To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zaginął czechosłowacki wilczak

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ketmia
Dostałam ostatnio informację, że z hotelu dla psów w Józefowie niedaleko Warszawy uciekła suka rasy czechosłowacki wilczak. Właściciela nie powiadomiono od razu po tym zdarzeniu, ponieważ "nie chciano mu psuć urlopu" 21.gif
Draszba, bo tak ma na imię suka, uciekła 4 sierpnia, a dopiero po dwóch tygodniach właściciele dowiedzieli się o tym fakcie. Prawdę mówiąc, nie można w 100% powiedzieć, czy ona rzeczywiście uciekła, bo wariantów może być więcej. Mogła zostać np sprzedana.
Podobno była widziana w okolicach Wesołej, ale w grę wchodzi również Sulejówek, Rembertów, Stara Miłosna, Otwock, Celstynów. Właściwie, to ona może być i jeszcze dalej, bo wilczaki są wytrzymałymi kłusakami.
Stąd moja prośba, żebyście zwracali uwagę na duże szare psy bardzo podobne do wilka. Może błąka się gdzieś albo ją ktoś przygarnął.
Mam też prośbę o wydrukowanie i rozwieszenie ulotek w Waszej okolicy.Ja nie mogę tego zrobić, mam za daleko icon_smile.gif. Im więcej osób włączy się w akcję, tym większa jest szansa na jej powodzenie. Szkoda psa przede wszystkim. Nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, że hotel nic nie zrobił w tej sprawie.

W każdym razie za znalezienie lub wskazanie miejsca pobytu psa jest nagroda 1000 zł
nr chipa 94 10000 12 87 13 99

Nr telefonu 504 425 406



A tu plakat do wydrukowania:

Ludek
icon_eek.gif Ja można od razu nie poinformowac właściciela. icon_eek.gif

Trzymam kciuki, żeby sunia sie znalazła.

Mam tez nadzieję, że hoel poniesie odpowiedzialność za zaistniała sytuację.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.