To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chciałabym kupić oponę lego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamara79
Jak to zrobić? W wyniku zawiłości mojego systemu wychowawczego stanęło na tym, że muszę zakupić oponę, która zaginęła.
Na pozostałych widnieje napis 24x12R i 56890 oraz 3-06
Ktos sie orientuje gdzie tego szukać?
~Luna~
Czy owa opona ma wyglądać TAK ?
Tamara79
o dzięki to ta, kurde 9zł przesyłka sic!
Tuni
Kanuś, może ktoś z Krakowa mógłby odebrać na miejscu i wysłać ci zwykłym listem.
Pogoda
Jak znam życie to nie ma opcji odbioru osobistego, bo sprzedawca sobie odrobinkę "dorabia: na wysyłkach ;-P
Dor
W Gdańsku jest sklep z używanymi klockami, są tam również klocki na sztuki.
Może taki sklep jest równiez wTwojej okolicy?

W poniedziałek będęw jego okolicy, mogę zobaczyć, czy mają takie opony.
kalarepa78
Dajcie jakieś lepsze zdjęcie tej opony albo chociaż wymiary, to na pewno któryś z forumowiczów znajdzie wśród domowych "dekompletów" lego. Moje chłopaki mają takich całe pudło, ale na podstawie linku nie potrafię sie zorientować o jaką oponę chodzi.
IzaS
W aukcji jest odbiór osobisty po przedpłacie...
yellow
CYTAT(kalarepa78 @ Fri, 26 Sep 2014 - 14:32) *
Dajcie jakieś lepsze zdjęcie tej opony albo chociaż wymiary, to na pewno któryś z forumowiczów znajdzie wśród domowych "dekompletów" lego. Moje chłopaki mają takich całe pudło, ale na podstawie linku nie potrafię sie zorientować o jaką oponę chodzi.


...o właśnie Kanuś podaj jakieś wymiary - u nas kilka opon tez by sie znalazło
Tamara79
Przyznam, że nie spodziewałam się takiego odezwu.
Czuje się zobowiązana wyjaśnić o co chodzi tak w ogóle. Otóż chciałam wyeliminować zjawisko zjadania opon przez moje dziecko. Powiedziałam, że chowam opony, żeby przemyślał. Przemyślał, widzę, że się stara, oddałam mu część takich małych na początek, a tej cholery jednej szukam i nie ma. Są trzy.
Mówię, że nadal go obserwuję, że te dostanie jak naprawdę będę widziała poprawę i ściemniam po prostu icon_redface.gif

oto zguba
bb
CYTAT(KanuÅ› @ Fri, 26 Sep 2014 - 20:11) *
Otóż chciałam wyeliminować zjawisko zjadania opon przez moje dziecko.


??? 37.gif
jets
Hmm wiesz co, jutro widzę się ze swoim mechanikiem - http://aldamotorsport.pl/serwis-porsche-lodz/ więc mogę zapytać. Ja sam nie wymieniam opon, robi to za mnie właśnie mechanik. W sumie dobrze, bo jak by przyszło co do czego, to bym miał jakiś problem z oponami, a tak wszystlo gra i buczy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.