To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zakupy na tchibo.pl

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Zamówiałam na tchibo dwie rzeczy w cenie promocyjnej z rabatem. Ale najprawdopodobniej w butach Piotr sie utopi - wieczorem zmierzę - i będę je musiała zamienić na mniejsze. Czy ktos sie orientuje, czy jesli je wymienie to te nowe będa w cenie promocyjnej ( ztym rabatem) i będę musiała zapłaci tylko za odsyłkę i ponowne przysłanie. Czy zwróca mi na konto cenę z rabatem, a będę musiała zapłcić zwykłą. Dodam, że jest to ten sam model.
bb
Tchibo. Szybko odpowiadaja.
A generalnie rozmiarowke maja wielka.
jaAga*
Wymienią w tej samej cenie. Ja mam zresztą bardzo pozytywne o nich zdanie, już dwa razy załatwili moje reklamacje (poniekąd z mojej winy) na moją korzyść- szybko i bezboleśnie. Jakoś tak dbają o klienta icon_wink.gif.
bb
A tak, podpisuje sie po troska o klienta.
Z tchibo to mam w ogole dziwnie jakos icon_wink.gif w sklepie stacjonarnym zwykle nic mi sie nie podoba a w necie klikam I kupuje I jestem zadowolona. Nawet moja grecka tesciowa sie przekonala I z duma nosi kurtke I kozaki od nich. Bo zagraniczne.
Adriannna
Mam dokladnie tak samo jak bb. Doswiadczenie z tchibo bardzo dobre z tym ze wszystko prawie kupione online...za to w ich sklepie podczas ostatniego pobytu w PL (a byma przez miesiac wiec widzialam 4 zmiany towru) kupila...wieszaki dla dzieci 29.gif Albo ja mam pecha jak do ich sklepow chodze, albo nie wiem co...
bb
Witaj w klubie, Ado icon_wink.gif
Myslalam, ze tylko ja taka skrzywiona bo ludzie zazwyczaj maja odwrotnie w temacie net/real przeciez...

PS_ co ostatnio fajnego zaklikalas? 29.gif
lena77
No i co ciekawe, przy spodniach nie podaja dl nogawki. Mi niewiele rzeczy pasuje z Tchibo bo rzadko mają xs. Teraz kliknełam i zamówiłam spodnie i bluzę do biegania bo w ofercie było xs ale nie wiem jak bedzie z długoscia tych spodni. Rozmiarówka jest bardzo zawyzona; zwykle noszę s a czasem m ale pierwszy raz zamowilam u nich rozmiar m i byla to duza L. Nie musiałam odsyłac bo udało mi sie sprzedac kolezance.
bb
CYTAT(lena77 @ Sat, 04 Oct 2014 - 14:22) *
No i co ciekawe, przy spodniach nie podaja dl nogawki. Mi niewiele rzeczy pasuje z Tchibo bo rzadko mają xs. Teraz kliknełam i zamówiłam spodnie i bluzę do biegania bo w ofercie było xs ale nie wiem jak bedzie z długoscia tych spodni. Rozmiarówka jest bardzo zawyzona; zwykle noszę s a czasem m ale pierwszy raz zamowilam u nich rozmiar m i byla to duza L. Nie musiałam odsyłac bo udało mi sie sprzedac kolezance.


Oj tak, rozmiarowke maja dziwna, zawyzona co jednakowoz ....fajnie wplywa na ego...jak czlowiek chodzacy w L-kach nagle sie topi w M-ce np 06.gif

Na spodniach do biegania juz sie przejechalam. Nogawki krotkie a gory szerokie. NO i to wkurzajace 36/38 albo 40/42 podczas gdy sie nosi 38/40.

Ale dziecinne super I nie do zdarcia. Tudziez kurtki/softshelle w pojedynczych rozmiarach damskie.
lena77
CYTAT(bb @ Sat, 04 Oct 2014 - 15:08) *
Na spodniach do biegania juz sie przejechalam. Nogawki krotkie a gory szerokie. NO i to wkurzajace 36/38 albo 40/42 podczas gdy sie nosi 38/40.

Ale dziecinne super I nie do zdarcia. Tudziez kurtki/softshelle w pojedynczych rozmiarach damskie.



Kurcze, nie zalamuj mnie z tymi spodniami. Sie ucieszyłam, ze mogę kupic za mniej niz 100 zł bo wszelkie markowe to w okolicy 200 zl są. No za 200 mam kupic gacie do biegania? 29.gif.

A dziecięce, faktycznie są swietne. softshelle przepiękne i dobre gatunkowo.
Adriannna
Ostatnio nic nie zaklikalam, bo wyjechalam z PL i wroce pewnie dopiero za jakies 1,5 roku wiec na zapas kupowac nie chce. Ale zawsze "szaleje" na pol roku przed wyjazdem do PL i wtedy klikam. Wlasnie szczegolnie dzieciece. Kupilam np. Sophie 2 lata temu bluze polarowa. Genialna. Ani nie stracila koloru, ani fasonu. Ani sie nie kuluje. No nic z nia sie nie dzieje, a uzytkowana byla i to bardzo. Teraz juz troche przykrotka, ale jak zimno to mloda tylko w niej chce chodzic.

Spodnie - niestety podobnie - zawsze szerokie i za krotkie - dla mnie przynajmniej...no i chyba pecha do spodni mam jakiegos bo mi sie wydaje ze sie zbiegaja...ale tylko te dla doroslych. Ale np. pizamy u nich kupilam fajne, poza tym wszelkie sprzety dla dzieci do rysowania, zabaw manualnych bardzo fajne no i te wspomniane wieszaki - cenowo rewelacyjne, jakosciowo rowniez. Tutaj zaplacilabym za nie krocie.

Edit: Taki maly OT - troche mnie na forum nie bylo i teraz po powrocie rzucila mi sie w oczy przeogromna ilosc spamu ktora forum zalewa. Co watek to jakis wpis. Irytujace jest to musze przyznac :/
bb
CYTAT(lena77 @ Sat, 04 Oct 2014 - 16:09) *
Kurcze, nie zalamuj mnie z tymi spodniami. Sie ucieszyłam, ze mogę kupic za mniej niz 100 zł bo wszelkie markowe to w okolicy 200 zl są. No za 200 mam kupic gacie do biegania? 29.gif.

A dziecięce, faktycznie są swietne. softshelle przepiękne i dobre gatunkowo.


Moze bedziesz miala wiecej szczescia. Ja z zeszlorocznej kolekcji biegowej mam spodnie do.... szafy a nie do biegania.
Na moje 175 cm nie moge dobrac, zawsze woda w piwnicy 32.gif

Ale softshell na narty mam super i nie oddam 29.gif

I fajne baleriny oklejone sloma, taka wersja lux espadryli.

Kusza mnie te tegoroczne cieplochlonne legginsy do biegania, w sumie moze latwiej dobrac bo w razie czego lydke sie skarpeta zakryje?
Ciocia Magda
CYTAT(bb @ Sat, 04 Oct 2014 - 17:16) *
Moze bedziesz miala wiecej szczescia. Ja z zeszlorocznej kolekcji biegowej mam spodnie do.... szafy a nie do biegania.
Na moje 175 cm nie moge dobrac, zawsze woda w piwnicy 32.gif

Bo oni dla mnie szyjÄ… - na 165cm 06.gif

Pilawianka
Spodnie faktycznie mają krótkie. Ja mam 173 cm i niestety spodni w Tchibo nie udało mi się kupić dobrych. Za to krótkie spodenki (odkupione od bb icon_smile.gif ) to jedne z moich ulubionych.
Mam od nich kurtkę p/deszczową (na każdą pogodę, czy jakoś tak się zwała) i ją uwielbiam. Wszystkie wypady w góry ze mną zalicza i jeszcze mnie nie zawiodła.
semi
tez lubię tchibo i równiez pozytywnie zalatwiałam u nich rekalmację-wysłali mi strój bez ozdobnej kokardki. poprosiłam o dosłanie kokardki, okazało się, że nie mieli już tych strojów więc zwrócili mi pieniądze informując jednocześnie, ze stroj mam sobie zatrzymać. Do tej pory go uzywam.

Natomiast bardzo mnie złości ich rozmiarówka butów dziecięcych-Tosia nosi w tej chwili 29. 28/29 jest za male, natomiast w 30/31 się topi. Szkoda.
bb
O tak, szorty letnie i zimowe maja super (pIlawianki, dokupilam sobie czarne icon_wink.gif, a i dlugosc nog nie ma w sumie znaczenia icon_wink.gif
Pizamy maja fajne. Plecaki tez, te najprostsze najbardziej wytrzymale (polkolonie, obozy, wycieczki wszelakie).
lena77
donoszę, ze spodnie do biegania leżą na mnie idealne-czyli spodnie xs w tchibo są na osobe mierzącą do 167 cm
bb
oooo...lena77...a ktore dokladnie? spodnie czy legginsy? ocieplane? mozesz zalinkowac (na PW albo tutaj, nie wiem?)

Dzis mi tak przewialo cztery litery I lydki w bawelnianych legginsach na trasie, ze musze cos kupic na te swoje 175cm (M-ka?)
Gory mam opanowane (juz sie przekonalam do tych sztucznych, tfu: technicznych, koszulek) ale z dolami wciaz mam problem.
lena77
https://www.tchibo.pl/spodnie-sportowe-p400055191.html

szkoda, ze nie sá tzw. cieplochronne icon_smile.gif
bb
No szkodam ja chyba jakies ciepeljsze powinnam nabyc.
A tak z ciekawosci jeszcze...wzielas XS czyli ichniejsze 32/34, jaki rozmiar nosisz normalnie (dol)?
Bo znowu kurcze jest to 36/38 a potem juz 40/42 a ja 38/40 nosze......
lena77
CYTAT(bb @ Thu, 09 Oct 2014 - 13:30) *
No szkodam ja chyba jakies ciepeljsze powinnam nabyc.
A tak z ciekawosci jeszcze...wzielas XS czyli ichniejsze 32/34, jaki rozmiar nosisz normalnie (dol)?
Bo znowu kurcze jest to 36/38 a potem juz 40/42 a ja 38/40 nosze......



Najczesciej 36, czasem 34 rzadko 38 icon_smile.gif nie wiem czy pomoglam. Moze napisze tak: spodnie np. rurki ze strechem nosze 34, bez strechu 36, bluzki 34 i 36 (bezpiersna jestem). zdarza sié, ze 38 ale to dotyczy najczesciej swetrow i zimowych kurtek. wzrost 167 waga: ok. 55 kg icon_smile.gif

ja raz wziélam bluzke 36/38 i topilam sie w tym to byla standardowa L. te spodnie xs to 34/36 na pewno nie 32 bo w swojej szafie nie mam ciuchów w rozm. 32
bb
ehhhh chyba poszukam gdzie indziej jednak bo juz mam jedne spodnie do biegania w szafie od nich. Do wszystkiego tylko nie do biegania sie nadaja. No chyba, ze na starosc jak mnie ku ziemi bardziej skieruje I nie bede juz miala tych 175 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.