To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ginekolog Kielce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Chętnie poznam Waszą opinię na temat ginekologa, którego polecacie u którego się leczycie. chodziła któraś z Was do dr O. Gruszki?
Inanna
O, też chętnie poczytam. Chodziłam do Rokity, ale dałam sobie spokój cztery lata temu i od tamtej pory nie mam ginekologa.
Nitro
Ja od 5 lat chodzę do dra Kołodziejskiego - pracuje na Prostej. Nie mam żadnych zastrzeżeń, ciąże poprowadził bez zarzutu icon_wink.gif
Właściwie znam tylko lekarzy z Prostej (Grelewskiego, Maciejewskiego, Witczaka, Miśka...), z Czarnowa - Rokitę. Mnie jego zachowanie irytuje, moja przyjaciółka nie zamieniłaby go na żadnego innego.
rtonka
Ja chodzilam cala ciaze do Chamerskiego na nfz i prywatnie i bylo wszystko ok, tylko drogi jest.
Teraz chodze prywatnie do Niziurskiego i jestem zadowolona przynajmniej nie zdziera kasy z pacjentek.
Agula9
Tez chetnie poczytam, zapisalam sie do Witka na Nfz za m-c, potem poczytalam opinie i sama nie wiem, miala ktoras z nim stycznosc ? Podzielcie sie opinia, bo w sumie ile ludzi tyle opinii icon_smile.gif
rtonka
Agula gdzie Wit przyjmuje w kielcach ?
Agula9
Komed na Zapolskiej, bylas moze u niego, spoko jest?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.