To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lokówko-suszarka obrotowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Poszukuję sprzętu, który ujarzmi moje włosy długości ciut poniżej ramion, proste, cieniowane. Chcę takiego efektu, jak po układaniu na szczotkę - wygładzonych włosach z lekko zawiniętymi do środka końcówkami.
Rozważam Rowentę, Philips, Remington i Babyliss. A może polecicie coś innego?
bb
Roventa, zdecydowanie. Bo innych nie znam z autopsji icon_wink.gif
mlovea
CYTAT(bb @ Mon, 25 Aug 2014 - 22:01) *
Roventa, zdecydowanie. Bo innych nie znam z autopsji icon_wink.gif

Długo ją masz? Nie niszczą się włoski? Możesz podać, jaki masz model, proszę?
bb
Przerobilam rozne modele, sprobuje odszukac w necie bo pamiec juz nie ta. Aktualnie mam fryzure niewymagajaca specjalnie ceregieli wiec lece na jakies no name.
mlovea
CYTAT(bb @ Mon, 25 Aug 2014 - 22:32) *
Przerobilam rozne modele, sprobuje odszukac w necie bo pamiec juz nie ta. Aktualnie mam fryzure niewymagajaca specjalnie ceregieli wiec lece na jakies no name.

byłabym wdzieczna, dzięki
moko.
CYTAT(bb @ Mon, 25 Aug 2014 - 19:01) *
Roventa, zdecydowanie. Bo innych nie znam z autopsji icon_wink.gif

Tez mam roventę brush activ, kiedyś sporo używałam, ale od 2 lat przerzuciłam się na prostownicę z remingtona.
Dlaczego lokówko-suszarka jest aktualnie dla mnie beee, bo mam krótkie włosy i na najsłabszym kręceniu włosów, po prostu czuję, że mnie ta szczotka parzy.
Annie*
Używam Philips HP 8665. Mam długie, ciężkie włosy stąd używam tylko grubej nasadki. Ma regulację obrotów i temperatury. Posiadam ją od 1,5 roku. Póki co jest ok.
mlovea
dzięki, poczytam o nich
muszę się w końcu zdecydować, bo chcę sobie kupić za kasę urodzinową, a jakoś ta kasa zaczyna się rozchodzić na rzeczy dla dzieci... icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.