To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moda dziecięca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pamika
Krótka piłka Moi drodzy..... co sądzicie o tego typu sytylizacji dla kilkuletniej dziewczynki:edit: moderacja? Genialna, czy jednak troche za bardzo postarza? icon_smile.gif Bo z jednej strony warto ubierać dzieci modnie, choćby po to żeby nie czuły się jakoś "gorzej" od rówieśników. Ale z drugiej...czy warto w przypadku tak małych dzieci przywiązywać tak dużą wage do ubrań? 08.gif
malgosia1968
pomysł to miałaś ze swoim spamem no i przesadziłaś 37.gif
renata19750702
Nie wiem, czy warto przywiązywać uwagę do ubrań, ale warto do estetyki ubierania.
Uważam na przykład, że jeśli 8-latkowi będziemy zakładać notorycznie skarpety do sandał, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w dorosłym życiu będzie jet też zakladał.
Co do zdjęcia z linka: bardzo mi się podoba to zestawienie, uważam, że nie jest zbyt dorosłe dla dziewczynki.
renata19750702
CYTAT(malgosia1968 @ Wed, 17 Sep 2014 - 10:30) *
pomysł to miałaś ze swoim spamem no i przesadziłaś 37.gif


Patrz Małgosia, a ja odpisałam, bo nie zauważyłam, że to spam icon_smile.gif Trudno, aczkolwiek sama byłabym ciekawa, jak zapatrują się na to inne mamy.
Ewcia!
To my sprawiamy, że dziecko kilkuletnie może czuć się gorzej od rowieśników z powodu " niemodnego" stroju. szkodliwe porownywanie. I my kształtujemy gusty. Ta jest trochę stara - malutka. I nosi złe plastikowe buty. Oraz kurtkę wyłącznie dla szpanu.
renata19750702
CYTAT(Ewcia! @ Thu, 18 Sep 2014 - 12:42) *
I nosi złe plastikowe buty. Oraz kurtkę wyłącznie dla szpanu.


Ewcia, Ty tak serio? Plastikowe buty? Przecież na zdjęciu widać tylko baleriny, a nie czy to plastik. Poza tym spora grupa rodziców kupuje dzieciom "plastik", bo nie stać ich zwyczajnie, na skórzane buty. Kurtka jest fajna 08.gif będę niepokorna icon_smile.gif
Ewcia!
Jesli już się kupuję kurtkę "skórzaną " kilkulatce, to na buty nie niszczące stóp też chyba tego kogoś stać. Mówimy o dziecku rozumiem 3-7 lat.
bb
CYTAT(renata19750702 @ Wed, 17 Sep 2014 - 12:33) *
Uważam na przykład, że jeśli 8-latkowi będziemy zakładać notorycznie skarpety do sandał, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w dorosłym życiu będzie jet też zakladał.


Ewentualnie pojdzie w druga strone, w mysl zasady "na zlosc mamie odmroze sobie uszy" 04.gif
bb
CYTAT(Ewcia! @ Thu, 18 Sep 2014 - 15:15) *
Jesli już się kupuję kurtkę "skórzaną " kilkulatce, to na buty nie niszczące stóp też chyba tego kogoś stać. Mówimy o dziecku rozumiem 3-7 lat.



eeee zalezy gdzie
w takiej Grecji np markowe (porzadne) buty dzieciece znacznie drozsze niz sieciowkowa kurteczka skorzana 06.gif
renata19750702
CYTAT(Ewcia! @ Thu, 18 Sep 2014 - 13:15) *
Jesli już się kupuję kurtkę "skórzaną " kilkulatce, to na buty nie niszczące stóp też chyba tego kogoś stać. Mówimy o dziecku rozumiem 3-7 lat.


Ewcia, ale coś się tak uparła, że są z plastiku... może są ze skóry, a kurtka też może być z plastku... 29.gif
renata19750702
Konstruktywna ta dyskusja, ale miałam masakrę w pracy i chyba muszę odreagować 04.gif
Ewcia!
No własnie, mlyn na wodę spamerki icon_wink.gif
Buty maja ćwieki więc z automatu zalatują eee taniochą 29.gif
Kurtka z plastiku to dopiero ałtfit - na pewno blogerska


Ps bo ja starej dsty konserwa jestem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.