To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MŚ w siatkówce!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Lenka88
Dziewczęta, kibicujecie naszym? Oglądacie mecze w telewizji czy moze wybieracie sie na stadiony? Ja szczerze wierze w miejsce na podium naszych siatkarzy, miejmy nadzieje, ze najwyzsze! Są w swietnej formie i nawet ostatni mecz z Kamerunem nie zmienil mojego zdania na temat zwyciestwa w turnieju icon_wink.gif

macie swoich ulubionych siatkarzy? ;p Michal Winiarski <3
Dorott
nie oglÄ…dam...

polsat załatwił większość kibiców blokując kanał a nie stać mnie na dodatkowy abonament

więc niestety i z wielkim żalem nie oglądam icon_sad.gif

śledzę tabelę i cieszę się zwycięstwami ale nie mogę kibicować icon_sad.gif
Karol K.
W Cyfrowym Polsacie jest za darmo (oczywiście wliczone jest to w abonament). Ewentualnie można poszukać w Internecie transmisji, ale to chyba nie jest do końca legalne.
Sokolica
Kibicuję ale niestety nie mam gdzie oglądać icon_sad.gif chyba, że uda mi się wcisnąć na transmisję do kogoś kto ma taka możliwość. Ale to w weekendy, w tygodniu pracującym odpada.
Dorott
ja cyfrowego nie mam...poza tym nawet gdybym miała nie oglądałabym...nie potym co zrobili kibicom w kraju...

a w necie nie umiem znaleźć bezpłatnych icon_sad.gif
Ludek
Jakby ktoś miał linka do transmisji to ja też jestem chetna.
Dorott
CYTAT(Ludek @ Wed, 10 Sep 2014 - 12:34) *
Jakby ktoś miał linka do transmisji to ja też jestem chetna.



na darmowe/odkodowane transmisje chyba nie ma szans icon_sad.gif
jaAga*
CYTAT(Karol K. @ Wed, 10 Sep 2014 - 11:07) *
W Cyfrowym Polsacie jest za darmo (oczywiście wliczone jest to w abonament). Ewentualnie można poszukać w Internecie transmisji, ale to chyba nie jest do końca legalne.

Nie wiem czy nielegalne, ale ja oglÄ…dam, skoro siÄ™ da 29.gif .
Nie wiem na jakiej stronie (mąż obsługuje laptopa i podłącza do tv), ale się dowiem i napiszę na pw.
Oczywiście kibicuję, wierzę w sukces...choć mąż co chwilę burzy ten mój optymizm 21.gif.
ulla
CYTAT(Karol K. @ Wed, 10 Sep 2014 - 09:07) *
W Cyfrowym Polsacie jest za darmo (oczywiście wliczone jest to w abonament). Ewentualnie można poszukać w Internecie transmisji, ale to chyba nie jest do końca legalne.



Oglądanie nie jest nielegalne. Być może ktoś to umożliwia z naruszeniem prawa, więc on działa nielegalnie, ale oglądanie już nie jest niczym prawnie obciążone.
Dorott
CYTAT(jaAga* @ Wed, 10 Sep 2014 - 15:40) *
Nie wiem czy nielegalne, ale ja oglÄ…dam, skoro siÄ™ da 29.gif .
Nie wiem na jakiej stronie (mąż obsługuje laptopa i podłącza do tv), ale się dowiem i napiszę na pw.
Oczywiście kibicuję, wierzę w sukces...choć mąż co chwilę burzy ten mój optymizm 21.gif.


mogę się uśmiechnąć icon_smile.gif
Sokolica
To gdzie w necie można obejrzeć jako taką transmisję?
oliweczkas
Ja mam polsat wiec ogladamy. Nie rozumiem czemu tak warcza na polsat zaplacili olbrzymie pieniadze za prawa do transmisji i dlaczego maja dawac darmo wszystkim. Ja place prawie 50 zl miesiecznie za abonament polsatu. Tvp tez mogla kupic a oni tylko o abonament umieja wolac.
Pilawianka
Oliweczko, co do tego, że TVP mogło kupić mistrzostwa, poczytaj proszę wypowiedź rzecznika TVP tu
Polsat moim zdaniem decyzją o kodowaniu strzelił sobie w kolano.
Nie widziałam 2 meczy, bo padł nam laptop (to przyspieszyło decyzję o kupnie nowego).
Wczoraj mało na zawał nie zeszłam, oglądając końcówkę.

Argentyna wygrała dziś z USA, więc zrobili nam prezent i wchodzimy do 6. Mam nadzieję, że nie rozluźni to za bardzo naszych i wygrają dzisiejszy mecz.
jaAga*
No i wygrali icon_wink.gif!
Dorott
Oliwczka chyba nie do końca wiesz jak było...


ja przez ostatnie dwa mecze prawie na zawał zeszłam...icon_smile.gif hihihihi
jaAga*
Oj ja też, mocno stresujący weekend jak dla mnie. W sobotę miałam to szczęście oglądać mecz na dużym ekranie (koleżanka wykupiła abonament) i to były super emocje, wczoraj już niestety musiałam wrócić do mojego zrywającego się obrazu w necie...ale emocji też nie zabrakło.
Tylko co teraz jak trafiliśmy na grupę "śmierci"?
Dorott
CYTAT(jaAga* @ Mon, 15 Sep 2014 - 09:50) *
Tylko co teraz jak trafiliśmy na grupę "śmierci"?


też się boję icon_wink.gif ale wierzę icon_smile.gif
ulla
CYTAT(jaAga* @ Mon, 15 Sep 2014 - 07:50) *
Tylko co teraz jak trafiliśmy na grupę "śmierci"?



Nie jesteśmy na straconej pozycji. W jakimś sensie to jest dosłownie grupa śmierci - czyli każdy ma realne szanse, nikt nie może liczyć na to, że rywal jest słabszy, na pewno go pokonamy (nawet jeżeli teoretycznie/praktycznie jest słabszy, to na poziomie, stanowiącym poważne zagrożenie).
Polska też je ma - znaczy szanse.
Sokolica
Polsat kupił prawa do transmisji ale Mistrzostw nie organizuje, nie płaci za organizację. Organizuje państwo, czyli płacimy my wszyscy. Niestety choć płacimy wszyscy to nie wszyscy mamy mozliwość obejrzenia.
Polsat nie dość, że zarabia grube miliony na reklamach to jeszcze chce sobie dorobić na płatnych transmisjach...
Ale póki co polskie prawo na to pozwala, więc...

Grupa śmierci rzeczywiście nas dopadła ale zobaczymy czyja to będzie śmierć. Ja wierzę, że nasi przejdą dalej. Szanse są icon_smile.gif
jaAga*
No jasne, że są i ja również wierzę w naszych. Zresztą w tym roku (jak powiedział Antiga) wygraliśmy już i z Brazylią i z Rosją, więc kciuki zaciskam!
pomidorro
JaAga- dawaj na pw icon_smile.gif mi bardzo brakuje oglÄ…dania meczy ... abonamentu nie wykupiÄ™!
Sokolica
No właśnie - jaAga, czy mogę prosić o linka na pw do transmisji? Grzecznie proszę icon_biggrin.gif
Antoniusz
JaAga niesmialo prosze tez o linka icon_smile.gif
Mam nadzieje ze bedzie dzialal za granica...
jaAga*
Ale emocje! Chyba nie zasnÄ™.....
Sokolica
Oooo emocje były. Tez nie mogłam później zasnąć. Ale super było icon_biggrin.gif
Pilawianka
Mało na zawał wczoraj nie zeszłam, jak na końcówce koleżance u której byłam zerwało połączenie i o wyniku dowiadywałam się z relacji na wyborczej. Też spać później długo nie mogłam.
Dziś wyjątkowo mocno będę trzymała kciuki za Rosję. Ich dzisiejsza wygrana to nasza wielka szansa.
ulla
CYTAT(Pilawianka @ Wed, 17 Sep 2014 - 17:48) *
Ich dzisiejsza wygrana to nasza wielka szansa.



A ich przegrana to dla nas wyzwanie.

Trzymam kciuki za jutrzejsze wyzwania icon_smile.gif
Dorott
no to oby do 20:00

nie ogę się doczekać

trzymajcie kciuki mooocno!!! icon_smile.gif ja już zaciskam icon_wink.gif
jaAga*
Ale będą emocje!
Dorott
oglÄ…dacie?
właśnie Ary Graca, szef FIVB przeprowadził rozmowę z sędziami meczu Polska - Rosja...ciekawe czemu?
ajlonka
my z mężem narazie tylko wyniki na necie czytamy.
jaAga* Sokolica pomidorro poratujcie na prv linkiem do transmisji 06.gif
ulla
Juupi icon_smile.gif icon_smile.gif
jaAga*
Ale super!
Tylko czemu tacy wierni kibice muszą oglądać mecz naszej reprezentacji w katarskiej telewizji icon_wink.gif.
Dziś mi polska transmisja się zrywała i musiałam przełączyć na Katar.
Naz
Ale super co?
Może więcej info dla niezorientowanych, nieoglądających i nieczytających nie-wiernych kibiców? icon_wink.gif
Sokolica
jaAga, a ta katarska strona to jaka? Bo wszystkie transmisje jakie wczoraj złapałam rwały się i do kitu się oglądało...
Ajlonka, mogę Ci dac linki z których oglądałam ale kiepskie były wczoraj więc nie polecam :/
Pilawianka
Sokolica oglądałaś z tych moich? Mi wczoraj nic się nie rwało, nie zawieszało i jakoś dużo tych linków do wyboru było. Mam nadzieję, że w sobotę też tak będzie.
Niesamowite emocje.
Teraz mecz z Niemcami.
jaAga*
Katarska była na www.livego.me/channel/2328 - ale nie wiem czy codziennie pod tym samym adresem jest icon_wink.gif.
Pilawianka podziel siÄ™ swoimi icon_wink.gif.
Dorott
nam wczoraj też mocno przerywało...ciężko się tak ogląda ale lepsze to niż czytanie na onecie icon_wink.gif
Ludek
Ja też wczoraj usiłowałam obejrzeć na livetv.sx, z tej pierwszej pozycji, która sie pokazuje powejściu ba live, przy pozostałych każe mi coś instalować i kicha. Tak sie rwało, że zrezygnowałam.
Pilawianka
No ok, to chyba nie jest nielegalne icon_wink.gif
My oglÄ…damy na meczelive.tv
Wybiera się mecz i pojawiają się linki do transmisji. U mnie działają super, mój przyszły teść oglądał tą samą transmisję na innym komputerze i go wywalało, więc nie wiem od czego to zależy.

Nie mogę się doczekać meczu z Niemcami.
jaAga*
Jakby ktoś nie doczytał to niemiecka telewizja satelitarna Sport1 ma pokazać na żywo oba mecze, półfinałowy Polska-Niemcy i finał, w którym jak wszyscy mamy nadzieję Polska się znajdzie icon_smile.gif.
Agnes84
Jeeeeeeest!!!!! icon_smile.gif
Pilawianka
Co za emocje. Na koniec poryczałam się z nerwów i ze szczęścia.
Mamy medal!
Oglądałam dziś wszystkie 3 mecze ale po naszym chyba dziś nie zasnę.
Znów, tak jak 8 lat temu zagramy finał z Brazylią. Wierzę, że tym razem to my wygramy.
ulla
CYTAT(Pilawianka @ Sat, 20 Sep 2014 - 20:51) *
Znów, tak jak 8 lat temu zagramy finał z Brazylią. Wierzę, że tym razem to my wygramy.


Niestety to nie kwestia wiary. Wygramy albo nie, bo wygra lepszy (niekoniecznie rzeczywiście lepszy obiektywnie, ale mający lepszy dzień, więcej szczęścia itp.), ale i tak mamy powody do dumy. Pokazali się z jak najlepszej strony.
A Brazylia jest trudnym przeciwnikiem, więc możliwe jest każde rozwiązanie.
Ale ja wierzę w trudne rozwiązania, więc mam nadzieję icon_smile.gif
ajlonka
jaAga* dzięki za linka.
Wczorajszy mecz a właściwie wyniki podglądaliśmy na weselu. Każdy wygrany sen był głośno nagradzany przez wszystkich weselników. A pan młody-wielki kibic, na znak wsparcia dla naszej reprezentacji miał do ślubu czerwony cylinder, czerwony krawat a po uroczystości kościelnej i pierwszym tańcu strój dopełnił czerwonymi butami icon_smile.gif

Dziś z mężulem mamy w planie uśpić dzieciaki przed początkiem meczu i oglądamy w necie - no chyba, że Polsat się zmiłuje nad narodem icon_wink.gif
Naz
No to się zmiłował icon_wink.gif
Pilawianka
CYTAT(ulla @ Sun, 21 Sep 2014 - 00:06) *
Niestety to nie kwestia wiary. Wygramy albo nie, bo wygra lepszy.

Wiem, że to nie kwestia wiary. Siatkówką interesuję się od lat, nie tylko z okazji mietrzostw.
Wygra lepszy ale cóż ja mogę zrobić, jak nie wierzyć i kibicować?
W 2006 wyszliśmy do finałowego meczu ze spuszczonymi głowami a mecz przegrali już w szatni, bo przecież wielka Brazylia. Czas wyjść z podniesioną głową i wygrać. Jak nie teraz to kiedy? Gramy u siebie, przy wielkim wsparciu kibiców z Brazylią, która nie jest w swojej najlepszej formie (oni zawsze są groźni, wiem).
Wygra lepszy a każdy wynik będzie dla nas sukcesem. Wielki szacun, za wczorajszy mecz, który wygrali mimo nie oszukujmy się, niezbyt dobrej gry.

Dzisiejszy mecz zostanie odkodowany, więc można go zobaczyć w tv icon_smile.gif
szczurki2
Polska !!! POlska!!!
Sokolica
Hurrraaaaaaaa!!!!!!!!:D:D
Dorotka25
Emocje do samego końca! Pięknie było.
Dziękujemy!!!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.