To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

za moją siostrę i ich marzenia.....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iśka
Dziewczyny trzymajcie proszę kciuki, pomyślcie, pomódlcie się za moją siostrę. Trzecia próba invitro, zmienili ośrodek, są na drugim końcu Polski, transfer jutro, albo w poniedziałek &&&
Pilawianka
Pomyślę o nich. Powodzenia!
moko.
Za spełnienie marzeń, kciuki odpalone
sonia18a
Oby sie udalo icon_smile.gif kciuki zacisniete!
mamucia
Trzymamy kciuki
dorsim
Trzymam kciuki &&&&&&&&
komunikacja24
Ja również trzymam kciuki,spełnienia marzenia kochani:)
Agula9
&&& zaciśniete, powodzenia, oby się udało!!!
milutka
Trzymam mocno &&&
As-ia
I Ja też trzymam &&&&
Agnieszka_82
Ja też mocno trzymam kciuki &&&& czekam na dobre wieści !
Iśka
Bardzo, bardzo dziękujemy. Wrócili, czekamy............ Równocześnie zaczynają "swoją" drogę w ośrodku adopcyjnym
milutka
CYTAT(Iśka @ Fri, 19 Sep 2014 - 19:28) *
Bardzo, bardzo dziękujemy. Wrócili, czekamy............ Równocześnie zaczynają "swoją" drogę w ośrodku adopcyjnym



icon_smile.gif moja droga do macierzyństwa skończyła się na adopcji icon_smile.gif Ale trzymam kciuki aby siostrze udało się teraz icon_smile.gif
aniakuleczka
Milutka, jak to SKOŃCZYŁA się?
Dorott
CYTAT(aniakuleczka @ Tue, 23 Sep 2014 - 12:14) *
Milutka, jak to SKOŃCZYŁA się?


Ania skończyła w sensie, że czekają na adopcję nie podejmują już innych prób icon_smile.gif IMHO


a kciuki zaciskam
milutka
CYTAT(Dorott @ Tue, 23 Sep 2014 - 12:01) *
Ania skończyła w sensie, że czekają na adopcję nie podejmują już innych prób icon_smile.gif IMHO
a kciuki zaciskam



dokładnie icon_smile.gif Jak zadzwoni TEN telefon to na pewno pierwsze co napiszę na maluchach icon_wink.gif
malgog
Iska trzymam kciuki za siostrę i jej marzenia icon_smile.gif

Milutka jak zobaczyłam Ciebie na wątku to czekałam na lepsze wieści...nieustająco czekam i ja na ten telefon icon_smile.gif
Nitro
Iśka, trzymam mocno kciuki za Siostrę &&&&&!
Milutka, za Was też, od początku. Dlaczego to tak długo trwa? 32.gif marzy mi się źebyś napisała że to JUŻ.
milutka
CYTAT(Nitro @ Sat, 27 Sep 2014 - 17:56) *
Iśka, trzymam mocno kciuki za Siostrę &&&&&!
Milutka, za Was też, od początku. Dlaczego to tak długo trwa? 32.gif marzy mi się źebyś napisała że to JUŻ.



Brak dzieci wolnych prawnie, a jak są, to są bardzo chore.


Iśka kiedy testują? bo to już 12 dni od transferu, jak dobrze liczę?
milutka
Iśka jak tam siostra?
komunikacja24
No właśnie...czekam na wieści i z całego serca trzymam kciuki.....
Iśka
32.gif
No i nie udało się................... było dalej niż wcześniejsze próby, mluszek zagnieździł się, serduszko biło, poroniła w 8 tyg
Tak mi cholernie żal
Iśka
12 października (w urodziny mojego syna) siostra powiedziała mi że się udało, 4 dni później była już w szpitalu.

Dziękuję wszystkim, trzymajcie dalej za drogę, jakąkolwiek wybiorą (bądź która ich wybierze)

milutka trzymam kciuki za telefon
zachwycona
&&&
milutka
Iśka przykro mi icon_sad.gif trzymam nadal za nich kciuki &&&
iza1982
powodzenia dla siostry! niech dzielnie walczą, niezależnie, którą ścieżką pójdą &&&&&
komunikacja24
Ojejciu a tak mocno im kibicowałam.... 32.gif
Trzymam kciuki za ich drogę i aby szczęście o jakim marzą zagościło w ich życiu...
Iśka
Hej hej! Kciuki potrzebne&&&
Siostra po ostatniej próbie, dwa zarodki się zagnieździły. Tym razem wszystko wydaje się być ok. Serduszka biją (8 tydz). Lekarz też kazał jej przyjść za 3 tyg,a wcześniej, jak wyniki były mniej optymistyczne, to chodziła co tydzień. Badanie bety robiła 2 razy-wynik bardzo wysoki, no ale maluchy są dwa. Dzień zaczyna spotkaniem z WC, więc hormony szaleją. Siostra boi się cieszyć, po tylu próbach, ciągle ma wrażenie,że coś znowu będzie nie tak.
A ja mam taką wiarę,że teraz, przy tej ostatniej już próbie, uda się..........&&&

milutka
Trzymam icon_smile.gif
Naz
Też trzymam, a co.
Tamara79
Też kibicuję
Iśka
Dziękuję dziewczyny przytul.gif
Pilawianka
Ja również bardzo mocno trzymam kciuki i kibicuję.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.