To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Strona internetowa a potencjalni klienci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meddy
Witam. Chciałbym się Was zapytać, czym się kierować wybierając wygląd strony internetowej przedstawiającej firmę. Prowadzę niewielką firmę z branży usługowej i chcąc dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów zamierzam zlecić stworzenie strony. Sprawa wydawała by się prosta, bo na [edit: moderacja] znalazłem wzory projektów różnych stron, chciałbym się jednak dowiedzieć, na co Wy zwracacie bądź zwrócilibyście uwagę przeglądając stronę kogoś, z kogo usług mielibyście skorzystać. Co wy Was przyciągnęło do skorzystania, a co sprawiłoby, że zaczęlibyście się rozglądać za czymś innym? Wiem, że są różne opinie na te tematy, dlatego chciałbym się zapoznać z ich jak największą liczbą. Mnie np. zniechęca od razu czcionka new times romana, nie wiem dlaczego, ale tak już mam icon_smile.gif A jak jest z Wami?
Karol K.
Z takimi pytaniami to chyba nie na tym forum icon_biggrin.gif
katenga
Istotne będzie nagłośnienie jakoś strony w necie...

-----------
Polecam

[edit: moderacja]
Agnieszka AZJ
Taki bezsensowny spam to chyba raczej antyreklama niż nagłośnienie ? icon_rolleyes.gif
celina20
Przede wszystkim spójrz na realizację danej firmy i opinie o niej icon_smile.gif To pierwsze co powinnaś zrobić. Ja dla przykładu wybrałam agencję iCube, która już od lat trzyma się na rynku dalej mając świetne opinie icon_wink.gif
Tomciak1
Dokładnie. Opinie na temat danej firmy, z która chcesz nawiązać współpracę, są bardzo ważne. Wiesz dzięki temu, jak traktuje pracowników https://hrpress.pl/artykuly/zrobic-zostales...kow-internecie/ czy klientów. W końcu chcesz znaleźć się w ich gronie, więc będziesz wiedzieć, czego się spodziewać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.