To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie zorganizować urodziny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanna.koss73
Zastanawiam się, gdzie zorganizować imprezę dla 4latki. Na kulkach, w domu z animatorem, może w pizzerii? Jeśli na kulki, to gdzie są jakieś na Pradze? A może znacie jakichś fajnych animatorów? Ja szukając animatora gdzieś się natchnęłam na [edit:moderacja] może ktoś coś o nich wie? A może urodziny w kinie? Już sama się miotam. Pomóżcie
Trio
Jest tego mnóstwo, ja robiłam research w sieci i wysłałam maile z zapytaniem, na kilka dostalam odpowiedź i wybrałam to co wydało mi najkorzystniejsze, no i z terminami jest różnej to warto z wyprzedzeniem o tym pomyśleć.
mopkat
my do tej pory robilismy w domu, i tak jak jest duzo ludzi to jest fajnie, moze jak mala podrosnie to o czyms poza pomyslimy, ale ostatnio widzialam urodzinki w kinie luna, film dla dzieciakow i zabawa przed sala
Berenika88
CYTAT(mopkat @ Mon, 27 Oct 2014 - 13:49) *
my do tej pory robilismy w domu, i tak jak jest duzo ludzi to jest fajnie, moze jak mala podrosnie to o czyms poza pomyslimy, ale ostatnio widzialam urodzinki w kinie luna, film dla dzieciakow i zabawa przed sala


My też robimy najczęściej urodzinki w domu i nawet teraz wymyśliliśmy, żeby może wszystkie dzieci się poprzebierały i mój Filip strasznie chciał wyglądać elegancko także zamówiłam mu nawet specjalną marynarkę coś jak ta [edit: moderacja] także prezentował się świetnie icon_smile.gif
eluniia
Moja siostra ostatnio organizowała urodziny w sali zabaw, no ale miała ten plus, że to było u jej koleżanki, więc dogadały się co do kwoty. Mogła przynieść swój tort, napoje i kanapki. Dzieci bawiły się przez 3 godziny, szalały, a opiekunki puszczały fajne piosenki, zorganizowały parę zabaw wspólnie icon_smile.gif) Dużo było dzieci, więc też lepiej niż mają szaleć w domu/mieszkaniu i przynajmniej nie trzeba sprzątać icon_smile.gif))
Marta_n
Cześć,
Sale zabaw są fajne ale chodzę tam z córką na każde urodziny na które jest zaproszona, więc gdy we wrześniu planowałam czwarte urodziny córki chciałam coś innego. wink.gif
Znalazłam urodziny na ściance wspinaczkowej [edit: moderacja] super zabawa i przystępna cena!!!, dla rodziców dużo miejsca. POLECAM
[edit: moderacja]
Pozdrawiam
Marta
Agnieszka AZJ
Urodziny na ściance wspinaczkowej dla czterolatka ??? icon_eek.gif
agnese
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 13 Nov 2014 - 23:32) *
Urodziny na ściance wspinaczkowej dla czterolatka ??? icon_eek.gif


nie na topie jesteÅ› icon_razz.gif
Pogoda
Hmmm, z ręką na sercu powiem, że moja czteroletnia Majka byłaby zachwycona urodzinami "na ściance".
Jej siostra jeszcze bardziej.

Obawiam się jedynie, że niektórzy potencjalni goście a już na pewno ich rodzice mogliby mieć jakieś "ale" icon_wink.gif.
ulka3
to gdzie ty jej 18- stke zorganizujesz?icon_smile.gif najlepiej w domu z rodzina icon_smile.gif
agniecha018
Witajcie dziewczyny wink.gif , ja właśnie zmagam się z tym samym problem, mieszkam w Katowicach i niedługo zbliżają się 5-te urodziny mojej córci. Czy któraś z Was poleca jakieś ciekawe miejsce? Chodzi mi o to aby było ciekawie, miło, edukacyjnie jak i nie bardzo drogo. z góry dziękuję za odpowiedź.
savona
Ja chce zorganizować swojej córce urodziny w pizzerii:) Dzieci pod okiem instruktorów przygotowują same pizze, dobierają składniki, a później oglądają proces pieczenia i mogą zjeść własnoręcznie przygotowaną pizzę. Nie jest to może najzdrowsze jedzenie, ale bez przesady, raz na jakiś czas można.
Agnieszka AZJ
Dwulatce ???
salamina
a może imitacja amerykańskiego kinderbalu? pozapraszaj rówieśników córy z rodzicami, nie musisz wynajmowac klauna - wystarczy jak poprosisz kogoś znajomego (brata, sąsiada, kumpla) by przebrał się w jakieś kolorowe ciuchy i umalował twarz, nadmuchaj balony, zrób ciasteczka i zabawa na całego icon_wink.gif dzieciaczki mogą na przykład mieć taką zabawę, że będą rysowały klauna i bedzie konkurs na najładniejszy rysunek icon_wink.gif albo będą lukrem i kolorwymi cukiereczkami ozdabiały ciasteczka zrobione przez Ciebie icon_wink.gif wydaje mi się że niewielkim kosztem , bz wynajmowania czegokolwiek i kogokolwiek, nie musi być dużo ludzi a bedziie wesoło icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.