CYTAT(camilla @ Fri, 05 Apr 2019 - 13:33) *
Możesz powiedzieć coś więcej w tym temacie, bo szczerze mówiąc nie słyszałam o żadnej konkurencji dla fotelików



To jest taki pas, który doczepiasz do pasa samochodowego i go regulujesz. Zobacz sama [edit: moderacja] tutaj jest wszystko wyjaśnione i dokładnie opisane.
beata667
Ciekawe to urządzenie, gdzieś już widziałam o kogoś. Cena naprawdę niezła ale to jeszcze nie na naszego malca.
nataliakk
Rozwiązanie nie tyle ciekawe co moim zdaniem doskonałe, my w ten sposób pozbyliśmy się marudzenia starszego syna, do którego tylko w tej formie zabezpieczenie podczas podróży przemawia, polecam smart kid belt. W tej cenie to w zasadzie żadne ryzyko i naprawdę warto spróbować.
camilla
Świetna sprawa https://smartkidbelt.com/pl/ nam adapter jako rozwiązanie dodatkowe/awaryjne bardzo przypadł do gustu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.